Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Obecne promocje ?
Autor Wiadomość
Adam 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Mar 2005
Posty: 188
Skąd: Wawa
Wysłany: 10-01-2006, 15:35   Obecne promocje ?

Witam, dawno mnie nie było :)

Mam 1 pytanie co obecnie dzieje sie w chello jesli chodzi o promocje. Mnie w lutym konczy sie umowa i powiem szczerze ze nie bardzo wiem co robic. Czy zostac przy light [jakos promocyjne na 12 m-cy] czy moze wskoczyc na clasica [jakos promocyjnie na 12 m-cy]. Nadmienie, ze nie posiadam tv upc a jedynie sam internet [czyli nie mam pakietu pelnego - chyba tak to sie nazywa]. Jesli ktos cos wie, ma jakies info albo jakies przecieki :mrgreen: ze beda jakies promocje albo cos w tym rodzaju to prosze o posta.

Pozdrawiam
 
 
Smaug 
easy master


Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 31
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 10-01-2006, 16:56   

hmm.."Koniec rokuz chello light w UPC Polska" :P ?
 
 
 
Adam 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Mar 2005
Posty: 188
Skąd: Wawa
Wysłany: 10-01-2006, 21:07   

Nierozumiem ??????
 
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 10-01-2006, 22:27   

www.upc.pl :arrow: internet :arrow: promocje :!:
_________________
 
 
 
PH - Trójmiasto 
light master


Dołączył: 27 Paź 2005
Posty: 85
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 11-01-2006, 22:51   Re: Obecne promocje ?

Adam napisał/a:
Witam, dawno mnie nie było :)

Mam 1 pytanie co obecnie dzieje sie w chello jesli chodzi o promocje. Mnie w lutym konczy sie umowa i powiem szczerze ze nie bardzo wiem co robic. Czy zostac przy light [jakos promocyjne na 12 m-cy] czy moze wskoczyc na clasica [jakos promocyjnie na 12 m-cy]. Nadmienie, ze nie posiadam tv upc a jedynie sam internet [czyli nie mam pakietu pelnego - chyba tak to sie nazywa]. Jesli ktos cos wie, ma jakies info albo jakies przecieki :mrgreen: ze beda jakies promocje albo cos w tym rodzaju to prosze o posta.

Pozdrawiam


Jeśli umowa kończy Ci się w lutym, to radzę poczekać z przeglądaniem promocji do lutego, gdyż co miesiąc są nowe, i pewnie będzie coś zupełnie innego niż teraz ;)
Wyjątkiem są promocje kwartalne... :D
_________________
 
 
 
andrzej 
light master

Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 118
Skąd: warszawa
Wysłany: 12-01-2006, 07:09   

Sam jestem zainteresowany jakimiś nowymi promocjami, jak narazie to chyba ani widu ani słychu o nich.
Ale mam nadziję, że to może ruszy, bo w/g informacji powinien Internet tanieć podczas wejścia Polski do Unii, a nie drożeć, a to wygląda, że to drożeje, albo stoji w miejscu
 
 
 
Adam 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Mar 2005
Posty: 188
Skąd: Wawa
Wysłany: 12-01-2006, 08:36   Re: Obecne promocje ?

[quote="PH UPC - Gdańsk
Jeśli umowa kończy Ci się w lutym, to radzę poczekać z przeglądaniem promocji do lutego, gdyż co miesiąc są nowe, i pewnie będzie coś zupełnie innego niż teraz ;)
Wyjątkiem są promocje kwartalne... :D [/quote]

Dziękuję za informacje. Wstrzymuje sie do lutego i wtedy zaczne "atakowac" UPC. :mrgreen:

Pozdrawiam
 
 
andrzej 
light master

Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 118
Skąd: warszawa
Wysłany: 14-01-2006, 09:03   

z tego co ja wiem, to promocja mi się kończy w marcu, ja już ich atakuję z nowymi promocjami, ale zobaczymy jakie będą skutki tego.
Natomiast co do promocji, to o ile ja wiem, to one trwają cały rok, a nie tylo miesiąc, także tu chyba jakaś pomyłka.
Trwają cały rok i stoją w miejscu i nic się nie zmienia.
Jeśli się podpisuje umowę to z tego co ja wiem, to w czasie obowiązującej umowy nic nie wolno zmieniać, no, chyba że z kwoty niższej na większą, to co innego, ale w przeciwną stronę to nie.
Jeśli firma coś ma zamiar zmienić, to musi podczas tej umowy zachować kwotę podpisanej umowy, także oni też mają jakieś warunki
 
 
 
PH - Trójmiasto 
light master


Dołączył: 27 Paź 2005
Posty: 85
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 24-01-2006, 01:32   

andrzej napisał/a:
z tego co ja wiem, to promocja mi się kończy w marcu, ja już ich atakuję z nowymi promocjami, ale zobaczymy jakie będą skutki tego.
Natomiast co do promocji, to o ile ja wiem, to one trwają cały rok, a nie tylo miesiąc, także tu chyba jakaś pomyłka.
Trwają cały rok i stoją w miejscu i nic się nie zmienia.
Jeśli się podpisuje umowę to z tego co ja wiem, to w czasie obowiązującej umowy nic nie wolno zmieniać, no, chyba że z kwoty niższej na większą, to co innego, ale w przeciwną stronę to nie.
Jeśli firma coś ma zamiar zmienić, to musi podczas tej umowy zachować kwotę podpisanej umowy, także oni też mają jakieś warunki

Tak, ale powyżej mówiliśmy o promocjach dla nowych użytkownikó ew. osób którym konczy się umowa.
Oczywiście, że promocja jest zobowiązaniem na 12m-cy i w czasie ich trwania nie ma się wpływu na ceny, ale po upływie tego czasu...
Pojawiły się też promocje kwartalne, ale mimo wszystko radzę czeka na "swój miesiąc", zobaczymy co wtedy będzie... :D
_________________
 
 
 
svantevith 
Klikacz

Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: 02-03-2006, 09:51   

a czy ktos orientuje sie jakie sa promocje na marzec bo wlasnie w marcu konczy mi sie umowa z promocji.. i jak ewentualnie chcialbym nastepna umowe na czas okreslony to dzwonic do nich czy sami beda cos proponowac? bo rozumiem ze teraz umowa jest na czas nieokreslony tak?
 
 
 
PH - Trójmiasto 
light master


Dołączył: 27 Paź 2005
Posty: 85
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 02-03-2006, 22:35   

Najlepsze promocje na chello - od 01.03 w całej Polsce wchodzi promocja "Walentynkowa..." której szczegóły możecie poczytać na TUTAJ
Dodam, że promocje obowiązują do 31.05.2006, aczkolwiek są przeznaczone tylko dla NOWYCH klientów...
_________________
 
 
 
bodwick 
light master


Dołączył: 02 Maj 2005
Posty: 55
Wysłany: 02-03-2006, 23:51   

Ehhh.. ciekawe czemu "Walentynkowa"? Moze od razu "Sylwestrowa"? :P
 
 
svantevith 
Klikacz

Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: 03-03-2006, 13:28   

no dobrze ciesze sie ale co w przypadku jak nie jestem nowym klientem i jak mam pakiet pelny TV?? to UPC woli miec nowych klientow niz zatrzymywac tych ktorzy korzystaja z ich uslug juz dobrych pare lat?? bo generalnie nie chcialbym zmieniac na cos innego...
 
 
 
PH - Trójmiasto 
light master


Dołączył: 27 Paź 2005
Posty: 85
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 04-03-2006, 00:32   

NOWYCH w rozumieniu NOWYCH użytkowników chello.
Jesli masz pakiet pełny to oczywiście bez problemu możesz z tej promocji skorzystać :D
_________________
 
 
 
svantevith 
Klikacz

Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: 04-03-2006, 07:15   

no ja rozumiem tylko wlasnie nie jestem nowym uzytkownikiem chello bo wlasnie w marcu konczy mi sie umowa na czas okreslony na chello light..z promocji "paczka swiateczna"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,33 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: