Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co z tym UPC??
Autor Wiadomość
Hellboy 
light master

Dołączył: 02 Sty 2006
Posty: 50
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 02-01-2006, 17:56   Co z tym UPC??

Bardzo mnie nurtuje ta sprawa i postanowilem o niej napisac. Od kilku miesiecy abonenci UPC, nie moge doczekac sie nowych kanalow, nie mowie tu o jakis wielkich niespodziankach ale o kilku kanalach. UPC reklamuje sie pod szyldem najwiekszej sieci kablowej w Polsce, jednak od czasu przejecie PTK wiele sie zmienilo. Przede wszystkim chodzi tu o sprawe kanalow niemiecko jezycznych. W momencie wejscia w zyciu ustawy o nakazie podpisania umowy z kanalem o jego dytrybucji (namieszalem ale kady chyba wie o co chodzi ;) ) z sieci UPC zniknelo wiele kanlow obcojezycznych, zostaly one zastapiane innym, jednak w wiekszosci gorszymi kanalami. Zarzad UPC obiecywal odwrot sprawy i przywrocenie usunietych kanalow, i tak trwa to juz kilka lat. W naszje sieci kablowej brakuje takich kanalow jak DSF, Fashion TV, CT1 czy CT2, M6 RTL, PRO7, Sat.1, CNBC, RAI UNO VOX, RTL2 czy Super RTL. Wiadomo ze nie jest mozliwoscia wprowadzenie wszystkich kanalow, ale chociaz czesc, mysle ze wiekszosc z tych klanalow mialoby wieksza widownie niz tve czy nawet polskie TMT. Teraz nasuwa sie kolejny problem - polskie kanaly, mysle ze pakiet tych ostatnich jest dosc duzy, jednak widac wielkie braki. W momencie usuniecia kanalow zagranicznych, UPC zapowiedzialo ze zastapi te kanaly lepszymi takze polskimi, jednak wydaje mi sie ze UPC nie do konca sie wywiazalo z tych obietnic. Chociazby absurdalna decyzja o zakodowaniu Ale kino! i Kino Polska, brak w niektorych regionach takiego kanalu jak Eurosport2. W ofercie UPC brakuje takich kanalow jak Podroze, TVN Gra, itv, TV Biznes, ZigZap, czy znowu z zagranicznych MTV2. Brakuje mi wielu z tych kanalow i nadal na nie czekam, tak jak mysle wiele osob... . Pewnie nie ma zadnej mozliwosci wplyniecia na tego "gigant" jakim jest UPC. A szkoda.. :(

[ Dodano: 02-01-2006, 17:58 ]
dodam ze kilka kanalow sie powtarza takie jak TV4, Puls czy niektore kanaly z pakietu Discovery... chyba przydaloby sie to wreszcie uporzadkowac...
_________________
 
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-01-2006, 18:17   

Zgadza sie właśnie znalazłem fakturke na maj 2003 na odwrocie której mam pozaznaczane że usunięto 18kanałów m.in. te które wymieniłeś.
Zgadzam się, że oferta jest coraz gorsza .
Trzeba pamiętać jednak też o tym, że jeżeli powyższe kanały były za darmo, a nagle mieli za nie zapłacić to woleli wywalić i dać inne darmowe, zaznaczam też tu, że cena abonamentu nie wzrosła przez te ponad 2lata, a koszty ponoszone przez firmę rosną.
Jeszcze inną sprawą jest to, że sieć musi dostarczać telewizje która zainteresuje każdego odbiorce więc zrozumiałe jest to że nie każdy kanał , każdemu będzie pasował.
Co do powtórzeń ja nie widze w Warszawie http://chellopl.one.pl/pliki/tv/tvwarszawa.html
 
 
Hellboy 
light master

Dołączył: 02 Sty 2006
Posty: 50
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 02-01-2006, 18:25   

w sosnowcu tak jest, sa powtorzenia tych kanalow ktore wymienilem, a tak poza tym to kablowka u nas podrozala raz a teraz od kwietnia znowu :( nie ukrywam ze chcialbym miec dostep do tych kanalow
_________________
 
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-01-2006, 18:50   

Hellboy, a nie myślałeś o tv sat np cyfra+ tam będziesz w pakiecie płatnym miał takie jak tvn24, hallmark itp a poza tym mnóstwo tych co są niekodowane . A jak zrobisz dużego zeza to będzie ich 2x tyle :D
 
 
Hellboy 
light master

Dołączył: 02 Sty 2006
Posty: 50
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 02-01-2006, 19:10   

myslalem ale w zasadzie sie nie oplaca... za pakiet startowy 24 zlote miesiecznie, doliczmy do tego 8 zlotych z apakiet discovery, jednak tylko 3 kanaly bez Discovery i Animal Planet (ktore sa w pakiecie za 58 zlotych), brak mozliwosci wynajmu dekodera, brak takich kanalow jak VH-1, MTV, Polsat Sport... . Chyba juz wole zostac przy tym co mam :P i ponarzekac albo dzownic i dzownic i wreszcie moze cos wywalcze. Myslalem tez nad Polsatem Cyfrowym ale tam sytuacja jest podbna, za to z innymi kanalami... . Choc chyba oferta wyglada atrakcyjniej i cenowo i programowo w porownaniu do Cyfry + ale to juz inny temat :)
_________________
 
 
 
m2m 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 66
Skąd: Katowice
Wysłany: 02-01-2006, 19:50   

Hellboy napisał/a:
myslalem ale w zasadzie sie nie oplaca... za pakiet startowy 24 zlote miesiecznie, doliczmy do tego 8 zlotych z apakiet discovery, jednak tylko 3 kanaly bez Discovery i Animal Planet (ktore sa w pakiecie za 58 zlotych), brak mozliwosci wynajmu dekodera, brak takich kanalow jak VH-1, MTV, Polsat Sport... . Chyba juz wole zostac przy tym co mam :P i ponarzekac albo dzownic i dzownic i wreszcie moze cos wywalcze. Myslalem tez nad Polsatem Cyfrowym ale tam sytuacja jest podbna, za to z innymi kanalami... . Choc chyba oferta wyglada atrakcyjniej i cenowo i programowo w porownaniu do Cyfry + ale to juz inny temat :)


kup dekoder cyfry+ i zalatw sobie przerobienie go ok 200zl bedziesz mial wszystkie kanaly na 2 satelitach ;] za free non stop odkodowane
_________________
 
  lol
 
andrzej 
light master

Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 118
Skąd: warszawa
Wysłany: 04-01-2006, 18:17   

Myślę, że to dlatego to tak się dzieje, ponieważ ludzi są w różnym wieku, sa różne gusta, więc nie każdy chcę oglądać takie same kanały zagraniczne jak młodzi ludzie, którzy chcą się uczyć j. obcych.
Tu jest cały w tym problem.
Sa ludzie, którzy chcą mieć typowo kanały polskie, dlatego niestety tak się stało, a że one sa marnej jakości, nic tam szczególnego nie ma to do kogo takie żale, tylo do autora tych kanałów
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: