Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VIVA Polska w UPC - czy już gdzieś jest?
Autor Wiadomość
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-01-2006, 19:28   

atomix napisał/a:
zieki za info. Czy (tak jak mnie dziś poinformowano) VIVA PL zastąpiła w Wawie Vivę Plus?


Tak , na S40 D/K w miejscu VIVA PLUS
 
 
Rafal 
Moderator


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 578
Wysłany: 03-01-2006, 19:39   

potwierdzam, zegnaj vivo plus , witaj vivo kaszano :cry:
 
 
Sebastian22 
light master

Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 133
Skąd: Katowice
Wysłany: 03-01-2006, 19:58   

EE tam uważam ze dobrze ze VIVA polska jest wkoncu w UPC - zawsze jakos brakowalo tej stacji w ofercie mimo ze ponoc 4fun.tv jest lepsze (MTV to ostatnio seriale amerykanskie bleee).Póki co cisza w DG.....
 
 
Rafal 
Moderator


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 578
Wysłany: 03-01-2006, 20:05   

upc powinno wprowadzic wiecej stacji muzycznych bo obecna oferta jest strasznie uboga 4funtv jest niezle ale jakosc audio/video pozostawia wiele do zyczenia :?
 
 
Sebastian22 
light master

Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 133
Skąd: Katowice
Wysłany: 03-01-2006, 20:22   

faktycznie - szczegolnie te ich "zacięcia" drażnią :|
 
 
Hellboy 
light master

Dołączył: 02 Sty 2006
Posty: 50
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 03-01-2006, 21:54   

ale jakby na to nie ptrzec, 4fun.tv jest telewizja niekonwencjonalna... inna niz wszystkie wiec raczej ciezko porownywac do MTV czy VIVY, jednak ich poczatkowe zalozenia (nie wiem czy ktos pamieta, ale raczej nie puszczano muzyki popularnej itd) nie sprawdzily sie, co jednak wymusilo na nich zmiane, czyli sami wiecie, MTV jest w dobrym miejscu i czasie, bo jednak wiele osob oglada, a ze jak narazie nie maja co walczyc o prym wsrod telewizji muzycznych w Polsce (ze wzgledu na ograniczony odbior - kodowany sygnal) to ich sprawa. pozdrawiam
_________________
 
 
 
Sebastian22 
light master

Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 133
Skąd: Katowice
Wysłany: 03-01-2006, 23:00   

no ale jednak 4fun.tv jest tez muzyczna tv i jest tez darmowa.....hmmm jest duzo muzyki POPowej zauwazcie ze 4fun to w sumie takie "get the clip" z vivy - czasami sa jakies tam polsporty czy parszywa 13 ale pozatym jest glosowanie i czat.
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 04-01-2006, 16:08   

UPC KATOWICE: Dzisiaj pojawiła się VIVA Polska za VIVA+.
 
 
Sebastian22 
light master

Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 133
Skąd: Katowice
Wysłany: 04-01-2006, 16:28   

Potwierdzam - w Dąbrowie Górn.też już jest :D
 
 
ejjo 
Klikacz

Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 2
Wysłany: 04-01-2006, 16:34   

UPC Szczecin- U nas tez jest od dzisiaj za Vive Plus

Pozdro :)
Ostatnio zmieniony przez ejjo 04-01-2006, 18:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Hellboy 
light master

Dołączył: 02 Sty 2006
Posty: 50
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 04-01-2006, 17:32   

Sosnowiec potwierdza wlasnie wrocilem i mile zaskoczenie :)
_________________
 
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 04-01-2006, 19:09   

Jak oceniacie VIVA PL?
Ja uważam, że jest bardziej polska od MTV. I bardziej muzyczna od MTV. Przynajmniej na polskiej VIVIE większość czasu antenowego stanowią teledyski, bo od tego jest telewizja muzyczna - a nie seriale jak w MTV.
 
 
Hellboy 
light master

Dołączył: 02 Sty 2006
Posty: 50
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 04-01-2006, 19:15   

moge sie wypowiedziec dopiero po kilku dniach jak posiedze... pewnie ze jest mniej seriali... podziele sie z Wami spostrzezeniami jak poogladam troszke

[ Dodano: 04-01-2006, 19:47 ]
Zdradoslaw jest zneujacy... Parot... hmmm kiedys 4fun.tv to mialo ale sie nie sprawdzilo, zreszta na Vivie nie widac xalego tekstu "wrozby" jesli ma on wiecej niz 3 linijki, zal GTC bo w wykonaniu Vivy Plus byl bardzo dobry. Kiedys myslalem, ze cenzura na MTV jest ogromna ale teraz stwierdzam ze chyba jednak na Vivie jest podobna o ile nie wieksza... czy to nie jest zwiazane z przejeciem przez Viacom tej stajci?? Narazie tyle wrazen
_________________
 
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 04-01-2006, 20:25   

Cenzura jest wszedzie :mrgreen:
U jednych wieksza, u drugich mniejsza ;)

Mnie też denerwują głupie programy interaktywne. Ale w tym czasie kiedy ona sa nadawane, nie zwracam uwagi na to co pisza niżej, tylko ta teledysk, muzykę i mam mniej zmartwień. Żal tylko GTC.

Dzisiaj miedzy 20 a 21 grali "12" z polską muzyką alternatywną. Czyli nie jest tak źle. ;)
 
 
Hellboy 
light master

Dołączył: 02 Sty 2006
Posty: 50
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 04-01-2006, 20:49   

atomix napisał/a:
Cenzura jest wszedzie :mrgreen:
U jednych wieksza, u drugich mniejsza ;)


Mnie tu najbardzije chodzi o to, ze teraz VIVA jest nadawana z terytorium UK, tak jak MTV, a doskonale wiemy ze cenzura na MTV jest zwiazana wlansie z ogrniczneiami jakie sa nakladane na stacje. Doskonale wiem gdyz kiedys mialem przyjemnosc konwersacji z jedna z osob pracujacych w MTV. Teledyski zagraniczne sa cenzurowane przez MTV (bynajmniej nie Polskie), natomiast Polskie teledyski i ich cenzura to kwestia MTV Polska. Tak przynajmniej bylo kiedys a teraz... ciezko powiedziec. Juz troche minelo a MTV ma juz ponad 5 lat... Ciekaw jestem jak bylo wczenisej na VIVIE... z tego co pamietam raczej nie cenzurowano teledyskow gdyz kilkakrotnie ogladalem stacje u znajomych, ale moge sie mylic, dlatego SNUJE TYLKO PRZYPUSZCZENIA. nic wiecej... atomix Ty sie znasz... mysle ze mam troche racji prawda??
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: