Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomocy !!!
Autor Wiadomość
Michaelred 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 257
Wysłany: 17-10-2006, 18:47   Pomocy !!!

Posiadam chello light i wczoraj dostalem meila od chello ze w tym miesiacu pobralem 66% limitu. Dzisiaj wchodze na kompa a net chodzi masakrycznie wolno, patrze na skrzynke chello a tam informacja ze pobralem ponad 30 Gb a dokladnie 32998 Mb. I tutaj moje pytanie jakim cudem przez 1 dzien moglem wykorzystac te 34 % ktore rowna sie 10,2 Gb kiedy praktycznie wcale na necie nie siedzialem. W ogole od poczatku miesiaca praktycznie nic nie sciagalem i stad moje zdziwienie taka iloscia pobranych danych. Czy moge w tej sprawie zadzwonic na partyline i czy mozliwe jest ze wina lezy po stronie upc ?? :evil:
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 17-10-2006, 21:31   

Cytat:
I tutaj moje pytanie jakim cudem przez 1 dzien moglem wykorzystac te 34 % ktore rowna sie 10,2 Gb
zerknij tutaj
  marekd@jabberpl.org
 
Michaelred 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 257
Wysłany: 17-10-2006, 22:05   

Ta odpowiedz mnie raczej nie satysfakcjonuje bo przeciez napisalem ze na internecie nie siedzialem praktycznie wcale a komputer byl wlaczony moze ze 2 godziny w ciagu dnia :evil:
 
 
elmer3003 
easy master

Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 34
Wysłany: 17-10-2006, 22:41   

Ha witaj w klubie!!!Mnie przez trzy dni zliczyło około 10 GB więcej (z tąd wiem bo mam zainstalowane dwa programiki do pomiaru transferu danych.Dzwoniąc do BOK pan stwierdził że wiedzą o "wyciekach" i że będe monitorowany przez pewien okres czasu (dziwnie się składa że po telefonie wszystko "dziwnie" wróciło do poprawności).Radze Ci żebyś zainstalował sobie Bandwidth Monitor Pro lub jeszce lepiej BWMeter (program z pełną statystyką pobierania i wysyłania danych) i porównywał ilości faktycznie pobranych danych e stanem licznika na stronce UPC. :mrgreen:
 
 
Michaelred 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 257
Wysłany: 17-10-2006, 23:21   

Czyli co radzisz zeby dzwonic Do BOK-u i domagac sie swojego, czy komus jeszcze oprocz ciebie uznali taka reklamacje ??
 
 
elmer3003 
easy master

Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 34
Wysłany: 18-10-2006, 07:49   

Myśle że chyba lepiej dzwonić i zgłaszać problem, a czy jeszcze komuś zdażyła się taka sytuacja - nie mam pojecia , ale myśle że mało kto instaluje sobie takie programiki do pomiaru i porównuje dane z licznikiem UPC :( .W sumie jestem jeszcze w trakcie monitorowania mojego łącza, więc nie mam pojecia czy reklamacja zostanie uznana (swoją drogą jak już wcześniej wspominałem po moim telefonie "dziwnie" licznik zaczął działać poprawnie ;) ) No dosłownie kolejny cud... ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: