Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Internet działa bez zarzutu
Autor Wiadomość
anmark 
light master


Dołączył: 30 Wrz 2005
Posty: 95
Skąd: Warszawa - Gocław Iskra
Wysłany: 24-12-2005, 12:32   Internet działa bez zarzutu

Witam! Od sierpnia do października tego roku zgłaszałem niemal codziennie wadliwe działanie internetu. Wypowiadalem sie na forum http://chellopl.one.pl/fo...highlight=#9573
Kilkakrotnie naprawiano sieć z miernym rezultatem. Zgłosiłem reklamację. Od ppoczątku listopada po dziś dzień internet działa nienagannie!!! Reklamacja została uwzględniona i podjęto decyzję o zwrocie wniesionych opłat abonamentowych za okres wadliwej usługi, za niemal 2 miesiące i to zgodnie z postanowieniami ustawy! Piszę o tym bo jestem mile zaskoczony! Pozdrawiam i zyczę spokojnych świąt.
P.S. Temat umieściłem w tym dziale bo tu umieszczałem uwagi o złym działaniu internetu, a temat ten jest ukoronowaniem omawianej sprawy.
_________________
 
 
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 24-12-2005, 23:11   

Fakt... Miło dostać zwrot opłat za okres czasu, jaki podałeś, ale nie powinieneś wpadać w euforię, ponieważ zwrot należał ci się jak "psu buda" :!:

Po pierwszych objawach "padaczki" netu, trzeba było wysłać maila informacyjnego wraz z opisem i ostrzec, że przestajesz wnosić opłaty, do czasu powrotu normalnego neta - takie "cuś" poskutkowałoby błyskawicznie, a tak, to płaciłeś i było gut...
Zadzwoń na partyline i spytaj, czy nie należą ci się odsetki karne, ale jak znam życie, to cię oleją :D
_________________
 
 
 
VRx 
classic master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 282
Wysłany: 25-12-2005, 16:31   

Klient płaci = jest usługa, klient nie płaci = nie ma usługi
tak samo
jest usługa = klient płaci, usługi nie ma(albo nie jest świadczona zgodnie z umową)=klient nie płaci (a tu otrzymał zwrot)

może nastąpić taka sytuacja, że klient otrzymuje rekompensatę w postaci np. zniżki na kolejny miesiąc, czy dłuższy czas
 
 
anmark 
light master


Dołączył: 30 Wrz 2005
Posty: 95
Skąd: Warszawa - Gocław Iskra
Wysłany: 26-12-2005, 14:05   

Tak, masz rację. A przypuszczam (bo jeszcze nie dostałem rachunku, a jedynie pismo w tej sprawie), że zwrot będzie naliczony zgodnie z zapisem w rozporządzeniu Dz.U. z 2004r. Nr 171, poz . 1800, czyli 1/15 kwoty abonamentu za jeden reklamowany dzień. I tak żądałem w złożonej reklamacji. Ciekawe jak długo będzie trwała sielanka bo nadal jest wszystko w porządku ;-)
_________________
 
 
 
xaero 
easy master

Dołączył: 06 Wrz 2005
Posty: 48
Skąd: wawa
Wysłany: 31-12-2005, 22:10   

A skoro tak mieszkamy blisko siebie to nie lebiej było astera brać ? :P zero problemów od 3 lat siedze...moze jedna awaria..przez godzinkę :P zero limitów i wypas pingi :P na jantarze o ile wiem jest i aster :P
 
 
anmark 
light master


Dołączył: 30 Wrz 2005
Posty: 95
Skąd: Warszawa - Gocław Iskra
Wysłany: 31-12-2005, 22:34   

Witam! Jak zakładano mi PTK (poprzednik chello) to Aster nie udostępnial jeszcze sieci internetowej. I tak zostało. Chociaż na początku byłem abonentem kablówki Aster City. Ale faktycznie rozważałem niedawno zmianę operatora właśnie na Aster. Dobrego roku życzę i pozdrawiam
_________________
 
 
 
xaero 
easy master

Dołączył: 06 Wrz 2005
Posty: 48
Skąd: wawa
Wysłany: 02-01-2006, 17:02   

jak bedziesz miał pytania odnosnie astera to pisz...kablówke u astera mam od niepamietnych czasów a neta od 3 lat..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,41 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: