Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Telefon UPC
Autor Wiadomość
Kozuch 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 208
Skąd: Gdańsk Wrzeszcz
Wysłany: 15-04-2006, 23:26   

Witam
od piatku jestem posiadaczem telefonu z UPC, jak narazie wszystko smiga elegancko i nie mam na co narzekac. czy ktos moze mi powiedziec jak telefon dziala po przekroczeniu limitu czyli na przycietym necie? co prawda do konca mi jeszcze daleko ale chcialbym wiedziec czy sa jakies objawy czy nie ma to wogole wplywu na prace telefonu?

z gory dzieki za odpowiedzi
_________________
 
 
Hand 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 373
Skąd: warszawa, goclaw
Wysłany: 16-04-2006, 00:30   

telefon zawsze dziala tak samo
_________________
 
 
Kozuch 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 208
Skąd: Gdańsk Wrzeszcz
Wysłany: 16-04-2006, 20:38   

ok dzieki
a jak rozwiazac padanie modemu? w ciagu dzisiejszego dnia juz 2 razy musialem go resetowac! ktos wie co z tym zrobic? moze byc to spowodowane grzaniem sie modemu? bo nie ukrywam ze w porownaniu do poprzedniego ten oddaje znacznie wiecej ciepla...
_________________
 
 
kvs 
Moderator


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 09 Mar 2005
Posty: 1586
Skąd: Mokotów / Białołęka
Wysłany: 16-04-2006, 21:02   

najlepiej zgłosić problem na infolinie
_________________
 
 
Martinesss 
easy master

Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 49
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-04-2006, 21:31   

nie powiem moj modem jest dosyc cieply, ale teofon dziala i jedyna zwiecha jaka zaliczyl ten modem byla o 5 rano a skad wiedzialem bo mnie wszystkie lampki obudzily (swiecily sie) wystarczyl reset i modem chodzi do dzisiaj. od dwoch miesiecy i mam nadzieje ze juz wiecej problemow nie bedzie
 
 
Kozuch 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 208
Skąd: Gdańsk Wrzeszcz
Wysłany: 17-04-2006, 00:47   

moj tez jest cieply szczegolnie w tej czesci gdzie jest naklejka ta dluga, modem wisi na boku biurka wiec moze przez to sie grzeje? poczekam jeszcze kilka dni i zobaczymy jak bedzie sprawa wygladac...
_________________
 
 
Martinesss 
easy master

Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 49
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 17-04-2006, 08:17   

Moze dlatego ze wisi moj elegnacko stoi na komputerze i jest wszystko ok !
 
 
czesiu 
light master


Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 93
Skąd: Warszawa - Gocław
Wysłany: 19-04-2006, 17:59   

warto (IMO) wiedziec ze (jesli zamawiamy telefon) nowy modem jest podlaczany z pierwszego rozgalezienia ('bo kiedys nie byl i sie modemy resetowaly(...)')
zaraz sie pewnie dowiem ze ktos juz tutaj o tym gdzies pisal;)

edit:
a, i jeszcze nie zaleca sie podlaczania wiecej jak dwoch telefonow bez wlasnego zasilania...
 
 
Kozuch 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 208
Skąd: Gdańsk Wrzeszcz
Wysłany: 20-04-2006, 10:06   

Ja mam

Kod:
                KOMP
TV---TV---MODEM<
                TELEFON (z wlasnym zasilaniem)


wczoraj zglosilem problem, koles byl troche zdziwiony ze w ciagu 5 dni modem zwiesil sie 4 razy, maja sie ze mna kontaktowac, modem ma byc wymieniony lub maja zrobic cos z sygnalem, czekam na telefon od nich.
_________________
 
 
czesiu 
light master


Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 93
Skąd: Warszawa - Gocław
Wysłany: 20-04-2006, 14:59   

Cytat:
Kod:
Kod:   
                KOMP
TV---TV---MODEM<
                TELEFON (z wlasnym zasilaniem)

chcialem to miec podlaczaone mniej wiecej w ten sposob ale 'moj' monter stwierdzil ze do modemu MUSI isc kabel z pierwszego rozgalezienia
 
 
kvs 
Moderator


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 09 Mar 2005
Posty: 1586
Skąd: Mokotów / Białołęka
Wysłany: 20-04-2006, 15:16   

bo to zależy od tego jak mocny jest sygnał dochodzący do lokalu, w jednym budynku jest większy poziom sygnału ze skrzynki rozdzielczej do lokalu a w innym słabszy stąd takie opcje występują, a chyba logiczne jest że czym więcej po drodze rozgałęzień tym sygnał do modemu dotrze słabszy.
_________________
 
 
Kozuch 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 208
Skąd: Gdańsk Wrzeszcz
Wysłany: 22-04-2006, 10:18   

Dzis znow dzwonilem na partyline. Nadal sa problemy, modem wisi, netu brak, sygnal w telefonie jest ale nie da sie zadzwonic. Koles z ktorym rozmawialem o dziwo byl normalny, co sie okazuje problem jest ogolnopolski i niepotrafia sobie z tym poradzic na obecna chwile, slowa kolesia to "modemy sie same rozkodowuja i nie umiemy sobie z tym poradzic".
Ja nie moge sobie pozwolic na takie akcje szczegolnie z telefonem, czekam jeszcze tydzien i wypowiadam umowe o telefon w UPC - niestety, a szkoda bo ceny sa zachecajace, ale musze dac im max tydzien czasu bo po tym musze odwolac rozwiazanie umowy w TPSA.
_________________
 
 
Neron 
light master

Dołączył: 09 Gru 2005
Posty: 55
Wysłany: 24-04-2006, 08:08   

Spokojnie.
Ja też tak miałem. Po ok 2 tygodniach walki naprawili, i jak na razie nie zauważyłem zawieszania się modemu. Mam telefon od stycznia.
_________________
 
 
Kozuch 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 208
Skąd: Gdańsk Wrzeszcz
Wysłany: 24-04-2006, 08:21   

OK ale do 15 maja mam ewentualny czas zeby cofnac wypowiedzenie z TPSA, pozatym od momentu montazu telefonu czyli od zeszlego piatku modem powiesil sie juz 10 razy co jest chyba lekka przesada nieprawdaz? :evil:
2 zgloszenia do technicznego chyba nie wiele pomogly bo za kazdym razem slysze ze do mnie oddzwonia ale puki co jest echo w sluchawce i nikt sie nie kwapi zeby mnie poinformowac co i jak...
_________________
 
 
Hand 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 373
Skąd: warszawa, goclaw
Wysłany: 25-04-2006, 02:38   

nie jestes sam w problemie - znaczy upc u mnie dziala perfekcyjnie, z tym ze tepsa miala odlaczyc telefon z koncem marca wiec naturalnie tydzien temu przyslali mi fakture za rozmowy marcowe i.. (chwila napiecia) tak jest! za abonament kwietniowy
a jakie oburzenie w glosie bylo jak sie miecha wczesniej pytalem czy na pewno odlacza w terminie
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,37 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: