Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
chello znowu przyspiesza ??
Autor Wiadomość
egefege 
plus master

Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 508
Skąd: Warszawa (Gocław-Iskra)
Wysłany: 07-12-2005, 18:24   

dobra czlowieku nie tlumacz sie odpowiadasz do mnie ze zasysam ile wlezie potem cos piszesz o nowosciach to jak to mam rozumiec pretensje do siebie tylko, sie gowno znasz za filmy pelne pewnie tez zaplaciles karta :lol: teraz prubujesz wybrnac ze swojej gafy wez juz do mnie nic nie pisz bo mi sie nei chce czytac ciebie
Cytat:
Ściągałem wtedy właśnie wszystko co się dało i było przydatne (miałem taki okres w "życiu" - jakieś 3 miesiące)
za to tez pewnie zaplaciles karta :lol:
_________________
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-12-2005, 00:04   

Powiem Wam tyle odnosnie piractwa, kazdy moze sciagac z netu co chce na wlasna odpowiedzialnosc. Moze sie tak zdarzyc, ze RIAA namierzy kogos i wtedy bedzie on ponosil konsekwencje (byly juz przegrane sprawy sadowe wobec indywidualnych uzytkownikow - za nielegalne sciaganie programami p2p). W Polsce jest to malo prawdopodobne - na razie jeszcze nie slyszalem o Polaku majacym sprawe w sadzie za nielegalne sciaganie przez p2p. Podsumowujac, wydaje mi sie, ze Ci ktorzy maja tylko legalne programy, troche zazdroszcza osobom, ktore sciagaja je nielegalnie. Jest tu nastepujace myslenie, skoro ja mam legalnie kupione/sciagniete multimedia(software), to czemu inni maja miec to za darmo.
 
 
Hand 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 373
Skąd: warszawa, goclaw
Wysłany: 08-12-2005, 01:24   

chyba lekko odbieglisie od tematu...
krotka pilka - nie podobaja Ci sie limity? zmien dostawce - Ty bedziesz szczesliwy i nam nie bedziesz jeczal, nie mozesz bo w okolicy jest tylko chello? ciesz sie ze je masz a nie modem 56k - swoja droga na modemie nie masz limitow - mozesz zbakapowac ile dusza zapragnie droga wolna
_________________
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 08-12-2005, 01:50   

Cytat:
Podsumowujac, wydaje mi sie, ze Ci ktorzy maja tylko legalne programy, troche zazdroszcza osobom, ktore sciagaja je nielegalnie.

Napewno nie ja, to co legalnie można ściągnąć za darmo jest zazwyczaj lepsze od tego co można spiracić.
Niestety, nie każdy o tym wie.
Czasem wręcz dochodzi do takich sytuacji, że gdy chce się rozpowszechnić jakiś darmowy program własnego autorstwa, bardziej się opłaca poczekać ze 2 tyg z umieszczeniem go na oficjalnej stronie, w tym czasie wpuścić go w osiołka i podać linki w popularnych linkowniach, więcej ludzi ściągnie w ten sposób niż ściągnęło by go tradycyjną drogą i jeszcze polecą go znajomym.
Cytat:

W Polsce jest to malo prawdopodobne - na razie jeszcze nie slyszalem o Polaku majacym sprawe w sadzie za nielegalne sciaganie przez p2p.
...multimedia(software)...

A wiesz dlaczego tak się dzieje ?
Nasze prawo inaczej traktuje pirackie programy i całą resztę, tylko w przypadku programów pirata ściga się z urzędu a muzyki filmów i innych jedynie na wniosek poszkodowanego.
Czyli inaczej mówiąc jeśli się nie ściąga pewnych rzeczy na których nieściąganiu komuś bardzo zależy prawdopodobieństwo wpadki jest u nas naprawdę niewielkie.
  marekd@jabberpl.org
 
VRx 
classic master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 282
Wysłany: 08-12-2005, 02:33   

egefege napisał/a:
dobra czlowieku nie tlumacz sie odpowiadasz do mnie ze zasysam ile wlezie potem cos piszesz o nowosciach to jak to mam rozumiec pretensje do siebie tylko, sie gowno znasz za filmy pelne pewnie tez zaplaciles karta teraz prubujesz wybrnac ze swojej gafy wez juz do mnie nic nie pisz bo mi sie nei chce czytac ciebie

Chłopcze jakiej gafy? nigdzie nie napisałem, że ściągałem nielegalny soft/filmy
skąd wiesz co dokładnie pobieram? firewallem moim byłeś? naucz się czytać ze zrozumieniem i przy okazji pisać po polsku bo jakoś nie bardzo Ci to wychodzi.
Super, że siedzisz pół dnia w necie i ściągasz co się da ale przy okazji ściągnij sobie jakiś słownik języka polskiego.
I nie wiem co chciałeś udowodnić pisząc "sie gowno znasz" ? Fakt, że Ty jesteś mistrz we wszystkim czego się nie dotkniesz nie oznacza, że inni żyjący na tym świecie to tacy geniusze jak Ty. Poza takimi doskonałościami, żyją też inni, zwykli ludzie na świecie (pamiętaj, że poza internetem jest jeszcze prawdziwy świat)
egefege napisał/a:
Cytat:
Ściągałem wtedy właśnie wszystko co się dało i było przydatne (miałem taki okres w "życiu" - jakieś 3 miesiące)

za to tez pewnie zaplaciles karta

Może... skąd wiesz, a może ściągałem mnóstwo tapet i zdjęć, a potam wypalałem na płyty i sprzedawałem...
egefege napisał/a:
wez juz do mnie nic nie pisz bo mi sie nei chce czytac ciebie

Już nie będę. Popełniłem ten błąd i zniżyłem się do Twego poziomu, teraz już wiem, że zrobiłem źle. Wybacz.

Hand napisał/a:
krotka pilka - nie podobaja Ci sie limity? zmien dostawce - Ty bedziesz szczesliwy i nam nie bedziesz jeczal, nie mozesz bo w okolicy jest tylko chello? ciesz sie ze je masz a nie modem 56k - swoja droga na modemie nie masz limitow - mozesz zbakapowac ile dusza zapragnie droga wolna

popieram

p.s. przepraszam za OT
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-12-2005, 11:31   

Marek napisał/a:
A wiesz dlaczego tak się dzieje ?
Nasze prawo inaczej traktuje pirackie programy i całą resztę, tylko w przypadku programów pirata ściga się z urzędu a muzyki filmów i innych jedynie na wniosek poszkodowanego.
Czyli inaczej mówiąc jeśli się nie ściąga pewnych rzeczy na których nieściąganiu komuś bardzo zależy prawdopodobieństwo wpadki jest u nas naprawdę niewielkie.



Domyslam sie, ze tak jest, skoro nie uslyszelismy jeszcze o w/w sprawach sadowych w Polsce. Z tego co pamietam, to wlasnie dopiero na wniosek RIAA (bedacego podmiotem poszkodowanym) zaczeto scigac uzytkownikow uzywajacych p2p niezgodnie z prawem.
 
 
PrYmEk 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Paź 2005
Posty: 111
Wysłany: 08-12-2005, 14:55   

a tak wracając do tematu to wiadomo coś wiecej na temat ponownego pzyspieszenia?
 
 
 
rcube 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 338
Skąd: Gocław
Wysłany: 08-12-2005, 18:11   

Jak beda przyspieszac to zeby nie zapomnieli o zwiekszeniu limiciku :mrgreen:
_________________
 
 
 
someone88 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Kwi 2005
Posty: 303
Skąd: Silesia
Wysłany: 09-12-2005, 23:30   

ja bym tam chciał żeby było tak jak w Holandi Clasic 8192/1024 Kbps bez limitu:) albo chociaż jak w Belgii 6144/512 40 Gb
 
 
gadzecik 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Lut 2005
Posty: 107
Wysłany: 16-12-2005, 08:15   

someone88 napisał/a:
ja bym tam chciał żeby było tak jak w Holandi Clasic 8192/1024 Kbps bez limitu:) albo chociaż jak w Belgii 6144/512 40 Gb


Ja bym za 4Mbity calowal po rekach - no to jak, ktos cos wie?
 
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 17-12-2005, 15:32   

gadzecik napisał/a:
Ja bym za 4Mbity calowal po rekach - no to jak, ktos cos wie?


Podejrzewam, że "ktoś" wie sporo na ten temat, ale nie piśnie słówka :mrgreen:
IMHO, trzeba poczekać do stycznia i wtedy się okaże co w trawie piszczy...
_________________
 
 
 
dizel 
light master

Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 129
Skąd: Lublin
Wysłany: 18-12-2005, 17:11   

Moim zdaniem nie ma się co narazie zbytnio podniecać.Wszystko to tylko jakieś plotki,przypuszczenia,które nawet nie wiadomo czy się sprawdzą a ludzie już teraz za bardzo się podniecają a później się mogą mocno rozczarować tak jak było to między innymi z rebrandingiem Ideii i wprowadzeniem telefonu w UPC.Póki nikt związany z Upc tu na forum nie potwierdzi, że ma być przyspieszenie lub nie będzie oficjalnego komunikatu, nie ma co dyskutować.
 
 
payback 
easy master

Dołączył: 24 Kwi 2005
Posty: 33
Skąd: EPWA
Wysłany: 19-12-2005, 02:20   

Jeszcze się okaże ze zwieksza transfer w kazdej usludze o 1024kbps nie zmieniajac limitu :P
I bedziemy mieli 2mbps i 15gb limitu :P
 
 
 
d_esi
[Usunięty]

Wysłany: 01-06-2006, 16:56   

Cytat:

eszcze się okaże ze zwieksza transfer w kazdej usludze o 1024kbps nie zmieniajac limitu :P
I bedziemy mieli 2mbps i 15gb limitu :P


to by było nawet ciekawe... :D
 
 
kjungst 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 233
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 01-06-2006, 21:02   

Cytat:
Cytat:
eszcze się okaże ze zwieksza transfer w kazdej usludze o 1024kbps nie zmieniajac limitu :P
I bedziemy mieli 2mbps i 15gb limitu :P


to by było nawet ciekawe... :D



i nawet w stylu chello...
 
  kjungst
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: