Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
telefonia w chello
Autor Wiadomość
netkrak 
classic master

Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Krakow
Wysłany: 28-11-2005, 18:25   telefonia w chello

... tak sie przygladam cennikowi telefonii w chello i jestem bardzo rozczarowany ... liczylem na symboliczny abonament, a tu niewielka roznica wobec oferty tepsy .... dla porownania jedna z firm oferujacych telefonie VOIP proponuje takie same stawki rozmow lokalnych (11 gr/min), ale tez identyczne stawki dla miedzymiastowych i miedzynarodowych na stacjonarne ... a przy tym nie placi sie zadnego abonamentu .... tak wiec oferta chello to zadna konkurencja, a szkoda ...
 
 
someone88 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Kwi 2005
Posty: 303
Skąd: Silesia
Wysłany: 28-11-2005, 18:44   

no jest w sumie drogi, ciekawe jak z numerami
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-11-2005, 19:13   

Po pierwsze - To jest Telefonia UPC, a nie chello
Po drugie - Oferta UPC jest ani typową ofertą telefonii stacjonarnej ani VOIP
Po trzecie -
Zmiana numeru na życzenie Abonenta 39,00 zł
Wybór „Srebrnego numeru” 299,00 zł
Wybór „Złotego numeru” 499,00 zł

Jest też obecnie promocja - abonament od 19,90zł
Cytat:
Ponadto w obecnej promocji klienci UPC mogą dodatkowo obniżyć swoje wydatki na rozmowy telefoniczne. UPC oferuje dwa miesiące abonamentu telefonicznego gratis oraz promocyjne ceny abonamentów miesięcznych: już od 19,90 zł brutto za "Tanie Rozmowy UPC" i od 49,90 zł brutto za "Darmowe Rozmowy UPC".



załączniki:
Cenik połączeń
Cennik abonamentu i usług


źródło: upc.pl
 
 
someone88 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Kwi 2005
Posty: 303
Skąd: Silesia
Wysłany: 28-11-2005, 19:33   

gdzie są te promocje ??
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-11-2005, 19:34   

Zadzwoń do UPC dowiesz sie co i jak dokładnie jest bo jeszcze nie wiadomo wszystkiego dokładnie . Wiemy o tym od 13:43 dopiero :)
 
 
someone88 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Kwi 2005
Posty: 303
Skąd: Silesia
Wysłany: 28-11-2005, 19:41   

nie wiem czy dobrze rozumiem ale do tlefonu będzie modem,do chello modem i do telewizji dekoder cyfrowy... troche tego duzo mogli by zrobić jakieś combo
 
 
Anna 
Jr Admin



Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 317
Skąd: z dyrekcji
Wysłany: 28-11-2005, 19:44   

Combo (tv+net+fon) nazywa się ADSL+ i będzie dostępne w... TePsie w przyszłym roku. Ale o tym sza! ;)


LR
 
 
dizel 
light master

Dołączył: 11 Kwi 2005
Posty: 129
Skąd: Lublin
Wysłany: 28-11-2005, 19:47   

W sumie też myślałem że będzie troche taniej.Jak ktoś niema netu albo pakietu pełnego to wychodzi 39,90 sam abonament.W tepsie standardowy którego już niema 42,50 pln więc dużej różnicy niema.Wszystko przez tą tepse,nie ma konkurencji to i upc się zbytnio nie wysiliło.Pozostaje tylko czekać na spełnienie obietnicy nowego rżądu o szybkiej liberalizacji rynku telefonii stacjonarnej
 
 
someone88 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Kwi 2005
Posty: 303
Skąd: Silesia
Wysłany: 28-11-2005, 19:51   

nonono w tepsie tv conajmniej ciekawe ;p tymi starymi kablami ;p
 
 
VRx 
classic master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 282
Wysłany: 28-11-2005, 20:23   

Szczerze to żadnej rewelacji nie widzę, tylko ładny chwyt marketingowy.
11groszy a na samym dole, że to za minutę połączenia. Ktoś spojrzy i pomyśli ale fajnie, a trzeba pamiętać, że tepsa podaje stawkę za 3minuty połaczenia lokalnego.
 
 
netkrak 
classic master

Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Krakow
Wysłany: 28-11-2005, 20:31   

mialoby to sens, gdyby dla abonentow tv, albo chello byly zerowe stawki abonamentu - bo przy obecnym cenniku to jest zwykla powtorka z tepsy - podwojny abonament za dostarczenie sygnalu ...
 
 
vovo 
easy master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 43
Skąd: Gdynia
Wysłany: 28-11-2005, 20:56   

Mogli by dac jakas promocje w stylu "kup od nas telefon, a limit pobierania zdejmiemy" :wink: Na takie cos moglbym pojsc.
 
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 28-11-2005, 22:14   

Nie no starasznie drogo, normalnie płacił bym co najmniej 2 tyle jak za komórkę a to tylko stacjonarny.
  marekd@jabberpl.org
 
szereg87 
easy master

Dołączył: 30 Lis 2005
Posty: 41
Wysłany: 30-11-2005, 19:31   Alternatywa

Mam rozwiązanie dla tych, którzy chcą mniej płacić za telefon i nie płacić TEPSIE, bo jak widać UPC również się nie postarało z cenami. Dotyczy to jednak tylko Warszawy. Chodzi mi o nowego operatora, któy już od paru lat istnieje w Warszawie, jednak bardzo mało się reklamuje. Chodzi mi to o SFERIĘ. Jestem jej abonentem od pół roku. Założyłem sobie w czerwcu i jest bardzo zadowolony. Abonamet wynosi w mojej taryfie: CIEPŁA TARYFA tylko 23,18 zł brutto a ceny za połączenia nie są bardzo drogie ! Przedtem oczywiście skazany byłem na TEPSE i płaciłęm miesięcznie 42 złote. Więc duża różnica, czyż nie ?
To tak tylko na marginesie mówię.
Jeśli chodzi o moje zdanie na temat telefonii UPC to jest ono raczej negatywne, gdyż ceny abonametów są bardzo duże. A jeśli chodzi o jakąś promocję za 19,90 to sądzę że to jakaś bujda, gdyż przez pierwsze pare misięcy może będzie taniej ale później zrobi się znów drogo. Takie jest moje zdanie
Aha i jeszcze nie podałem adesu strony Sferii jakby ktoś chciał zobaczyć: www.sferia.pl
 
 
netkrak 
classic master

Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Krakow
Wysłany: 30-11-2005, 19:48   

a ja sobie zalozylem telefon w www.ipfon.pl - abonamentu nie ma, place tylko za polaczenia 11 gr/min niezaleznie, czy to lokalna, miedzymiastowa, a nawet niektore miedzynarodowe (np. USA, UK) - mozna wykorzystac lacze chello - do modemu chello podlacza sie bramke, z niej dwa wyjscia: jedno do kompa (internet), drugie do zwyklego telefonu ... i wychodzi zdecydowanie taniej niz w UPC
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: