Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TV
Autor Wiadomość
PH - Trójmiasto 
light master


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 85
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-11-2005, 23:34   TV

Post usunięty ze względów formalnych.
_________________
Ostatnio zmieniony przez PH - Trójmiasto 17-11-2005, 15:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kozuch 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 208
Skąd: Gdańsk Wrzeszcz
Wysłany: 16-11-2005, 23:47   

yy dziwne bo ja taka cene za TV na rachunku mam juz od dluzszego czasu wiec nie bardzo wiem o co chodzi z ta promocja...

a tak przy okazji, mam classica ale mysle o przeskoczeniu na plusa, jaka wtedy jest wysokosc abonemntu?
_________________
 
 
PH - Trójmiasto 
light master


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 85
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-11-2005, 23:55   

Szczegóły na stronie www.upc.pl
_________________
Ostatnio zmieniony przez PH - Trójmiasto 17-11-2005, 15:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kozuch 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 208
Skąd: Gdańsk Wrzeszcz
Wysłany: 17-11-2005, 00:22   

Cytat:
promocja jest przeznaczona dla NOWYCH klientów, standardowy abonament to 46,99zł, a taką promocją prawdopodobnie łatwiej przyciągnąć nowego klienta

Jeśli ktoś ma na rachunku opłatę 32,24zł to powinien się cieszyć, ponieważ to w tej chwili maxymalny rabat jaki mógł uzyskać na abonament na TV. Jest to jednam max na 12 miesięcy, a później teoretycznie wskakuje opłata 46,99zł, chyba, że zrobi się odpowiedniego myka i od razu przeskoczy się na nową promocję...


ja mam na rachunku za TV oplate dokladnie 30.21zł

Cytat:
W październiku była tzw. Promocja na Upgrade.
Przy przejściu z Classica na Plusa, 2 miesiące abonament był w cenie 59zł, później na 10 miesięcy po 199zł. Nie wiem jednak czy w listopadzie również jest taka promocja, ale mogę się dowiedzieć jeśli Ci zależy...


bylbym wdzieczny za jakies info poniewaz ja juz sie gubie, patrze na ich stronie i tam cena caly czas 199 po czym przychodzi mi rachunek a na jego odwrocie PROMOCJA! TYLKO TERAZ chello PLUS W CENIE 149ZŁ! a pod spodem drobnym drukiem ze to dla stalych klientow czy cos takiego wiec pomyslalem sobie ze sie na to lapie ale z tego co piszesz to przynajmniej mi wychodzi po podliczeniu wszystkiego 80zl roznicy miedzy Classic + TV a Plus + TV :roll: powiem szczerze ze to troche duza roznica i nie bardzo mnie przekonuje do zmiany uslugi na wyzsza :roll:
 
 
PH - Trójmiasto 
light master


Dołączył: 26 Paź 2005
Posty: 85
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 17-11-2005, 00:33   

Szczegóły dostępne na stronie www.chello.pl
_________________
Ostatnio zmieniony przez PH - Trójmiasto 17-11-2005, 15:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
egefege 
plus master

Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 508
Skąd: Warszawa (Gocław-Iskra)
Wysłany: 17-11-2005, 09:54   

eee co oni maja tak malo kanalow tylko 53 ja mam 59 a powinno byc wiecej bo nie mam ojca rydzyka i edu sat zaprogramowanego
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,54 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: