Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przycięcie
Autor Wiadomość
daniel_ad 
easy master

Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 22
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-11-2005, 09:15   Przycięcie

Witam wszystkich

Mam dwa pytania dotyczące właśnie przyciecia:
1. Czy sa wyciągane jakieś konsekwencje w związku z przekracaniem limitu co miesiąc ze strony UPC czy poprostu obnizają transfer i tyle
2. Czy są jakieś nowe sposoby przycinania tzn. download przyciety a upload bez zmian

pozdrawiam
 
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-11-2005, 09:22   

ad 1 . w drastycznych przypadkach gdybys kombinowal po przycieciu maja prawo zablokowac maila lub nawet caly net

ad 2. "download przyciety a upload bez zmian" ja w classicu mam chyba 3 czy 4 miesiace wczesniej przycinali oba. Ale nie moge w 100% potwierdzic bo mi limit starcza . Wiem tylko to co przychodzi w mailu ostrzegajacym na 60-70%

Cytat:
... stwierdziliśmy, że w okresie bieżącego miesiąca wykorzystali Państwo 66 % ilości pobranych danych powodujących nadmierne obciążanie Sieci
...
Przypominamy że zgodnie z Parametrami technicznymi usług internetowych dla usługi internetowej chello classic ilość pobranych danych powodująca nadmierne obciążenie Sieci wynosi 25 GB. W przypadku przekroczenia ww ilości danych Operator zgodnie z przysługującym mu uprawnieniem dokona ograniczenia przepływu danych poprzez obniżenie prędkości transferu do maksymalnej wartości 48/384 kb/s.
 
 
egefege 
plus master

Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 508
Skąd: Warszawa (Gocław-Iskra)
Wysłany: 16-11-2005, 09:49   

mi nigdy nic nie przyslali po przycieciu a juz sporo razy limit przekroczylem, przytna cie i to wszystko nic innego ci nie zrobia
_________________
 
 
Rodzyn1212 
Klikacz

Dołączył: 30 Sty 2005
Posty: 18
Skąd: 3Miasto
Wysłany: 16-11-2005, 10:57   

Ale jak podnoszą transfery to także mogli by podniesc limity ! na razie w okresie prawie roku 2 razy przekroczylem ale juz teraz mam 90 % a dopiero 16 listopad :!: :( Musze ograniczyc granie po sieci jak i nie włączać programu P2P do grudnia :!:
 
 
daniel_ad 
easy master

Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 22
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-11-2005, 10:59   

ok dzieki. Swoją droga pierwszy raz mi się zdarzyło coś takiego, że tylko download przycieli czyli mam te 4 kb/s a seeduje wlasnie torrenta z predkościa 45 kb/s :D . Nie mam nic przeciwko takim przycięciom :)

[ Dodano: Sro Lis 16, 2005 11:09 ]
MrY, dzieki za pomoc bo to o to mi chodziło... wcześniej miałem chello lighta i tam przycinali zarówno download jak i upload, od niedawna mam classica a widzę, że oni przycinają tylko download.

Dzieki za odpowiedzi

pozdrawiam
 
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-11-2005, 18:59   

Cytat:
maksymalnej wartości 48/384 kb/s.

Ja w mailu który dostałem w zeszłym miesiącu miałem napisane 48/128 więc może teraz lighta też przycinają w ten sposób.
Sprawdził ktoś może to już doświadczalnie ?
  marekd@jabberpl.org
 
brak danych 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 60
Skąd: StolicaPolski-Szczecin;)
Wysłany: 17-11-2005, 00:47   

2 miesiace temu mialem przyciety download do 48 a w zeszlym do 32, upload bez zmian.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: