Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
czy jest mozliwość płatności kartą kredytową w kasie UPC?
Autor Wiadomość
kubakj 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Paź 2005
Posty: 46
Wysłany: 13-11-2005, 04:12   czy jest mozliwość płatności kartą kredytową w kasie UPC?

Byłem ostatnio w BOK UPC, ale nie zobaczylem, czy w kasie mozna placic za rachunek karta kredytowa, a pozatym skladalem tylko wniosek o polecenie zaplaty (bylo to moje pierwsze PZ) i podobno cala procedura uruchomienia trwa 2 (DWA) miesiace. No to jest chore, ze tak trwa... no ale coz, do tego czasu musze placic to samodzielnie. Czy w kasie UPC mozna zaplacic za rachunek karta kredytowa, czy tylko CA$H ?
 
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 13-11-2005, 09:01   

Jak BOK był na Żytniej to nie było takiej możliwości (sam byłem zainteresowany zapłaceniem kartą płatniczą), bo nie mieli terminala.
Jak jest w nowym BOK-u? God knows... Spytaj na party-line 94-80 :mrgreen:
_________________
 
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-11-2005, 12:14   

antoni555 napisał/a:
Spytaj na party-line 94-80

Numer ten służy do zgłaszania awarii. Proponuję bardziej przedzwonić pod numer 9495 (zamawianie i informacje o usługach) - tutaj mogą szybciej wiedzieć.
 
 
budry 
plus master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 433
Skąd: Szczecin
Wysłany: 13-11-2005, 12:50   

WSzczecinie w kasie BOK nie ma możliwości zapłacenia kartą.
_________________
 
  budry
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 13-11-2005, 13:22   

Jacek napisał/a:
antoni555 napisał/a:
Spytaj na party-line 94-80

Numer ten służy do zgłaszania awarii. Proponuję bardziej przedzwonić pod numer 9495 (zamawianie i informacje o usługach) - tutaj mogą szybciej wiedzieć.


Ciekaw jestem odpowiedzi... Najprawdopodobniej będzie "odsyłka" do BOK-u, jak znam życie i "94-80" :mrgreen:
_________________
 
 
 
budry 
plus master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 433
Skąd: Szczecin
Wysłany: 13-11-2005, 13:52   

antoni555 napisał/a:
Jacek napisał/a:
antoni555 napisał/a:
Spytaj na party-line 94-80

Numer ten służy do zgłaszania awarii. Proponuję bardziej przedzwonić pod numer 9495 (zamawianie i informacje o usługach) - tutaj mogą szybciej wiedzieć.


Ciekaw jestem odpowiedzi... Najprawdopodobniej będzie "odsyłka" do BOK-u, jak znam życie i "94-80" :mrgreen:


Jacek ma rację !
9495 to telefon sprzedażowy upc i pod tym telefonem bez łaski mają odpowiadać na wszystkie pytania związane z usługami UPC(np gdzie mogę płacić za chello kartą kredytową?)Plus tego telefonu jest taki że po wybraniu numeru odbiera człowiek.
9480 jest infolinią dla klientów UPC (włącza się automat i trzeba podać numer klienta)
Jeset sposób żeby ominąć automat. Po wybraniu 9480 wybrać 123.Powinno zacząć łączyć z konsultantem.
_________________
Ostatnio zmieniony przez budry 18-11-2005, 11:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
  budry
 
VRx 
classic master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 282
Wysłany: 13-11-2005, 16:21   

budry napisał/a:
9480 jest infolinią dla klientów UPC (włącza się automat i trzeba podać numer klienta)

No właśnie to ciekawe, jeszcze ze dwa tygodnie temu nie musiałem podawać numeru klienta, dopiero jak z człowiekiem rozmawiałem to tak, a ostatnio już automat poprosił o numer klienta. Strasznie mieszają :/
Jacek napisał/a:
Numer ten służy do zgłaszania awarii. Proponuję bardziej przedzwonić pod numer 9495 (zamawianie i informacje o usługach) - tutaj mogą szybciej wiedzieć.

Jacku a to gdzieś ktoś powiedział/napisał? Bo na stronie UPC widzę tylko informacje:
"Jeśli jesteś klientem UPC zadzwoń pod numer 9480
Jeśli chcesz zamówić zadzwoń pod 9495"

Źródło: http://www.upc.pl/biuro.php

Z tego można wywnioskować (i nie będzie to wcale błędne), że numer 9480 jest numerem BOK, więc powinni udzielać wszelkich informacji na temat UPC.

kubakj napisał/a:
...wniosek o polecenie zaplaty (bylo to moje pierwsze PZ) i podobno cala procedura uruchomienia trwa 2 (DWA) miesiace

Trochę przeginają... powinno to trwać ok. 2 tygodni (max.3 ale to już jak by zarówno w banku i UPC się ociągali)
 
 
kubakj 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Paź 2005
Posty: 46
Wysłany: 13-11-2005, 16:50   

Chyba zajde do najblizszego UPC i sprawdze.
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-11-2005, 20:00   

VRx napisał/a:
Jacku a to gdzieś ktoś powiedział/napisał?

Doświadczenie, doświadczenie ;)
Zadzwonisz pod 9480, to będziesz czekał drugie tyle, aż przełączą Cię... pod 9495 :)
Poza tym po co utrudniać im pracę? Dzwonisz tam, gdzie udzielą Ci lepszej (i szybciej) informacji. Możesz również zadzwonić nawet i do Amsterdamu (tam też jest chello), ale co z tego jak odeślą Cię?

Jacek
 
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 14-11-2005, 11:36   

kubakj napisał/a:
Chyba zajde do najblizszego UPC i sprawdze.


Jest to najlepsze wyjście z sytuacji IMHO :!:
_________________
 
 
 
kubakj 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Paź 2005
Posty: 46
Wysłany: 14-11-2005, 16:00   

antoni555 napisał/a:
kubakj napisał/a:
Chyba zajde do najblizszego UPC i sprawdze.


Jest to najlepsze wyjście z sytuacji IMHO :!:


Bym zadzwonil, ale mikrofon mi sie zepsul, a komorki nie mam od miesiaca. Zajsc tez mi sie nie chce, bo nie po drodze :(
 
 
VRx 
classic master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 282
Wysłany: 14-11-2005, 17:14   

kubakj napisał/a:
Bym zadzwonil, ale mikrofon mi sie zepsul, a komorki nie mam od miesiaca. Zajsc tez mi sie nie chce, bo nie po drodze :(

wyślij maila z zapytaniem info.upc@upc.com.pl
 
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 14-11-2005, 19:53   

kubakj, dostałeś tyle "recept", że głowa mała, a ty co? Zdecyduj się na którąś z nich i przestań pisać co ci się chce, a czego nie chce :x
_________________
 
 
 
PH - Trójmiasto 
light master


Dołączył: 27 Paź 2005
Posty: 85
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 14-11-2005, 23:42   

Nie da się ukryć, że niezależnie pod jaki numer się zadzwoni, czy to 94-95 czy to 94-80... dają ciała.
Jest to jedna z bolączek firmy, z którą niby walczymy, jednakże jak widać nie dokońca.
Za to odpowiada już chyba tylko Warszawa, ale oni uważają, że wsyztsko jest OK... no i problem trwa dalej.
Zasadniczo jest tak jak ktoś napisał:
Cytat:

9495 to telefon sprzedażowy upc i pod tym telefonem bez łaski mają odpowiadać na wszystkie pytania związane z usługami UPC (np gdzie mogę płacić za chello kartą kredytową?)Plus tego telefonu jest taki że po wybraniu numeru odbiera człowiek.
9480 jest infolinią dla klientów UPC (włącza się automat i trzeba podać numer klienta)
Jeset sposób żeby ominąć automat. Po wybraniu 9480 wybrać 11.Powinno zacząć łączyć z konsultantem.

Dodałbym tylko że 94-80 uważany jest za "Serwis", a więc numer dla obecnych użytkowników.
Coś nie tak, padło chello, jakiś problem - 94-80 powinno pomóc, a czy pomoże, to już zależy od szczęścia... :wink:
_________________
 
 
 
kvs 
Moderator


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 09 Mar 2005
Posty: 1586
Skąd: Mokotów / Białołęka
Wysłany: 15-11-2005, 14:11   

PH UPC - Gdańsk napisał/a:
Za to odpowiada już chyba tylko Warszawa, ale oni uważają, że wsyztsko jest OK... no i problem trwa dalej.


Hmm, kiedyś coś mi się o uszy obiło że centrum obsługi telefonicznej UPC jest w Katowicach...
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: