Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Światłowód Warszawa / tarchomin - netia czy orange ?
Autor Wiadomość
marmot8888 
Klikacz

Dołączył: 09 Lis 2023
Posty: 5
Wysłany: 09-11-2023, 20:37   Światłowód Warszawa / tarchomin - netia czy orange ?

Ostatnio chciałem zmienić internet na światłodowy w netii ale ich obsługa klienta pozostawia troche do życzenia dlatego zastanawiam się teraz nad ofertą orange. Czy ich internet jest daleko w tyle za netią ? Chodzi mi głównie o stabilnośc połączenia i żeby się nie rozłączał .
 
 
RobZon 
plus master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Paź 2021
Posty: 348
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 09-11-2023, 22:45   Re: Światłowód Warszawa / tarchomin - netia czy orange ?

marmot8888 napisał/a:
Ostatnio chciałem zmienić internet na światłodowy w netii ale ich obsługa klienta pozostawia troche do życzenia dlatego zastanawiam się teraz nad ofertą orange. Czy ich internet jest daleko w tyle za netią ? Chodzi mi głównie o stabilnośc połączenia i żeby się nie rozłączał .

Jesli tylko awaryjnosc jest brana pod uwage to moge polecic Orange.
Sugeruje byś brał łącze tego operatora który kładł swiatłowód.
Obecnie jestem w Netii, i potwierdzam ze obsługa jest "losowa" sa ludzie kompetentni i ludzie którzy nie powinni tam byc.
Netia ma lepsze połączenia niz Orange ale nie ma już az takich dużych róznic obecnie, mówie to wyłacznie z perspektywy mojej lokalizacji.
Mając 24 miesiace Orange tylko raz nie miałem netu, kiedy koparka rozlaczyla swiatlowod. ;)
Mając 6 miesiecy Netie miałem juz 2 mini-awarie kilkugodzinne (od 2:00 do 8:00), ale były to ogólnokrajowe problemy Netii.
W Orange co 11 dni resetuje sie router, w Netii tego nie ma i możesz podlaczyc wlasny router.
_________________
  RobZon
 
marmot8888 
Klikacz

Dołączył: 09 Lis 2023
Posty: 5
Wysłany: 10-11-2023, 14:14   

dziekuje za odpowiedź.Mam jeszcze pytanie odnośnie telefonu voip , czy dostawca internetu podsłuchuje i analizuje takie rozmowy ? Pytam ponieważ w umowie o internet domyślnie jest sporo zgód odnośnie profilowania zachowań w internecie w celach ofertowych itp czy to dotyczy też podłsuchiwanai rozmów internetowych ?
 
 
darknes 
classic master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 21 Lut 2014
Posty: 164
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 10-11-2023, 14:46   

marmot8888 napisał/a:
dziekuje za odpowiedź.Mam jeszcze pytanie odnośnie telefonu voip , czy dostawca internetu podsłuchuje i analizuje takie rozmowy ? Pytam ponieważ w umowie o internet domyślnie jest sporo zgód odnośnie profilowania zachowań w internecie w celach ofertowych itp czy to dotyczy też podłsuchiwanai rozmów internetowych ?


Nie, żaden operator nie może podsłuchiwać rozmów internetowych czy jakichkolwiek innych. Jest to niezgodne z prawem. Podsłuchiwać mogą tylko służby za zgoda prokuratora i sądu.
_________________
  darknes
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,38 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: