Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Viaplay w UPC
Autor Wiadomość
IQ 
classic master

Dołączyła: 07 Mar 2017
Posty: 241
Wysłany: 27-07-2023, 14:37   

atomix napisał/a:
Jezu, ludzie. To nie ma znaczenia na jak długo UPC ma podpisaną umowę. Jak Viaplay zgasi światło to zgasi, bez względu na umowy z operatorami. Nawet jak podpiszesz nową umowę z UPC z Viaplay na dwa lata, a Viaplay wcześniej zniknie z Polski, to po prostu UPC zakończy świadczenia usługi. Tyle.


No tak nie całkiem -
1. Via jak ma umowę to ma zobowiązanie, więc jest mało prawdopodobne by zgasiła wcześniej. Co daje informację kiedy mamy spodziewać się końca Via w Polsce.
2. Klienci mający umowy z UPC na Via w razie wcześniejszego wygaszenia usługi mają prawo do zerwania umowy - ja np. mam pakiet Via w ramach abo i płacę 10zł więc nie mogą sobie go od tak wyłączyć.

Poza tym nie ma co „ludzić” napisałam o tym by uspokoić niepewnych. Więc co tak się spinasz?
 
 
Mysiul 
Klikacz

Dołączył: 17 Lis 2023
Posty: 6
Wysłany: 26-11-2023, 08:26   

A jak prawdopodobne jest, że klienci upc z viaplay dostaną w to miejsce canal+ ? :)
 
 
swordfish 
classic master

Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 209
Wysłany: 26-11-2023, 17:38   

Równie dobrze mogą dostać PSP lub Eleven. A co jak klient ma już wszystkie pakiety ze sportem? Takiemu co zaoferują? Pakiet erotyczno-żeglarski?
 
 
Verve 
Klikacz

Dołączył: 04 Paź 2023
Posty: 11
Wysłany: 08-01-2024, 18:55   

Rok temu w ramach przedłużanie umowy wziąłem
Pakiet Max Premium Plus z TV 4K BOX a wraz z nim powiązany był ViaPlay z okresem zobowiązania 12 miesięcy. Teraz umowa przejdzie na czas nieokreślony. Czy w związku z upływem okresu zobowiązania mogę zrezygnować z samego ViaPlay a resztę usług zachować?
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 09-01-2024, 07:15   

Wszystko możesz tyle tylko że cena pozostalych usług najpewniej się zmieni na Twoją niekorzyść...Po zakończeniu okresu promocji piłka jest po Twojej stronie...no chyba ,że masz coś w umowie czego tu nie wiemy
  stivi
 
Verve 
Klikacz

Dołączył: 04 Paź 2023
Posty: 11
Wysłany: 09-01-2024, 10:45   

Wzrost ceny przeżyje-to tylko 10zł, jeśli wyłączyłbym ViaPlay to bym wyszedłbym na zero.
Myślałem, że może ktoś już taki temat przerabiał. Nie chciałbym by z powodu chaosu wyłączyli mi wszystkie usługi a nie samo ViaPlay...
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 30-01-2024, 09:13   

Przedłużał może ktoś ostatnio. Umowa UPC do 19 03 za 40zl... Na infolini proponują Total za 55 kiedy mówie że bezpośrednio jest 44 na rok od viaplay. Gość twierdzi że poza 55 nic dla mnie nie ma...
  stivi
 
ZIOMCZYK 
easy master

Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 30
Wysłany: 01-02-2024, 08:44   

stivi napisał/a:
Przedłużał może ktoś ostatnio. Umowa UPC do 19 03 za 40zl... Na infolini proponują Total za 55 kiedy mówie że bezpośrednio jest 44 na rok od viaplay. Gość twierdzi że poza 55 nic dla mnie nie ma...


Na stronie moje upc za 39.99 na 12m

IMG_0738.jpeg
Plik ściągnięto 12 raz(y) 174,37 KB

 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 01-02-2024, 11:57   

Dostałem taką ofertę rok temu a teraz nie chcą jej przedłużyć... Zobaczymy po wysłaniu wypowiedzenia... W moim upc nie mam tej oferty chyba dlatego że aktualnie z niej korzystam...
  stivi
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,41 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: