Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Warszawa Ursus Internet leży
Autor Wiadomość
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 07-11-2005, 00:17   

12 z prawie tysiąca to niewiele,
Gdy pominiemy tych który się nie przyznali do tego jakie mają łącze lub nie korzystają z chello to wyjdzie że wśród posiadaczy chello ultra ma mniej niż 2%. Należy wziąć pod uwagę też to, że nie zostali oni podłączeni jednego dnia tylko stopniowo. Nie widzę w jaki sposób tak niewielki procent mógł by wpłynąć na ogół tymbardziej, że zazwyczaj nie są to osoby nowe tylko takie które już plus lub classic posiadały.
  marekd@jabberpl.org
 
Dym 
Klikacz

Dołączył: 06 Lis 2005
Posty: 15
Wysłany: 07-11-2005, 13:04   

co nie zmienia, ze na mokotowie chello dziala zalosnie, bylem u znajomego, podobne warunki, chwilowe skoki opoznienia do wszystkich sieci na zewnatrz chello, zwlaszcza na swiat, nie da sie radia sluchac, nie da sie grac, p2p idzie jak krew z nosa, 3 min 200 Kb/s nastepne 10 min 3 Kb/s ... tak w kolko, od kilku dni to samo...zartuja sobie z klientow,gdy sie dzwoni twierdza "rozwiazujemy problem"...szkoda slow
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-11-2005, 13:32   

Dym, już pomijam, że zaczynasz temat o Mokotowie w temacie o Ursusie. Jesteś jeszcze świeży na tym forum, dlatego jeszcze wybaczę to (więcej w regulaminie forum).

Natomiast gwarantuję Ci, że na Mokotowie jak i Ursusie znajdą się takie osoby, którym dobrze działa i którym działa źle. I nie wynika to zawsze z wprowadzenia nowej usługi chello ultra (12Mbps). Nawet jeśli komuś w okolicy podłączyli ją, to nie jest wykluczone iż muszą wyregulować w sąsiednich blokach/mieszkaniach sygnał.

Także najpierw poproś UPC o sprawdzenie problemu i jego usunięcie (wyregulowanie sygnału?) a dopiero później będziesz mógł pisać złym działaniu.
Jak ja 4 lata temu zakładałem, to chello działało mi gorzej niż żałośnie (podpisałem wówczas umowę na 512kbps, a prędkość ściągania nie osiągała nawet 14KB/s). Dopiero po kilku miesiącach było coraz lepiej - raz, że mniej osób już w mojej okolicy podłączali (czyli znikome zmiany sygnały), a dwa że kilka razy przyjeżdzali regulować u mnie sygnał.
A po takich regulacjach, prędkość działania wzrastała do ponad 50KB/s.
 
 
Wulfgar 
classic master

Dołączył: 02 Lis 2005
Posty: 192
Wysłany: 09-11-2005, 09:50   

chyba na bemowie cos majstruja przy kablach bo net mi sie rozpedzil do 400+ kB/s (classic czyli normalnie maks 256kB/s). I to nie na chwile tylko od godzinki juz tak ladnie ciagnie (przynajmniej ciagnelo bo juz nic nie zasysam). Licznik firewalla tez to potwierdza :)
szkoda ze takich chwil jest tak malo :-( zaraz pewnie wroci do normy, albo znow zacznie tragicznie slimaczyc

PS moze chello.pl przygotowuje sie do wprowadzenia chello extreme (w norwegii 26624 kbps) :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: