Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Warszawa (Żoliborz) - awaria łącza
Autor Wiadomość
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-11-2005, 23:27   Warszawa (Żoliborz) - awaria łącza

Bardzo niski download i upload, wyslanie duzego maila graniczy z cudem. Nie moge rozmawiac przez skype - szarpany glos podczas polaczenia. Strony www otwieraja sie bardzo powoli (nie mam proxy ustawionego). Zglosilem ta awarie na party line, zobaczymy co bedzie jutro. Sasiad obok ma podobnie. Chyba powinienem ubiegac sie o zwrot kasy za kazdy dzien awarii. Od wczoraj (od poniedzialku) nic sie nie zmienilo. Moze to wina lacz chello ultra, widocznie infrastruktura nie wytrzymuje. Czy ktos z Was na Żoliborzu ma podobnie?
 
 
seirix 
light master

Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-11-2005, 23:32   

ja na woli mam to samo heh
 
 
grimmey 
light master

Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 85
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-11-2005, 00:21   Re: Warszawa (Żoliborz) - awaria łącza

clarkkent napisał/a:
Bardzo niski download i upload, wyslanie duzego maila graniczy z cudem. Nie moge rozmawiac przez skype - szarpany glos podczas polaczenia. Strony www otwieraja sie bardzo powoli (nie mam proxy ustawionego). Zglosilem ta awarie na party line, zobaczymy co bedzie jutro. Sasiad obok ma podobnie. Chyba powinienem ubiegac sie o zwrot kasy za kazdy dzien awarii. Od wczoraj (od poniedzialku) nic sie nie zmienilo. Moze to wina lacz chello ultra, widocznie infrastruktura nie wytrzymuje. Czy ktos z Was na Żoliborzu ma podobnie?


kiedys tak mialem , pomogl restart modemu , wina chello ultra , lmao , lacza classic generuja wiekszy ruch w sieci niz lacza ultra a to z prostej przyczyny , jest ich kilkaset tysiecy jak nie lepiej razy wiecej :)
 
 
seirix 
light master

Dołączył: 13 Gru 2004
Posty: 68
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-11-2005, 00:24   

juz po 24 i net zaczal jakos normalnie dzialac, transfery lepsze, pomalu wraca do normy
 
 
gapi 
Klikacz

Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 1
Wysłany: 02-11-2005, 02:40   

w Piastowie podobnie...
 
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-11-2005, 09:01   Re: Warszawa (Żoliborz) - awaria łącza

grimmey napisał/a:

kiedys tak mialem , pomogl restart modemu , wina chello ultra , lmao , lacza classic generuja wiekszy ruch w sieci niz lacza ultra a to z prostej przyczyny , jest ich kilkaset tysiecy jak nie lepiej razy wiecej :)


Jak moze byc kilkaset tysiecy, skoro wszystkich uzytkownikow chello w Polsce jest troche powyzej 100 tys. Napisalem, ze to moze wina chello ultra, ale kto tak na prawde to wie. No moze technicy i admini z chello.

Jesli chodzi o net, to u mnie sie poprawilo dzis. W koncu.
 
 
kubakj 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Paź 2005
Posty: 46
Wysłany: 02-11-2005, 15:40   

U mnie na Al.Jana Pawła też lipa, ale powoli wraca do normy, ale dalej mnie to wkurza.
 
 
tr1 
easy master

Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 21
Skąd: wawa
Wysłany: 02-11-2005, 16:50   

moj kolega z ursynowa i ja i moj kolega z mokotowa tez to zauwazylismy... predkosc zwalnia tylko w godzinach popoludniowych kiedy jest najwiecej ludzi z czego by wynikalo ze to problem zbyt duzej ilosci uzytkownikow
 
 
Wulfgar 
classic master

Dołączył: 02 Lis 2005
Posty: 192
Wysłany: 02-11-2005, 18:15   

Bemowo - tragedia !!!

Po wprowadzeniu przez UPC - chello Utra, classic strasznie stracil na jakosci, ale to co sie dzieje od paru dni to jakis zart.
Skoro inni maja taki problem to zakladam ze to awaria. Net chodzi gorzej niz na modemie 56k

testy pokazuja raz normalne wyniki a raz fatalne. co dziwne, donload jest w porzadku. z FTP wszystko ladnie zasysa ale www, gry, p2p ledwo zyja

 
 
grimmey 
light master

Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 85
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-11-2005, 19:34   

nie opieraj sie o numion bo on zawsze pokazuje inne wartosci , ale faktycznie jest jakas awaria bo niektore www wchodza strasznie wolno a download jest w porzadku ale upload jest zanizony na maxa

testowalem p2p , chodzi normalnie , mirc , dc++ , torernt , testowalem call of duty 2 , normalne pingi , jedynie cos jest nie tak z uploadem i ladowaniem stron

 
 
Grzesiek 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Mar 2005
Posty: 138
Skąd: Warszawa-Mokotów
Wysłany: 02-11-2005, 19:41   

Ja właśnie zadzwoniłem na partyline i bardzo szybko uzyskalem polaczenie z konsultantem i pytam sie go:

- dzień dobry, czy jest jakas awaria?
- chodzi o chello, o niskie transfery? Tak, mamy problemy, sa bardzo niskie transfery, mamy problem z AORT-Ą, oczywiscie ten problem zostanie usuniety dzisiaj wieczorem, bardzo przepraszamy za problem techniczne.

Nawet nie musiałem mówic o co chodzi ;-)
_________________
 
 
Wulfgar 
classic master

Dołączył: 02 Lis 2005
Posty: 192
Wysłany: 02-11-2005, 20:13   

grimmey napisał/a:
nie opieraj sie o numion


nie opieram sie tylko o numion. zla jakosc widac golym okiem.
testowalem tez na speakeasy i raz jest normalnie raz tragicznie.

ale ostatnio wogole nie osiagnalem -normalnych- wartosci testow, a speakeasy jak wszystko jest normalnie to jest bardzo dokladny.
 
 
rcube 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 338
Skąd: Gocław
Wysłany: 02-11-2005, 20:29   

Grzesiek napisał/a:
Tak, mamy problemy, sa bardzo niskie transfery, mamy problem z AORT-Ą,


Dosyc czesto maja problem ;)
_________________
 
 
 
Grzesiek 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Mar 2005
Posty: 138
Skąd: Warszawa-Mokotów
Wysłany: 02-11-2005, 20:32   

rcube, To już swoją drogą. A ktoś moze wie jak napisać konrketna reklamacje i zeby argumenty nie byly smieszne, tzn. chodzi mi o opinie osob, ktore sie znaja, ze jakies tam serewery nie dzialaja, bo cos tam, dns-y itd? Żeby to mialo rece i nogi ;)
_________________
 
 
egefege 
plus master

Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 508
Skąd: Warszawa (Gocław-Iskra)
Wysłany: 02-11-2005, 20:33   

Grzesiek napisał/a:
- chodzi o chello, o niskie transfery? Tak, mamy problemy, sa bardzo niskie transfery, mamy problem z AORT-Ą,
hmm siec szkieletowa chello Smile tzw. aorta ciekawe czy pingi do americas army po awari sie poprawia czy pogorsza Smile, na partyline automat gada ze sa problemy technoczne i mowi tez ze konsultanci nie odbiora telefonu :/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: