Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Telefonia stacjonarna... a UPC
Autor Wiadomość
Neron 
light master

Dołączył: 09 Gru 2005
Posty: 55
Wysłany: 20-12-2005, 15:23   

Mnie już zdobyli.

Mam w TP Darmowe wieczory i weekendy(85 pln)+billing(5 pln)+blokada (3,66 pln)=93,66
+ płatne rozmowy wychodzi około 105 pln.
Wcześniej w innym abonamencie płaciłem ok. 200 pln.
Za darmo mogę rozmawiać dopiero po godzinie 20:00 i tylko w sieci TP.

Korzystając z Darmowe Rozmowy UPC(74,90 pln) i to wszystko oszczędzam 20 pln.
Darmowe połączenia mam już od godziny 18:00, i to do wszystkich sieci stacjonarnych.

Nie muszę zamawiać billingu ( będzie na stronie), nie zakładam blokady bo nikt mi sę nie podłączy. A tak już się stało, miałem rachunek za 1/2 miesiąca na 550 pln. TP reklamacji nie chciało uznać (a pan dyrektor regionu powiedział że go to nie interesuje, pomimo że miałem niezbite dowody)

Mnie się VoIP nie opłaca musiał bym płacić o wiele więcej.
I przestańcie tak zachwalać VoIP, bo czytając grupy to ludzie ciągle mają jakieś problemy z dzwonieniem (a to nie mogą uzyskać połączenia z numerem, nie można do nich dzwonić, problemy z serwem itp.)

PS
Obejście blokady w TP, dla osoby która chce dzwonić na twój koszt, to jest banał.
_________________
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 20-12-2005, 20:29   

Cytat:
wszystkie sieci stacjonarne cała polska od 18:00+wolne dni cały dzień

Ale za to przed 18 prawie 3 razy drożej (31gr w upc stosunku do 11gr cały czas i wszędzie w innych telefonach internetowych) no i ten abonament naprawdę trzeba by strasznie dużo rozmawiać i to tylko wieczorami i w wolne aby się opłaciło.

Cytat:
I przestańcie tak zachwalać VoIP, bo czytając grupy to ludzie ciągle mają jakieś problemy z dzwonieniem (a to nie mogą uzyskać połączenia z numerem, nie można do nich dzwonić, problemy z serwem itp.)

Przecież telefon w upc to jest VoIP - dokladnie ta sama technologia co u innych tylko, że drożej tak samo może serwer nie działać zapchać się łącze internetowe itp.

[ Dodano: 20-12-2005, 20:33 ]
Cytat:
Obejście blokady w TP, dla osoby która chce dzwonić na twój koszt, to jest banał.

W chello włamanie się na cudze konto (a właściwie to uzyskanie cudzego hasła) to też banał - nie muszę nawet wychodzić z domu aby to zrobić, przypadki przerejestrowywania na cudze konto i kradzież limitu są dość częste, myślisz że z telefonami będzie inaczej.
  marekd@jabberpl.org
 
Neron 
light master

Dołączył: 09 Gru 2005
Posty: 55
Wysłany: 20-12-2005, 20:56   

Cytat:
Ale za to przed 18 prawie 3 razy drożej (31gr w upc stosunku do 11gr cały czas i wszędzie w innych telefonach internetowych) no i ten abonament naprawdę trzeba by strasznie dużo rozmawiać i to tylko wieczorami i w wolne aby się opłaciło.

31gr to między miastowe zaś lokalne 11gr i tak taniej niż w TP. Oblicz ile kosztuje rozmawianie 24 godz w miesiącu, a może zrozumiesz dlaczego się opłaca.

Cytat:
Przecież telefon w upc to jest VoIP - dokladnie ta sama technologia co u innych tylko, że drożej tak samo może serwer nie działać zapchać się łącze internetowe itp.

Może bomba atomowa spaść

Cytat:
W chello włamanie się na cudze konto (a właściwie to uzyskanie cudzego hasła) to też banał - nie muszę nawet wychodzić z domu aby to zrobić, przypadki przerejestrowywania na cudze konto i kradzież limitu są dość częste, myślisz że z telefonami będzie inaczej.

Jak jesteś taki kozak, to dlaczego jeszcze nie dzwonisz na czyjeś konto?
_________________
 
 
Puck 
classic master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 294
Skąd: From the Light
Wysłany: 20-12-2005, 21:16   

Neron napisał/a:
31gr to między miastowe zaś lokalne 11gr i tak taniej niż w TP. Oblicz ile kosztuje rozmawianie 24 godz w miesiącu, a może zrozumiesz dlaczego się opłaca.

Myślę że dla Marka 24 godziny w miesiącu to już jest dużo. Ja ze stacjonarki rozmawiam może 10 minut w ciągu miesiąca. chyba że mam problem z UPC, to wtedy dłużej. :o )

Cytat:
Jak jesteś taki kozak, to dlaczego jeszcze nie dzwonisz na czyjeś konto?

Staramy się przestrzegać prawa.
_________________
 
  maciej@lebkowski.info
 
netkrak 
classic master

Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Krakow
Wysłany: 21-12-2005, 01:40   

oczywiscie, ze UPC to VOIP ... z ta roznica, ze w przeciwienstwie do innych firm VOIP w UPC zadaja abonamentu i rozrozniaja pod wzgledem ceny rozmowy na lokalne i zamiejscowe ... przykladowy cennik VOIP, z ktorego korzystam, to 11 gr brutto za minute bez rozroznienia, czy rozmowy lokalnej, zamiejscowej, czy miedzynarodowej na stacjonarne do wiekszosci krajow ... bez porownania z oferta UPC - i nigdy nie zdarzylo sie, zeby byly jakiekolwiek problemy techniczne ....

zgadzam sie z opinia jednego z przedmowcow, ze UPC jest konkurencyjne wobec TEPSY, gdy nie mamy dostepu do internetu ..... a wiec, gdy nie mozemy korzystac z innych firm oferujacych VOIP - i to jest jedyny przypadek konkurencyjnosci tej oferty ....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,28 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: