Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dekodery cyfrowe??
Autor Wiadomość
kanurwa 
easy master

Dołączył: 19 Paź 2005
Posty: 31
Skąd: Katowice
Wysłany: 24-10-2005, 10:00   Dekodery cyfrowe??

Na jakims forum słyszałem, że w 2006 r sieci kablowe mają przejsć na sygnał/dekodery cyfrowe w kablu ( zdaje sie ze Aster czy Multimedia takie cuda testuje). Ponieważ mam nadzieje ze są tu ludzie z "firmy" wiec moze cos konkretnego napiszą. Słyszałem ze maja w końcu dawać dekodery ze zmiana numeracji kanałów i dodatkowe z EPG jak to np ma C+??
Dzieki i pozdrawiam.
 
 
 
Toompaa 
Klikacz

Dołączył: 19 Paź 2005
Posty: 15
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-10-2005, 16:14   

Aster ma w swojej ofercie cyfrową telewizję już od pewnego czasu. Obecnie oferują około 26 programów nadawanych cyfrowo.
A my w UPC mamy swój wspaniały dekoderek rodem z lat 70 ubiegłego wieku. Oferuje on cyfrową technologię w postaci cyfrowego zegara na przodzie.
 
 
kanurwa 
easy master

Dołączył: 19 Paź 2005
Posty: 31
Skąd: Katowice
Wysłany: 25-10-2005, 10:32   

No ale chyba beda musieli sie spieszyc bo cyfrowa telewizja powoli nabiera rozpedu nawet w Polsce i ludziska opuszcza tv z kabla na rzecz HDTV z Set-Top_boxów jak wejdą a jakby nie było to UPC poki co generuje chyba największą kase z TV a nie netu.
 
 
 
budry 
plus master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 433
Skąd: Szczecin
Wysłany: 25-10-2005, 13:36   

Dekodery cyfrowe wprowadzi niedługo największy gracz na rynku UPC Polska, która ma milion abonentów. W przyszłym roku to samo planuje druga na rynku Vectra oraz szósty pod względem wielkości operator TOYA.

http://www.wirtualnemedia...t.php?id=400657
_________________
 
  budry
 
kanurwa 
easy master

Dołączył: 19 Paź 2005
Posty: 31
Skąd: Katowice
Wysłany: 25-10-2005, 14:04   

No wreszcie cos poooowoli zaczyna sie dziac, tylko dlaczego UPC jest na szarym końcu :/
 
 
 
Bisiek 
easy master

Dołączył: 01 Gru 2004
Posty: 28
Skąd: z nieba :)
Wysłany: 02-11-2005, 13:00   

Tylko fajnie by było jak by nie dawali jednego dekodera - nawet jeśli chodzi o te stare... bo np. w salonie mam c+ a w sypialni już nie mogę wrrr
_________________
 
 
 
kanurwa 
easy master

Dołączył: 19 Paź 2005
Posty: 31
Skąd: Katowice
Wysłany: 02-11-2005, 16:58   

Marzeniem jest jakis dekoder na kablu np do lokalu i wtedy wykupuje full i na kazdym tv w domy mam full pakiet ale to tylko marzenia niepoprwnego optymisty ;)
 
 
 
Anna 
Jr Admin



Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 317
Skąd: z dyrekcji
Wysłany: 03-11-2005, 03:53   

A na przyszłość proponuję również czytać newsy ze strony głównej naszego serwisu.
Co nas czeka w przyszłości?


LadyRoot
 
 
kanurwa 
easy master

Dołączył: 19 Paź 2005
Posty: 31
Skąd: Katowice
Wysłany: 03-11-2005, 19:38   

Droga Pani Lady Root szkoda tylko ze UPC totalnie OLEWA włąścicieli domków :cry: vide moja wypowiedź w innym temacie
Kod:
Dzisiaj byłem osobiscie w biurze obsługi klienta UPC/chello w Katowicach umowic sie z technikiem na wizyte aby sprawdzil czy aby mozna do mojego domku podlaczyc chello i babka z Obsługi Kkienta zadzwonila przy mnie do szefa techników i jak zwykle okazalo sie ze nie bo jesli ja bym mial to inni za free tez, cos pieprzyla o łączach symetrycznych do teraz jestem w szoku ostatnim spwierdzeniem ze POLITYKA UPC jest taka by ewentualnie zapewnic dostep do kablówki ale chello nie i długo jeszcze nie. Q**a mac a byłem skłonny prosic ich o kosztorys i ewentualnie poniesc 50% kosztów, jezu ale dupki. Chcialem jednak powiedziec ze babka powiedziala ze od jutra w katowicach rusza akcja sprzedaży telefonii stacjonarnej i znóe k***a tylko tym co maja chello Evil or Very Mad


Skrzynkę kablówki mam przed furtką i w chwili obecnej (ja teraz nie jestem juz abonentem UPC, chociaż okablowanie zostało tylko wtyczka w skrzynce jest wyciagnieta) tylko sasiad jest abonentem UPC. Czy tak trudno jest sie przejsc i sparwdzic mozliwosc podłaczenia chello w koncu w skrzynce jest od ch***ry miejsca by zainstalowac jakies urzadzenia.
Niestety jak zwykle najłatwiej jest powiedzie NIE.
 
 
 
Anna 
Jr Admin



Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 317
Skąd: z dyrekcji
Wysłany: 17-11-2005, 10:05   

Idź osobiście do BOK-u i opisz sytuację. Przez telefon czy mail tego nie załatwisz.

LR
 
 
mikej 
Klikacz

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 9
Wysłany: 26-06-2006, 16:12   

Już kończy się czerwiec 2006. Wiadomo, co z tymi dekoderami cyfrowymi? Mam nadzieję, że rzeczywiście je wkrótce wprowadzą...
 
 
Shatyn 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Gru 2005
Posty: 180
Skąd: Kraków - N.H.
Wysłany: 13-08-2006, 21:49   

Już połowa sierpnia i dalej nic nie wiadomo o telewizji cyfrowej. Dzwoniłem kiedyś do BOK-u ale tam o takich cudach nawet nie słyszeli.
Ciekawostką jest (z innego tematu) to że spytałem pana w BOK-u jak się poprawnie mówi "rojter" czy "ruter". Facet nie wiedział o co chodzi więc kiedy mu wytłumaczyłem to powiedział że to nazywa się "rozdzielacz".
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: