Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakość usługi chello
Autor Wiadomość
brak danych 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 60
Skąd: StolicaPolski-Szczecin;)
Wysłany: 24-10-2005, 23:16   

Marek napisał/a:
Cytat:
o limity, z tego co wiem to neostrada ma wieksze limity

To źle wiesz, porównaj sobie http://chellopl.one.pl/porownanie.php neostrada ma takie same lub nawet niższe limity.


nie sprecyzowalem... chodzilo mi o opcje 1 i 2 Mbity, ktora ma odpowienio 25 i 35GB limitu ; ]
_________________
 
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 25-10-2005, 00:32   

brak danych, tylko znowu nie zaczynaj, tym opcjom odpowiadają dwukrotnie szybsze pakiety chello z limitami odpowiednio 25 i 50GB.
  marekd@jabberpl.org
 
egefege 
plus master

Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 508
Skąd: Warszawa (Gocław-Iskra)
Wysłany: 25-10-2005, 07:58   

ja mam chello juz ze 4 lata smiga az milo na poczatku owszem czeste restarty modemu byly,na kabatach u kolegi to samo 512kb chello chodzilo lepiej niz u mnie na goclawiu, teraz to smiga spoko i transfery na poziomie te 200-256, ale teraz po wprowadzeniu 12 megabitow wieczorami masakra nie wspominajac o pingach do serwerow americans army oni sie tlumacza ze serwy sa w usa a co mnie to k... obchodzi skoro polacy maja pingi ~80 a ja na poziomie 160-250, troche wala w ch... nie da sie ukryc, siec szkieletowa to pewnie z gumy maja :)
 
 
andrzej 
light master

Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 118
Skąd: warszawa
Wysłany: 25-10-2005, 08:10   

tak być może są jakieś niedokładnośći ze strony UPC, ja to samo miałem jak wspominałem już nie raz na tym forum, ale postanowiłem napisac kilka słów o tym wszystkim, pomogło

Spróbujcie, może wam to samo się uda, skoro tak narzekacie na chello.

Ja to samo mam z kilka lat chello i to różnej prędkości, nie moge na to narzekać.

Od znajomych też to samo słyszę, że neotrada, trochę obcina na łączach, ale dokładnie nie wiem o co tu chodzi, ponieważ nigdy nie miałem neostrady, także tu nie moge nic na ten temat powiedzieć.

Co do cen to owszem, wiele się słyszy z reklam, oglądam je prawie nonstop, tak samo reklamy na ulicy, więc dochodzę do wniosku, że chello jest chyba najtańsze, takie wnioski wyczerpuję, ale co wy na to, to sami decydujcie. Ja nie mam nic do nich, oby tak dalej
 
 
 
VRx 
classic master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 28 Cze 2005
Posty: 282
Wysłany: 25-10-2005, 23:32   

Marek napisał/a:
Jest takie coś, knoppix się nazywa nargrywasz sobie na płytę i w razie problemów sprawdzasz z pod niego, jest pewność, że nic nie może się popsuć bo zawartości płyty po nagraniu nie da się już zmienić.

Marku wiem co to takiego... ja natomiast użyłem innych argumentów. Narazie pomogło.
 
 
rcube 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 338
Skąd: Gocław
Wysłany: 26-10-2005, 12:45   

andrzej, piszesz od rzeczy. Celem tego topica nie jest to co oferuje neo czy Aster tylko jakosc uslug chello.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: