Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Connect Box 2.0
Autor Wiadomość
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 17-09-2018, 16:53   

Masz IPv6, wyłącz je czym prędzej :)
Dodatkowo coś tam nie tak wygląda z tymi kanałami downstream. Jest ich tylko 10? Powinno być 24.

test PUMA 6 ładnie u Ciebie wygląda, na ipv 4 powinno być tylko lepiej. Teraz tylko czekać, aż UPC zdecyduje się dawać GIGA modem do niższych prędkości.
 
 
Neo10 
ultra master


Pomógł: 16 razy
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 707
Skąd: wawa
Wysłany: 17-09-2018, 17:39   

jak wyłączyć w sumie IPv6 :)

a w downstream chyba nie dałem wszystkiego
http://snap.ashampoo.com/...nPGPP4YjdFILOAt
http://snap.ashampoo.com/...DoE890NTQEhAyu9
http://snap.ashampoo.com/...JISmeNAkTbHX5cn

w dhcp w routerze mam tak http://snap.ashampoo.com/...oGsUA5YGMZjj97M
_________________
 
 
pawelb 
ultra master

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 09 Gru 2015
Posty: 1248
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-09-2018, 17:52   

zylx napisał/a:
Masz IPv6, wyłącz je czym prędzej :)
Dodatkowo coś tam nie tak wygląda z tymi kanałami downstream. Jest ich tylko 10? Powinno być 24.

test PUMA 6 ładnie u Ciebie wygląda, na ipv 4 powinno być tylko lepiej. Teraz tylko czekać, aż UPC zdecyduje się dawać GIGA modem do niższych prędkości.


UPC nie zacznie dawac nowego modemmu do nizszych predkosci, na pewno niepredko
To jest po prostu za droga konstrukcja zeby dawac go do nizszych abonamentow
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 17-09-2018, 18:02   

dokładnie ostatnio jak się pytałem konsultanta z duk to powiedział że mają go systemowo przypisanego wyłącznie do 1Gb/s i bardzo tego pilnują by na zamówieniu był dodawany tylko do jednego giga. Może jak wyczyszczą się ze starego compala to zaczną go dawać do niższych ale obstawiam że i tak będzie ciężka walka o niego hehe no ale trzeba być dobrej myśli że jednak w przyszłości go dostaniemy ;)
_________________
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-09-2018, 18:04   

Mi jak go nie dadzą do końca listopada, to mnie nie utrzymają, ja sobie nie dam w kasze dmuchać. Obiecywali nowy modem dla testerów na początku roku? Obiecywali. To teraz mają, to niech dadzą.

@Neo10 Żeby wyłączyć IPv6 to dzwonisz do UPC lub napisz na oficjalnym forum UPC by ci wsadzili plik v4. Przez to, że masz IPv6 może też zaniżać Ci transfer, z tym nigdy nie wiadomo :)
 
 
kvs 
Moderator


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 09 Mar 2005
Posty: 1586
Skąd: Mokotów / Białołęka
Wysłany: 17-09-2018, 18:09   

zylx napisał/a:
Masz IPv6, wyłącz je czym prędzej
Dodatkowo coś tam nie tak wygląda z tymi kanałami downstream. Jest ich tylko 10? Powinno być 24.

Niestety strona w modemie nie pokazuje prawdy jesli chodzi o ilość zbondowanych kanałów DS.
_________________
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-09-2018, 18:13   

Czyli na razie programowo ten modem leży i testują żywcem na klientach.. Ehh.. Po co ten pośpiech.
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 17-09-2018, 18:16   

kvs, Dobrze wiedzieć, tłumaczenie widać też jeszcze nie dopracowane. Na szczęście jeśli wszystko działo jest to mało istotne.

pawelb napisał/a:
zylx napisał/a:
Masz IPv6, wyłącz je czym prędzej :)
Dodatkowo coś tam nie tak wygląda z tymi kanałami downstream. Jest ich tylko 10? Powinno być 24.

test PUMA 6 ładnie u Ciebie wygląda, na ipv 4 powinno być tylko lepiej. Teraz tylko czekać, aż UPC zdecyduje się dawać GIGA modem do niższych prędkości.


UPC nie zacznie dawac nowego modemmu do nizszych predkosci, na pewno niepredko
To jest po prostu za droga konstrukcja zeby dawac go do nizszych abonamentow

Jak wchodził Connectbox z 500mbs to też tak mówili, a nie minął miesiąc miałem go u siebie bez zmiany warunków (60mbs).
_________________
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-09-2018, 18:18   

ConnectBoxa dawali jak jeszcze oferty z 500Mb/s nie było. Ja go mam od początku u siebie w ofercie 60Mb/s, czyli od grudnia 2016.
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 17-09-2018, 18:27   

zylx, to chyba musiałeś niezłych argumentów użyć żeby go dostać na początku wprowadzania i to bez zmiany warunków umowy mnie się wtedy nie udało go wymienić z ubee i czekałem do końca umowy a teraz to mogę chyba o tym giga boxie zapomnieć na 2 lata.
_________________
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 17-09-2018, 18:45   

Azar, W UPC są ogarnięci konsultanci i tacy nieogarnięci. Jest jeszcze GMateusz do zadań specjalnych i monterzy. Sęk w tym, żeby wiedzieć, czy konkretną sprawę szybciej załatwisz z tym nieogarniętym czy z tym ogarniętym, czy lepiej od razu rozmawiać z monterem. :evil:

PS: Też wymieniałem z Ubee
_________________
 
 
pawelb 
ultra master

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 09 Gru 2015
Posty: 1248
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-09-2018, 19:06   

Moze osoby ktore dosc intensywnie udzielaly sie na forum UPC zostaną potraktowane preferencyjnie przez UPC ale na pewno dlugi czas ten nowy modem Arrisa będzie ograniczony dostepem tylko dla uslugi 1Gbps
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-09-2018, 19:11   

Ogólnie, to chociaż osoby co brały udział w testach jakby dostały ten modem, to już by było coś (tym bardziej, że obiecywali nam jakiś inny router w ramach rekompensaty), bo na razie to czuję się olany.. Była Nas garstka, ten co testował jakby się zgłosił, jakby dali jakiś czas na zgłoszenie się (więc aktywni dalej użytkownicy społeczności, a nie Ci co już o problemie zapomnieli i się nie udzielają) by dostali modem, nawet by po kieszeni tego nie poczuli, pewnie i tak zakupili tego masowo parędziesiąt tysięcy sztuk.
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 17-09-2018, 19:38   

zylx, no to jak komuś na forum uda sie wymienić przy niższej prędkości w czasie trwania umowy na tego giga boxa to również będę ich atakować ;)

brtk dali wirtualne odznaki testerów no i prestiż że mogliscie testowac i podziękowania za udział niestety takie są pazerne korporacje i nie liczyłbym na to że dadzą Ci modem =[
_________________
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-09-2018, 20:12   

No jeszcze jest inna opcja, zamawiam 1Gb/s i zrywam przed upływem 14 dni, może zostawią wtedy ten modemorouter nowy.. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,53 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: