Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co dalej z UPC?
Autor Wiadomość
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 23-07-2018, 16:05   

brtk napisał/a:
Można mieć sprzęt za wcale nie dużo większa sumę niż taki babol jak Compal, tylko jak to się kupuje masowo to już ładna sumka się zbiera.

brtk napisał/a:
Zaoszczędzisz 20$ na każdej z miliona sztuk i już mamy 20mln $

Już kiedyś pisałem, że co zostanie kupione decyduje nie prezes a księgowy.
brtk napisał/a:
Tylko nikt z UPC nie widzi, że to inwestycja na lata, a zadowoleniem klientów więcej zarobią niż oszczędzając na sprzęcie.

Pewnie zrobili badania ( :twisted: ) i Im wyszło, że co 2 lata i tak klient się zmienia i odchodzi - a skoro tak, to jakość sprzętu nie ma żadnego znaczenia.
Stary klient odejdzie (z powodu mizeroty) a nowy przyjdzie (jest zachwycony i o owej mizerocie wspominanej przez starego klienta nic nie wie a i sama firma o mizernym sprzęcie nie wspomina).
To ile pozyskują klientów przewyższa to ile tracą - choć tu może UPC Polska na przełomie roku być zdziwiona (już mają niezłe straty finansowe a co dalej... - straty, choć niby klientów przybywa).

MrPepka napisał/a:
No, ale nikt takiego sprzętu nie oczekuje co sam piszesz
KOCUREK1970 napisał/a:
Skoro nie oczekujesz, to jak myślisz co dostaniesz.

I pytanie - skoro nie oczekujemy lepszego sprzętu (mam inne zdanie), ale tak twierdzi co wcale mnie nie dziwi operator - to po jakiego grzyba my się z Nimi na forum UPC o to użeramy, po co te starania i robienie sobie wrogów z UPC?
Olać to wszystko i płynąc tak jak chce operator?
_________________
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 23-07-2018, 16:12   

Oni ciągle się bronią tym że przejmują mniejsze sieci np osiedlowe albo w małych miejscowościach i dlatego są na plusie z klientami =/
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 23-07-2018, 16:20   

Azar,
Czyli ciągle potrzebują sprzętu by nowego klienta na swoja sieć "posadzić" - KOSZTY Panowie, KOSZTY.
Liczy się ile $ zarobią a nie czy klient zadowolony czy nosem kręci.

Zdaniem każdego operatora (zdziwieni pewnie jesteście :twisted: ), a więc zdaniem każdego operatora najmniej 90% klientów jest zachwyconych operatorem pod każdym względem.
Ale jak wiadomo, każdą ankietę można tak utworzyć i zadać takie pytania, że każdemu z nich wyjdzie lekko 90% zadowolonych klientów :mrgreen:
_________________
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 23-07-2018, 17:06   

no tak potrzebują czyli robią sprzęt masowy i mamy potem problem heh bo jak np ktoś ma problem ze sprzętem i operator mu pomoże wymieniając na inny i akurat uda się rozwiązać problem to klient daje w takiej ankiecie 10/10 no bo problem rozwiązany haha i później faktycznie ich jakość jest na dużym plusie a to że ktoś ma jakiś problem którego operator nie może rozwiązać to taki ktoś odejdzie i już nie mają tego problemu ^^
_________________
 
 
aandin 
plus master

Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 329
Wysłany: 23-07-2018, 17:15   

brtk napisał/a:
Tylko nikt z UPC nie widzi, że to inwestycja na lata, a zadowoleniem klientów więcej zarobią niż oszczędzając na sprzęcie.

Nie muszą się specjalnie napinać,bo praktycznie nie mają konkurencji.Przynajmniej w mojej loklizacji.Vectra leży i kwiczy a Orange jakoś nie specjalnie jest w stanie z UPC konkurować.Ludziska wolą naszą sieć.Infrastruktura jest w miarę nowa i wszystkim dobrze działa.
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 23-07-2018, 17:23   

Azar napisał/a:
to że ktoś ma jakiś problem którego operator nie może rozwiązać to taki ktoś odejdzie i już nie mają tego problemu ^^

Przyznasz, że to genialne rozwiązanie w swej prostocie, skuteczności i cenie :twisted:
W sumie to majstersztyk :P
aandin napisał/a:
Nie muszą się specjalnie napinać,bo praktycznie nie mają konkurencji.

I tego nie robią - ale z drugiej strony takie zlewanie powoli przynosi tego efekty (mają straty) a i konkurencja zapiernicza do przodu aż gwizda.
Rok 2018-2019 będzie dla UPC Polska przełomowy (jeśli idzie o inwestycje czy ich sprzedaż) - i na ich miejscu bym nie bagatelizował tego okresu.
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 23-07-2018, 18:21   

KOCUREK1970 napisał/a:
Im wyszło, że co 2 lata i tak klient się zmienia i odchodzi

I znowu teorię z sufitu wzięte

Wystarczy spojrzeć na to forum i temat który ma najwięcej postów i wyświetleń

Dziesiątki osób miesięcznie dopytuje jak przedłużyć umowę na promocyjnych warunkach A Ty tu banialuki opowiadasz że ludzie odchodzą - ROTFL
 
 
GMateusz 
easy master


Dołączył: 07 Mar 2018
Posty: 30
Skąd: Silesia
Wysłany: 23-07-2018, 19:37   

GDA daj spokój można się wiele dowiedzieć o rynku telekomunikacyjnym jak się to czyta. Wiem że nic nie wiem - to jedyne co mam w głowie po przeczytaniu kolejnych baśni z tego tematu :roll:
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 23-07-2018, 19:45   

Nie no na bank wiemy że właścicielem UPC będzie T-Mobile :-D
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-07-2018, 19:58   

Nic na pewno nie wiadomo.. 😎
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 23-07-2018, 20:02   

brtk napisał/a:
Nic na pewno nie wiadomo.. 😎

Nie czytasz tematu? Przecież napisane jest że UPC jest bankrutem z najtańszym sprzętem że abonenci wytrzymują jedynie okres zobowiązania i zrywają umowy normalnie Titanic na rynku CATV w naszym kraju
 
 
brtk 
chello master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 1621
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-07-2018, 20:11   

Takich postów staram się nie czytać, bo to spekulacje i nic więcej, bez żadnego potwierdzenia czy źródła mniej czy więcej wiarygodnego.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 23-07-2018, 20:36   

@brtk - przywracasz wiarę w ludzi
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 23-07-2018, 22:09   

brtk,
GDA napisał/a:
Nie czytasz tematu? Przecież napisane jest że UPC jest bankrutem z najtańszym sprzętem że abonenci wytrzymują jedynie okres zobowiązania i zrywają umowy normalnie Titanic na rynku CATV w naszym kraju

brtk napisał/a:
Takich postów staram się nie czytać, bo to spekulacje i nic więcej, bez żadnego potwierdzenia czy źródła mniej czy więcej wiarygodnego.

Dziwne Waść rzeczy prawisz, wszak chyba sam piszesz, że sprzęt UPC mają nędzny.
Zaprzeczasz sam sobie stwierdzając nędzność owego sprzętu organoleptycznie?

@GDA
Trolling level master?
_________________
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 23-07-2018, 22:14   

GDA napisał/a:
Dziesiątki osób miesięcznie dopytuje jak przedłużyć umowę na promocyjnych warunkach A Ty tu banialuki opowiadasz że ludzie odchodzą - ROTFL

A sam mówiłeś żeby nie brać pod uwagę co ludzie piszą w Internecie
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: