Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co dalej z UPC?
Autor Wiadomość
kipo88 
classic master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Lip 2016
Posty: 163
Wysłany: 15-07-2018, 20:31   

juz pisalem wczesniej ze tmobile kupilo UPC i w polsce tez kupi info sprawdzone od znajomego z UPC :)
_________________
 
 
GMateusz 
easy master


Dołączył: 07 Mar 2018
Posty: 30
Skąd: Silesia
Wysłany: 16-07-2018, 07:43   

kipo88 napisał/a:
juz pisalem wczesniej ze tmobile kupilo UPC i w polsce tez kupi info sprawdzone od znajomego z UPC :)


:roll:

KOCUREK1970 napisał/a:

MrPepka napisał/a:
skoro nie ma żadnych nowych modemów i dekoderów 4K? Właśnie po to aby ludzie myśleli, że coś się dzieje w UPC Polska i żeby od nich nie odchodzili.

To wszystko tylko ruchy pozorne dla zmylenia przeciwnika i utwierdzenia potencjalnego nowego inwestora, że coś się dzieje.


Są już miasta gotowe na ED 3.1, a sprzęt, który widzieliście na konferencji ja widzę teraz i mam go na wyciągnięcie reki. Szkoda chyba mojego czasu na demontowanie waszych "fachowych opinii" i tak za chwile pojawią się nowe teorie spiskowe rodem z House of Cards :mrgreen:
_________________
 
 
Darth Vader 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 541
Skąd: Lublin City
Wysłany: 16-07-2018, 08:03   

House of Cards ?
Netflix ???
Netflix w UPC ?

https://www.spidersweb.pl...upc-polska.html

Obiecywane w roku 2016 że będzie w roku 2017...
Ale co my tam wiemy przecież... :)

Tyle dokładnie są warte obietnice UPC...
Dokładnie tak samo jak z aktualizacjami Horizona...

MEGA POWER MEGA FUN :)
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 16-07-2018, 08:05   

GMateusz napisał/a:
Są już miasta gotowe na ED 3.1

Proszę je wskazać bo ja nie widzę tu żadnej tajemnicy handlowej, a wasza konkurencja i tak nie wchodzi w ED 3.1
GMateusz napisał/a:
a sprzęt, który widzieliście na konferencji ja widzę teraz i mam go na wyciągnięcie reki.

A dlaczego my abonenci nie mamy owego sprzętu?
 
 
Darth Vader 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 541
Skąd: Lublin City
Wysłany: 16-07-2018, 08:09   

GMateusz napisał/a:
kipo88 napisał/a:
juz pisalem wczesniej ze tmobile kupilo UPC i w polsce tez kupi info sprawdzone od znajomego z UPC :)


:roll:

KOCUREK1970 napisał/a:

MrPepka napisał/a:
skoro nie ma żadnych nowych modemów i dekoderów 4K? Właśnie po to aby ludzie myśleli, że coś się dzieje w UPC Polska i żeby od nich nie odchodzili.

To wszystko tylko ruchy pozorne dla zmylenia przeciwnika i utwierdzenia potencjalnego nowego inwestora, że coś się dzieje.


Są już miasta gotowe na ED 3.1, a sprzęt, który widzieliście na konferencji ja widzę teraz i mam go na wyciągnięcie reki. Szkoda chyba mojego czasu na demontowanie waszych "fachowych opinii" i tak za chwile pojawią się nowe teorie spiskowe rodem z House of Cards :mrgreen:



Yeti i Elchupacabra a nawet sprawny dekoder Horizon też ponoć ktoś widział... :) :) ;)
 
 
GMateusz 
easy master


Dołączył: 07 Mar 2018
Posty: 30
Skąd: Silesia
Wysłany: 16-07-2018, 10:47   

MrPepka ja widzę powód i mam go by takich informacji nie ujawniać i nie zrobię tego. Co do 2 pytania to obecnie nie jest to jeszcze możliwe.

Darth Vader za niski poziom sobą reprezentujesz, średnio widzi mi się odnoszenie do Twoich wypowiedzi.
_________________
 
 
Darth Vader 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 01 Paź 2007
Posty: 541
Skąd: Lublin City
Wysłany: 16-07-2018, 10:50   

Dla UPC każdy który pisze niewygodną prawdę prezentuje za niski poziom...
Mania wielkości...
I nikt Ci nie każe się odnosić.
Nawet nie musisz czytać :)
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 16-07-2018, 11:33   

GMateusz napisał/a:
MrPepka ja widzę powód i mam go by takich informacji nie ujawniać i nie zrobię tego. Co do 2 pytania to obecnie nie jest to jeszcze możliwe.

Dobra zrobię inaczej
Dzień dobry Państwu! Witam Państwa w moim programie "Sprawa dla Pepki". Dziś zajmiemy się bulwersującą sprawą abonentów UPC którzy od kilku miesięcy nie mogą doczekać się nowego modemu. UPC w tej sprawie konsekwentnie milczy. Oto materiał filmowy:
W jakimś domu stary, ledwo zipiący i przegrzany modem. Barbara płacze, Czesiek usiłuje mówić, że nie ma pracy, ale Pepka mu przerywa: „Naprawdę? Nie ma modemu?”. Barbara jęcząc przez łzy mówi, że tamci, to źli ludzie, bo samochód mają. Pepka gna do tamtych. O mało nie zabija się, przełażąc przez dziurę w płocie. Drzwi tamtych zamknięte. Sąsiadka bez górnej lewej jedynki mówi, że kiedyś to było lepiej. Barbara płacze, Czesiek niedopity patrzy tępo. Jakieś dzieci grzebią patykami w kałuży, znajdują niewypał. Pepki to nie interesuje, drąży sprawę modemów: „To skandal! Coś takiego w państwie prawa!”. Pokazany jest jakiś pracownik UPC, który nie dostał pisma w sprawie. Pepka w otoczeniu ludzi, którzy krzyczą coś o Żydach.
Tak było we wrześniu zeszłego roku. Dziś w studiu gościmy abonentów UPC wraz z pełnomocnikiem (kamera pokazuje puste krzesło). Czy coś się zmieniło od tego czasu:
Barbara: Panie redaktorze
Pepka: Czy władze UPC interweniowały?
Barbara: Noo
Pepka: Czy był ktoś z Moderatorów z forum UPC?
Barbara: Więc
Pepka: Czy sprawą zajął się prezes UPC?
Czesiek nic nie mówi, patrzy tępo
Barbara zaczyna płakać
Pepka: Oto jak UPC traktuje swoich abonentów! (do Ekspertów) Co Państwo na to?
Były Prezes UPC: Najwspanialszy Panie Redaktorze. Zająłem się sprawą, ostatnio nawet przechodziłem koło siedziby UPC i muszę przyznać, że sprawa wygląda...
(Pepka ma gdzieś gdzie Były Prezes UPC był, zwraca się do Księdza) Co Kościół na to?
Ksiądz (głos uduchowiony): Miłość bliźniego nakazuje...
Pepka: No właśnie!Miłość bliźniego, a tu taka ludzka tragedia!
Czesiek myśli, że nikt go nie widzi, pociąga „Żołądkową Gorzką”, w tle szloch Barbary.
Pepka (wyraźnie nakręcony, macha jakimś papierem): Wysłaliśmy w tej sprawie faks do UPC, oto odpowiedź! Żadnych konkretów, żadnych działań, tylko urzędnicza nowomowa! Co Pan na to, Panie Kamilu??? (zwraca się do siedzącej Martyny w zastępstwie Kamila)
Martyna: Dzień dobry Państwu...
Pepka (podsumowuje nie dając dojść do słowa): Szanowni Widzowie! Już ponad trzydzieści lat żyjemy w wolnej Polsce, a po sąsiedzku, tuż za naszymi plecami, dzieją się takie właśnie ludzkie tragedie. O wszystkim tym będziemy mówić jasno i głośno, nawet jeśli komuś się to nie podoba. Dziękuję Państwu, do widzenia Państwu!
Pomogło?
 
 
GMateusz 
easy master


Dołączył: 07 Mar 2018
Posty: 30
Skąd: Silesia
Wysłany: 16-07-2018, 12:46   

MrPepka napisał/a:
Pomogło?


Nie.
_________________
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 16-07-2018, 12:47   

No cóż, przykro mi. Co mam wam poradzić? Ile chcecie?
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 16-07-2018, 14:03   

GMateusz napisał/a:
sprzęt, który widzieliście na konferencji ja widzę teraz i mam go na wyciągnięcie reki

MrPepka napisał/a:
A dlaczego my abonenci nie mamy owego sprzętu?

GMateusz napisał/a:
obecnie nie jest to jeszcze możliwe.

Hmm, z tego co pamiętam (a było to chyba w maju 2018r) zostaliśmy na forum UPC poinformowani (ale pewnie to ja znowu coś źle zrozumiałem...), że jeśli się sprzęt pojawi przemyślicie Państwo sprawę by grupie osób biorących udział w testach softu na Compalu tym sposobem jakoś podziękować i go nam już udostępnić.
Nawet chyba sam Marcinosr zażartował, że chyba 20 nowych modemów nie powinno być dla Państwa problemem - co z tym etapem?
GMateusz napisał/a:
Szkoda chyba mojego czasu na demontowanie waszych "fachowych opinii" i tak za chwile pojawią się nowe teorie spiskowe rodem z House of Cards

Ja zauważyłem, że takie teorie pojawiają się zawsze tam, gdzie adresat owych teorii milczy - komunikacja na forum UPC jest żadna, jedynie co czytam to "na chwilę obecną nie mamy wam nic nowego do przekazania" (lub coś w podobnym tonie).
I Państwo jesteście zdziwieni takimi naszymi wypowiedziami?
Szkoda, że Pan, Państwo widzicie tylko negatywną stronę naszych abonentów działań i wypowiedzi, a sami Państwo nie uderzycie się w pierś (jako firma a nie personalnie, choć w sumie to ktoś za takimi działaniami stoi personalnie), że daliście sprzętowo ciała! (w tamtym okresie podejmowania o tym decyzji).
Szanowny Panie, możemy się dalej kopać po kostkach, warczeć na siebie i sobie dogryzać - ale to Państwo możecie to zmienić!
Proszę mnie i innych przekonać, że zmiany są już blisko (przekonać realnie a nie kolejną konferencją prasową czy artykułem w prasie) - a z tego miejsca zapewniam, że moje tak krytyczne wypowiedzi pod Państwa adresem zakończą się jak ciął mieczem.
Nie będę Państwa wychwalał (choć po otrzymaniu nowego modemoroutera może się to diametralnie zmienić i będę najlepszym Waszym piewcą), albo przynajmniej powstrzymam się od takiego krytycyzmu pod Państwa adresem.
Piłeczka po Państwa stronie.
Dlaczego do pewnego momentu nasze uwagi w sprawie DDoS czy PUMA6 nie były dla Państwa tak bolesne - przyjmowaliście słowa krytyki i staraliście się coś z tym zrobić.
Czyżby obecnie takie samo nasze działanie było dla Państwa przykre i bolesne - co się zmieniło?
Czyżby okres 6 miesięcy czekania na rozwiązanie problemów był dla nas klientów zbyt krótki, może jesteśmy zbyt niecierpliwi? - 6mc minęło i szykują się następne w podobnym zakresie.
Czyli za chwilę może stuknąć 8mc a klienci nadal w lesie.
Czy ja (i inni Państwa klienci) jako klient mam naprawdę zacząć myśleć, że macie nas klientów w duszy, czy mamy naprawdę zacząć myśleć, że firma UPC Polska ma to gdzieś a nas klientów traktujecie jak durni?
A może faktycznie jesteśmy durniami bo pozwalamy się Państwu tak traktować?
Jakie miałby Pan osobiście podejście do firmy gdzie zamówił Pan meble, mija 6mc i ciągle Pan słyszy, że już za chwilę, jeszcze trochę i meble Pan dostanie?
_________________
 
 
aandin 
plus master

Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 329
Wysłany: 16-07-2018, 19:58   

Darth Vader napisał/a:
nawet sprawny dekoder Horizon też ponoć ktoś widział...

Ja widzę go non stop,stoi u mnie w pokoju.Bezawaryjnie działa od początku roku.Jeden reset prądowy był z trzy miesiące temu :lol:
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 16-07-2018, 20:06   

aandin napisał/a:
Ja widzę go non stop,stoi u mnie w pokoju.Bezawaryjnie działa od początku roku.

Horizon PVR czy zwykły?
_________________
 
 
Blacha
[Usunięty]

Wysłany: 16-07-2018, 22:23   

Darth Vader napisał/a:



Yeti i Elchupacabra a nawet sprawny dekoder Horizon też ponoć ktoś widział... :) :) ;)


No popatrz, nawet z takiego dekodera obecnie korzystam (PVR)...
 
 
kiniecki 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 227
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-07-2018, 23:02   

zylx napisał/a:
Ja bym się ucieszył gdyby dekodera 4k nie było wcale, a wprowadzanie tej technologii odbyło się za pomocą mediamodułów. Nie ma chyba na rynku telewizora 4k który by nie obsługiwał CI+, więc po co tracić kasę na sprzęt i oprogramowanie do niego?


A chociażby dla VOD czy innych dziwnych usług których moduł nie ogarnie...
  kiniecki
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: