Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
LM w Polsacie
Autor Wiadomość
Lukasz111 
easy master

Dołączył: 20 Kwi 2018
Posty: 22
Wysłany: 10-08-2018, 14:18   

Kiedy bedzie ten pakiet polsat premium hd wie ktos cos ????
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 10-08-2018, 14:57   

atomix, wiem że normalni przeżyją ;D a zapaleńcy zawsze mogą iść do baru tam obejrzeć i wypić browarki ^^
_________________
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 10-08-2018, 15:32   

Mimo wszystko liczmy, że UPC dogada się z Polsatem.
Bo ważne, by w dekoderze mieć wybór ;)
_________________
 
 
aandin 
plus master

Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 329
Wysłany: 10-08-2018, 16:31   

GDA napisał/a:
może operatorzy CATV zawarli nieoficjalne porozumienie i nie dadzą się slonecznemu zygmuntowi
dopóki nie zejdzie z ceny

Również uważam,że coś jest na rzeczy.Jak tylko wyszło na jaw,że Polsat kupił prawa do LM i LE czułem,że TW Zegarek jakiś numer wywinie.
 
 
katowicer 
light master

Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 68
Wysłany: 10-08-2018, 17:58   

Rozmawiałem z bardzo wysoko postawioną osoba z UPC na Murckowskiej i powiedziała, że na warunkach zaproponowanych przez Solorza nie ma szans na LM w UPC. Negocjują dalej ale co z tego będzie to ona sama nie wie.
Te kilkaset osób co są maniakami niech się przenoszą z końcem umowy. UPC średnio się tym interesuje.
  katowicer
 
aandin 
plus master

Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 329
Wysłany: 10-08-2018, 18:13   

katowicer napisał/a:
Rozmawiałem z bardzo wysoko postawioną osoba z UPC na Murckowskiej i powiedziała, że na warunkach zaproponowanych przez Solorza nie ma szans na LM w UPC. Negocjują dalej ale co z tego będzie to ona sama nie wie.
Te kilkaset osób co są maniakami niech się przenoszą z końcem umowy. UPC średnio się tym interesuje.

W sumie to bardzo dobrze.Wszystkie kablówki powinne się na tego pazerniaka wypiąć.Pomimo tego,że zależy mi na tych meczach to jednak jestem przeciwny takiej chamskiej polityce Polsatu.O ile te wszystkie przecieki są prawdziwe,a podejrzewam,że są.Trudno obejrzę jeden mecz w otwartym oknie,coś w czeskiej TV którą bez problemu odbieram a coś dzięki VPN może uda się zobaczyć.Stop żyłowaniu kibiców!
 
 
katowicer 
light master

Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 68
Wysłany: 10-08-2018, 18:15   

Jestem tego samego zdania. Nawet powiedziałem, że w sumie to niech odpuszczą te LM. Kobita się tym nie interesuje to mnie o zdanie zapytala haha.
  katowicer
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 10-08-2018, 20:20   

Pytanie tylko czy te negocjacje to bo to by nie dać zarobić słonecznemu, czy raczej po to by ich oferta jakkolwiek mogła być konkurencyjna.
Obecnie przedłużyłem umowę w najwyższej ofercie utrzymaniowej (THHXIV), z kombinowaniem z upgrade max i elevenami za dwa złote + c+ select. Za to wszystko, w najwyższej ofercie utrzymaniowej w UPC zapłącę 116,9zł miesięcznie. Za podobną ofertę w NC+ (pakiet extra + 6xC+ + Eleven) dla nowego klienta życzą sobie średnio miesięcznie ~84,52zł. Doliczając do tego 39zł za Internet w UPC mamy ~123,52zł. I tutaj mamy już 4k, LM do końca roku, 4 kanał eleven. I przypominam, że porównujemy tutaj najwyższą ofertę utrzymaniową z ofertą dla nowego klienta, dostępną dla każdego!
Biorąc powyższe pod uwagę, i nawet zakładając, że od stycznia trzeba by doliczyć maksymalne 30zł za LM o ofercie NC+, by oferta UPC okazała się dla mnie bardziej atrakcyjna (licząc cały okres trwania umowy), pakiet LM musiałby maksymalnie kosztować 26,6zł miesięcznie.
A teraz popatrzmy o ile droższe od mojej oferty są propozycje dla nowych klientów w UPC, albo gorsze oferty utrzymaniowe i ile wtedy musiałby kosztować ten pakiet by UPC było konkurencyjne?
Ludzie nie są głupi, wybiorą tańszą ofertę.
 
 
Blacha
[Usunięty]

Wysłany: 12-08-2018, 21:15   

Info dla tych co nie mogą się doczekać ;)
W Netii pakiet Premium od Polsatu z LM za 40zł.
Możliwie, że w UPC może być podobna kwota( lub wyższa...).
 
 
areczek 
classic master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 255
Skąd: krk
Wysłany: 13-08-2018, 14:37   

Liga mistrzów w UPC
http://media.upc.pl/35357...gi-europy-w-upc
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 13-08-2018, 14:43   

No proszę to teraz tylko czekać na cenę :)
_________________
 
 
kipo88 
classic master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Lip 2016
Posty: 163
Wysłany: 13-08-2018, 19:47   

Czekamy czekamy ile za to dadza
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 13-08-2018, 20:24   

Sprzedaż pakietu Polsat LM ruszy 21 sierpnia od tego też dnia do 3 września abonenci pakietów Select i Max będą mieli dostęp do powyższych kanałów w ramach tzw. otwartego okna, czyli bez dodatkowych opłat.
 
 
katowicer 
light master

Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 68
Wysłany: 13-08-2018, 20:58   

Zgodzili się na warunki Polsatu. Teraz myślą ile i jak na tym zarobić. W tym tygodniu będzie informacja ale tanio nie będzie. Cena około 40-45 zł na miesiąc. Promocje przy przedłużaniu umów i nowych abonentach. Pooglądam sobie na streamach ;)
  katowicer
 
BeeJay 
light master

Dołączył: 26 Sty 2011
Posty: 114
Skąd: Praga ;)
Wysłany: 14-08-2018, 00:30   

LM i LE grają góra 9 miesięcy, finały i tak są w kanale otwartym. 40-45 zł przez cały rok to dodatkowe kilkanaście zł. Umowę mam jeszcze rok, więc ten sezon pewnie sobie odpuszczę. Tym bardziej, że hitów przed fazą pucharową będzie pewnie raptem kilka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 1,54 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: