Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
LM w Polsacie
Autor Wiadomość
aandin 
plus master

Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 329
Wysłany: 02-07-2018, 21:04   

Pewnie Cię i tak nie interesują rozgrywki ligi mistrzów,więc temat nie dla Ciebie.
Za to każdy zainteresowany wyczyta tam,że cały sezon rozgrywek LM i LE będzie kosztował w IPLI 40 zł miesięcznie.Można z tego wysnuć ile będzie ten pakiet kosztował u nas.
 
 
Blacha
[Usunięty]

Wysłany: 02-07-2018, 21:42   

ja..pitole
C+ z ligą angielską i Ekstraklapą za minimum 40 zeta-beż C+4K
Do tego Liga Mistrzów za kolejne przynajmniej 40 zł
Eleven.. na razie! za 5 zl w dodatku bez UHD

drożyzna i wybrakowana oferta jak się patrzy w UPC
...... :twisted:
 
 
Blacha
[Usunięty]

Wysłany: 02-07-2018, 21:59   

Pomyśl GDA kto ustala cenę ostateczną dla klienta np. za pakiet C+? Dobra , odpowiem -Operator. UPC nie będzie chciała zarobić na LM? haha :mrgreen: GDA Optymista
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 02-07-2018, 22:11   

Za drogo? To zmień operatora który to samo zaoferuje Ci taniej
To jest takie proste jak konstrukcja gwoździa po co non stop biadolic jak to jest drogo i beznadziejnie
 
 
zylx 
chello master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 01 Lip 2015
Posty: 2711
Wysłany: 02-07-2018, 22:21   

Też jestem bardzo ciekawy jaka będzie cena z LM w UPC. A jeszcze bardziej jestem ciekawy czym ma być to Super HD. Mecze ligi mistrzów to dla mnie największy motywator by w ogóle posiadać telewizję. Najlepiej jakby była jedna opłata za całe rozgrywki, ale na to chyba nie ma co liczyć. 40zł w IPLI to sporo, ale tam można wyłączyć w każdym momencie. Jesli w UPC będą umowy z zobowiązaniem terminowym na ten pakiet to będę oczekiwał lepszej ceny. W innym przypadku lepiej kupić na Ipli.
_________________
 
 
Blacha
[Usunięty]

Wysłany: 02-07-2018, 22:26   

Ja oprócz tego oczekuję niższej ceny za pakiet C+ tak po prostu na logikę.
i GDA błagam nie pisz,żebym zmieniał operatora. Bo to wiesz głupie rozwiązanie. Ty tak na wszystko reagujesz? Trzaskasz drzwiami i wychodzisz?
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 02-07-2018, 22:41   

Blacha napisał/a:
Trzaskasz drzwiami i wychodzisz?

By trzasnąć drzwiami i przejść do konkurencji należy w moim przekonaniu spełnić dwa (a może trzy?) podstawowe założenia:
- mieć u siebie inną konkurencję z opcjami nas interesującymi,
- być na bezterminówce u obecnego operatora,
- płacić abo u dwóch operatorów (kretyństwo, jeśli drugiego założenie nie jesteśmy w stanie aktualnie spełnić a chcemy mieć dodatkowo to czego szukamy).
Takim gadaniem GDA nie warto się nawet przejmować.
_________________
 
 
Azar 
plus master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 688
Skąd: Katowice
Wysłany: 03-07-2018, 05:29   

Ja mam cyfrowy Polsat ale żeby dostać LM muszę przedłużyć umowę na 29 miesięcy i na dzień dzisiejszy nie ma innej opcji także trzeba czekać aż nałapią klientów a 4k jest w testach ale możliwe że na początku będzie tylko studio przed meczem :P
_________________
 
 
aandin 
plus master

Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 329
Wysłany: 03-07-2018, 07:27   

zylx napisał/a:
40zł w IPLI to sporo, ale tam można wyłączyć w każdym momencie. Jesli w UPC będą umowy z zobowiązaniem terminowym na ten pakiet to będę oczekiwał lepszej ceny. W innym przypadku lepiej kupić na Ipli.

Racja!Ja się szczerze mówiąc łudziłem,że ten pakiet będzie kosztował ok 20-30 zł,no ale trudno.Trzeba będzie sprawdzić,które telewizje pokazują transmisje odkodowane i odpalić CyberGhost.Na pewno ZDF w środy i Czesi(do których mam dostęp z naziemnej TV).W ostateczności zabuli się Zegarkowi.
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 03-07-2018, 07:59   

Blacha napisał/a:
Ja oprócz tego oczekuję niższej ceny za pakiet C+ tak po prostu na logikę.
i GDA błagam nie pisz,żebym zmieniał operatora. Bo to wiesz głupie rozwiązanie. Ty tak na wszystko reagujesz? Trzaskasz drzwiami i wychodzisz?

Oczywiście
Podam prosty przykład z OC jeżeli po zakończonym okresie ubezpieczenia znajdę TU które da mi niższa cene to podpisuje z nimi umowę A nie zostaje u tych u których jestem i jecze jak drogo mają
 
 
Blacha
[Usunięty]

Wysłany: 03-07-2018, 08:04   

GDA
Amerykę wać pan odkryłeś. Tyle ,ze do końca umowy jeszcze trochę zostało. A jak widzisz w trakcie umowy operator ustala ceny na różne pakiety (już zniknęły np.promocje na C+ Prestige , pojawi się kolejny pakiet z LM, pytanie za ile?) .Tobie to może odpowiada? Innym nie.. tyle w temacie. ;)
 
 
muza_tv 
classic master

Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 160
Wysłany: 03-07-2018, 12:37   

Czyżby LM także Polsacie Sport?

- Na pewno będą w pakiecie Polsat Sport Premium, bo z tym celem zostaną uruchomione zarówno nowe kanały, jak i serwisy telewizyjne premium. Dzięki temu po raz pierwszy w telewizji wszystkie mecze Ligi Mistrzów zostaną pokazane na żywo - mówi lakonicznie dla Media2.pl Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu pytana o mecze Ligi Mistrzów także w Polsacie Sport.

Czyli nie zaprzeczają, nie potwierdzają. A ty widzu myśl dalej. Ech.
 
 
aandin 
plus master

Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 329
Wysłany: 03-07-2018, 13:34   

muza_tv napisał/a:
Czyżby LM także Polsacie Sport?

- Na pewno będą w pakiecie Polsat Sport Premium, bo z tym celem zostaną uruchomione zarówno nowe kanały, jak i serwisy telewizyjne premium. Dzięki temu po raz pierwszy w telewizji wszystkie mecze Ligi Mistrzów zostaną pokazane na żywo - mówi lakonicznie dla Media2.pl Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu pytana o mecze Ligi Mistrzów także w Polsacie Sport.

Czyli nie zaprzeczają, nie potwierdzają. A ty widzu myśl dalej. Ech.

Jeden odkodowany w tygodniu,a reszta w Premium (6 programów w sumie w dzień meczowy).
 
 
krys121 
classic master

Dołączył: 02 Cze 2012
Posty: 242
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 06-07-2018, 16:43   

Miałem CP za 10zł aby mieć TV i mistrzostwa na działce od kwietnia. Od dziś mam eleven (wypowiedzenie na niego już poszło w UPC) + kanały LM z Polsatu + 169 kanałów za 60zł. Przez 6 miesięcy nie płace więc wychodzi 48zł na miesiąc (umowa na 30 miesięcy) + przez 6 miesięcy darmowy VOD + darmowa piłka. Skończy sie umowa z UPC to zostanę u nich tylko na internecie, telewizje żegnam. Aktualnie każdy co ma tv w CP mimo że ma jeszcze daleko do końca umowy może negocjować i dostać oferty na utrzymanie!!!
_________________
 
 
kipo88 
classic master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 16 Lip 2016
Posty: 163
Wysłany: 07-07-2018, 20:03   

ktoś kto kocha piłke zapłaci, ja to kocham i jak dadza pakiet za 60zł to i tak kupie.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: