Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
BitComet 0.56, emule i inne?!
Autor Wiadomość
wdylag 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Gru 2004
Posty: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 04-01-2005, 17:39   BitComet 0.56, emule i inne?!

Mam od 2 dni chello Light. Wszystko ładnie działa poza P2P :x
Emule zazwyczaj poniżej 10kB/s, choć raz udało mi się osiągnąć 60kB/s ale nie trwało to zbyt długo.
Teraz zainstalowałem BitComet 0.56 i wydaje mi się, że działa lepiej bo często jest 12-15kB/s, ale dlaczego nadal tylko tyle? Przecież chello Light to 512kbps a co za tym idzie 64kB/s.
Czy ktoś wie czym najlepiej na tym łączu ściagać? A może ja źle konfiguruję BitComet i dlatego tak cienko idzie?! Czy w tym programie mam jakoś udostępnić swoje pliki, czy poleg to na tworzeniu swojego Torrenta?
_________________
 
 
 
zwierzak_krak 
classic master


Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 155
Skąd: Krakow
Wysłany: 04-01-2005, 17:56   

Jestes cos leniwy wystarczy poszukac na forum a nie zakładac nowy temat
http://www.chellopl.one.p...wtopic.php?t=16
_________________
Ostatnio zmieniony przez zwierzak_krak 04-01-2005, 17:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
volk3r 
easy master


Dołączył: 24 Gru 2004
Posty: 22
Wysłany: 04-01-2005, 17:57   

zobacz tutaj na samym dole
http://chellopl.one.pl/fo...p?t=16&start=90

u mnie emule dziala b.dobrze,przetestuj tego moda na tych ustawieniach co podalem
zeby nie byc goloslowny wczoraj sciagnalem ponad 700MB w dzien

emule potrzebuje czasu zeby nalapac kredytow i porzadnie sie rozpedziec :) cierpliwosci ....

najlepiej sciagac kolo 10 plikow na raz, w emule liczy sie sumaryczny download i dlatego lepiej sciagac kilka plikow na raz.
Ostatnio zmieniony przez volk3r 04-01-2005, 18:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Przemek 
light master


Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 125
Wysłany: 04-01-2005, 18:00   

Jeśli chodzi o eMula to jest raczej wszystko ok.(chociaż nie jestem znawcą). W Bitcomecie mam natomiast takie ustawienia:
Prędkość ściągania bez limitu, prędkość wysyłania 10kb/s, max połączeń na zadanie 9999,utrzymanie połączenia na zadanie 9999, max ilość slotów 9999,max prób połączeń 9999. Mi na tych ustawieniach dobrze chodzi, lecz niestety od pewnego czasu też szwankuje. Pamiętaj, że po ściągnięciu plilu musisz go seedować przynajmniej dwa razy dłużej.
 
 
 
Majkel_rs4 
light master


Dołączył: 11 Gru 2004
Posty: 67
Skąd: Kraków, PBW
Wysłany: 04-01-2005, 18:02   Re: BitComet 0.56, emule i inne?!

wdylag napisał/a:
Mam od 2 dni chello Light. Wszystko ładnie działa poza P2P :x
Emule zazwyczaj poniżej 10kB/s, choć raz udało mi się osiągnąć 60kB/s ale nie trwało to zbyt długo.
Teraz zainstalowałem BitComet 0.56 i wydaje mi się, że działa lepiej bo często jest 12-15kB/s, ale dlaczego nadal tylko tyle? Przecież chello Light to 512kbps a co za tym idzie 64kB/s.
Czy ktoś wie czym najlepiej na tym łączu ściagać? A może ja źle konfiguruję BitComet i dlatego tak cienko idzie?! Czy w tym programie mam jakoś udostępnić swoje pliki, czy poleg to na tworzeniu swojego Torrenta?

Ja również mam chello Light i torrenty działają bardzo ładnie...
Zmienione w BitComet mam : upload na 10 kB/s, więcej nie ma sensu. bo zamula łącze, w zakładce zaawansowane -> połączenie, maksimum połączeń na zadanie : 1000 i ta sama wartość w maksimum jednoczesnych prób połączeń TCP. Poza tym nie zmieniałem nic. Istotne jest z jakich ściągasz serwisów. Ja ściągając z takich typu Suprnova mam kiepskie transfery (mała ilość seeds), natomiast np. z elitetorrents mam 60 kB/s (max. łącza). Reasumując, waża jest jak wcześniej wspomniałem duża ilość seeds, zwróć na to uwagę, oraz jakość serwisu, a co za tym idzie użytkowników z niego korzystających...Przeszukaj jeszcze forum, jest na nim parę informacji oraz forum na stronie www.searchengines.pl, można sie dużo dowiedzieć...
P.S. Kiepskie transfery mogą być spowodowane działalnością osob kontrolujących ruch w sieci chello (jeśli do Twojej skrzynki jest podpiętych dużo osób, masz lipę)
 
 
zwierzak_krak 
classic master


Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 155
Skąd: Krakow
Wysłany: 10-01-2005, 13:44   

Czy w bitcomecie pokazuje sie wam WAN IP z waszym numerem IP czy macie same zera.
_________________
 
 
wdylag 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Gru 2004
Posty: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 10-01-2005, 16:54   

A gdzie to ma pisać??
_________________
 
 
 
zwierzak_krak 
classic master


Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 155
Skąd: Krakow
Wysłany: 10-01-2005, 21:26   

Kliknij na STATYSTYKA i tam jest to napisane
_________________
 
 
wdylag 
easy master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Gru 2004
Posty: 42
Skąd: Kraków
Wysłany: 10-01-2005, 21:38   

LAN IP:62.179.xxx.xxx / WAN IP:0.0.0.0

Ja tak mam.... :)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: