Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy UPC jest w stanie czymś nas zaskoczyć?
Autor Wiadomość
czarek77 
classic master

Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 199
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 03-06-2018, 16:04   

dareka napisał/a:
czarek77 napisał/a:
A co mnie to ??? to ja mam teraz czekac pare lat aż janusze zmienią swój sprzęt ??

Nie musisz. Jesteś niezadowolony, zmień operatora. Proste.
ty mi nie żądz …. bo jestem w UPC 20 lat i nie zmienie sieci … wypisujesz jakies głupoty o ludziach co mają stary sprzęt … a kogo to obchodzi że taki Januszek jak ty ma telewizor lampowy …. to UPC ma nie rozwijać sieci i oferty tylko czekac jak kupisz nowy telewizor ??? ha ha ha ha :mrgreen: oj Januszku ty ….

[ Dodano: 03-06-2018, 17:17 ]
Opiu napisał/a:
Nie będzie w UPC kanału TVP 4k bo nie ma na to warunków technicznych na ten moment i tyle skończcie bezsensowną dyskusje :D
czego nie ma ???? TVP zrobiła kanał TVP 4K …. i po małych kłótniach będzie go udostępniać innym operatorom ….. https://wiadomosci.wp.pl/tvp-zmienia-zdanie-ws-mistrzostw-swiata-w-pilce-noznej-w-rosji-6257622527432321a WIĘC TAK …. małe sieci mają sprzęt do tego ??? a UPC nie ??? ….. dajesz sygnał 4k do kabla tak jak HD, SD a na końcu wpinasz kabel do telewizora 4k i oglądasz ….. nie da się ??? pytanie tylko czy UPC ma na to ochote …..??? bo najlepiej to im wychodzi robienie PPV za kase ….
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 03-06-2018, 16:33   

Cytat:
bo najlepiej to im wychodzi robienie PPV za kase ….

Coś ci się kompletnie pomerdalo juz z tego wszystkiego

UPC nic nie nadaje i nie robi w PPV
 
 
czarek77 
classic master

Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 199
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 03-06-2018, 16:42   

GDA napisał/a:
Cytat:
bo najlepiej to im wychodzi robienie PPV za kase ….

Coś ci się kompletnie pomerdalo juz z tego wszystkiego

UPC nic nie nadaje i nie robi w PPV
,,,, do następnej gali MMA :D to potrafią zrobić …. uruchomić kanał tenis, MMA , czy inny płatny a reemisje TVP 4K nie potrafią ??? :mrgreen:
 
 
Opiu 
plus master


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 342
Wysłany: 03-06-2018, 17:56   

czarek77 napisał/a:
dareka napisał/a:
czarek77 napisał/a:
A co mnie to ??? to ja mam teraz czekac pare lat aż janusze zmienią swój sprzęt ??

Nie musisz. Jesteś niezadowolony, zmień operatora. Proste.
ty mi nie żądz …. bo jestem w UPC 20 lat i nie zmienie sieci … wypisujesz jakies głupoty o ludziach co mają stary sprzęt … a kogo to obchodzi że taki Januszek jak ty ma telewizor lampowy …. to UPC ma nie rozwijać sieci i oferty tylko czekac jak kupisz nowy telewizor ??? ha ha ha ha :mrgreen: oj Januszku ty ….

[ Dodano: 03-06-2018, 17:17 ]
Opiu napisał/a:
Nie będzie w UPC kanału TVP 4k bo nie ma na to warunków technicznych na ten moment i tyle skończcie bezsensowną dyskusje :D
czego nie ma ???? TVP zrobiła kanał TVP 4K …. i po małych kłótniach będzie go udostępniać innym operatorom ….. https://wiadomosci.wp.pl/tvp-zmienia-zdanie-ws-mistrzostw-swiata-w-pilce-noznej-w-rosji-6257622527432321a WIĘC TAK …. małe sieci mają sprzęt do tego ??? a UPC nie ??? ….. dajesz sygnał 4k do kabla tak jak HD, SD a na końcu wpinasz kabel do telewizora 4k i oglądasz ….. nie da się ??? pytanie tylko czy UPC ma na to ochote …..??? bo najlepiej to im wychodzi robienie PPV za kase ….

Jeżeli chodzi ci o oglądanie przez MediaModul CI+ to też nie obejrzysz tylko nie jestem pewny na 100% bo nie mogę znaleźć informacji dokładnych o tej karcie jakie ma parametry
_________________
  Opiu
 
pawelb 
ultra master

Pomógł: 15 razy
Dołączył: 09 Gru 2015
Posty: 1248
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-06-2018, 19:23   

Opiu napisał/a:
czarek77 napisał/a:
dareka napisał/a:
czarek77 napisał/a:
A co mnie to ??? to ja mam teraz czekac pare lat aż janusze zmienią swój sprzęt ??

Nie musisz. Jesteś niezadowolony, zmień operatora. Proste.
ty mi nie żądz …. bo jestem w UPC 20 lat i nie zmienie sieci … wypisujesz jakies głupoty o ludziach co mają stary sprzęt … a kogo to obchodzi że taki Januszek jak ty ma telewizor lampowy …. to UPC ma nie rozwijać sieci i oferty tylko czekac jak kupisz nowy telewizor ??? ha ha ha ha :mrgreen: oj Januszku ty ….

[ Dodano: 03-06-2018, 17:17 ]
Opiu napisał/a:
Nie będzie w UPC kanału TVP 4k bo nie ma na to warunków technicznych na ten moment i tyle skończcie bezsensowną dyskusje :D
czego nie ma ???? TVP zrobiła kanał TVP 4K …. i po małych kłótniach będzie go udostępniać innym operatorom ….. https://wiadomosci.wp.pl/tvp-zmienia-zdanie-ws-mistrzostw-swiata-w-pilce-noznej-w-rosji-6257622527432321a WIĘC TAK …. małe sieci mają sprzęt do tego ??? a UPC nie ??? ….. dajesz sygnał 4k do kabla tak jak HD, SD a na końcu wpinasz kabel do telewizora 4k i oglądasz ….. nie da się ??? pytanie tylko czy UPC ma na to ochote …..??? bo najlepiej to im wychodzi robienie PPV za kase ….

Jeżeli chodzi ci o oglądanie przez MediaModul CI+ to też nie obejrzysz tylko nie jestem pewny na 100% bo nie mogę znaleźć informacji dokładnych o tej karcie jakie ma parametry


Tak jak wcześniej pisałem, przy pomocy karty CI+ bez problemu można obejrzeć kanały 4K, karta CI+ nie ma nic wspólnego z UHD, telewizor musi być UHD 4K a nie karta CI+ !!!
 
 
Blacha
[Usunięty]

Wysłany: 03-06-2018, 20:13   

Przepraszam bardzo, panowie @czarek, @GDA, @pawelb i cała reszta
Co wy chcecie w UHD ogladac :?:
Przecież UPC nie oferuje kanałów 4K, chyba ,ze cos przespałem :oops:
 
 
czarek77 
classic master

Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 199
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 03-06-2018, 20:24   

Blacha napisał/a:
Przepraszam bardzo, panowie @czarek, @GDA, @pawelb i cała reszta
Co wy chcecie w UHD ogladac :?:
Przecież UPC nie oferuje kanałów 4K, chyba ,ze cos przespałem :oops:
https://wiadomosci.wp.pl/tvp-zmienia-zdanie-ws-mistrzostw-swiata-w-pilce-noznej-w-rosji-6257622527432321a
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 03-06-2018, 20:28   

czarek77,
Teraz się TVP budzi, teraz kiedy ich zaskarżyli o utrudnianie pozyskania sygnału?
Teraz rżną dobrego wujka, choć kilka dni temu byli jeszcze wilkiem - hipokryzja.
_________________
 
 
czarek77 
classic master

Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 199
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 03-06-2018, 20:58   

KOCUREK1970 napisał/a:
czarek77,
Teraz się TVP budzi, teraz kiedy ich zaskarżyli o utrudnianie pozyskania sygnału?
Teraz rżną dobrego wujka, choć kilka dni temu byli jeszcze wilkiem - hipokryzja.
Zgadza się ,,,, a co było przed mistrzostwami w Korei i Japonii ?? Polsat wykupił prawa i mieli tylko oni puszczać mecze ,,, ludzie z płaczem podpisywali umowy na dekoder cyfrowego Polsatu ,,, a kilka dni przed mundialem Solorz oddał prawa dla TVP :D na mecze Polaków i chyba sporo innych …. podobno ktoś z rządu w tedy inteweniował u Solorza :D
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 03-06-2018, 21:10   

czarek77,
Tu całą sprawę zawaliła TVP a nie UPC.
Gdyby TVP nie stała tak okoniem do kablówek, to już dawno UPC czyniło by starania do pozyskania tego kanału co wiąże się też ze sprawami technicznymi do jego wdrożenia.
Nie myślcie, że da się w tydzień do tego przygotować z marszu.
_________________
 
 
czarek77 
classic master

Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 199
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 03-06-2018, 21:18   

Jeśli mniejsze i srednie kablówki wołały o ten kanał , to chyba nie po to by cos tam pisały media ??? czy ty jako klient dzwonisz do UPC i robisz awanture o jakość 4k ???? a pani przez telefon pyta a ma pan już tv uhd ??? a ty --- jeszcze nie ale kiedyś będę miał :D ,,,, Ciekawa sytuacja i tyle się robi
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 03-06-2018, 21:39   

czarek77,
W gruncie rzeczy nikt nie zna prawdy - bo zaciemnione tu wszystko jakby o kody do atomówek szło.
Nikt nie podaje żadnych szczegółów co, jak, kiedy i kto rozpoczął negocjacje z TVP w sprawie 4K - a to co podają w prasie, ehh, wiarygodne jak nasze średnio 5 tys zł miesięcznie...
_________________
 
 
Blacha
[Usunięty]

Wysłany: 04-06-2018, 08:06   

Panowie, czyli do ewentualnego odbioru kanału TVP 4K, może projekt nie upadnie-bo TVP zapowiada poszerzanie treści n ie potrzeba dekodera i wystarczy tylko posiadać telewizor UHD, , plus dodatkowo karta CI+?
Wszystko zależy od UPC?
 
 
czarek77 
classic master

Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 199
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 04-06-2018, 09:26   

Blacha napisał/a:
Panowie, czyli do ewentualnego odbioru kanału TVP 4K, może projekt nie upadnie-bo TVP zapowiada poszerzanie treści n ie potrzeba dekodera i wystarczy tylko posiadać telewizor UHD, , plus dodatkowo karta CI+?
Wszystko zależy od UPC?
Jasne że tak …. odbierasz na samym kablu TVP1 HD i TVP2 HD ?? to tak samo możesz odbierać ten nowy kanał TVP 4K ….. Jeśli UPC będzie chciałą to załatwi reemisje ,,,, ale czy zechce ZA DARMO nam puscic tan kanał po kablach ??? obawiam się ze nie
 
 
italo2006 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2012
Posty: 192
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 04-06-2018, 14:33   

kanału TVP 4K nie planujemy wprowadzać, wszystkie mecze u nas dostępne będą w TVP Sport jak i na TVP1 i TVP2, w super jakości HD.

Pozdrawiam,
Tomek
Zespół UPC
_________________
  500
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: