Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
C+ 4K oraz TVP 4K w Orange za DARMO !!
Autor Wiadomość
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 19-05-2018, 20:58   

Cytat:
Jeśli nie wiesz co ma rodzaj światłowodu do jakości, to zachęcam do lektury. W sieci masz wiele informacji.

Przedstaw to źródło na podstawie którego tak twierdzisz.
effe napisał/a:
Jak widać guzik wiesz.

No tak - brak argumentu by storpedować moje stwierdzenia, które opieram na moim 20 letnim doświadczeniu w branży TV/SAT/CATV.
effe napisał/a:
Przedstawiłem tylko swoje zdanie i moje porównanie.

O widzisz i to jest tu najważniejsze.
Ale to jest jak z dupą, tu też każdy ma swoją.
Wybacz, ale Twoja wiarygodność leży i kwiczy.
_________________
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 19-05-2018, 21:08   

effe napisał/a:
Porównaj sobie obie telewizje i później komentuj, bo jak widać amatorką świecisz i mało wiesz.

Powołujesz się na jakieś linki - dostanę je w końcu?
Już Ty się nie martw o moje porównanie.
Chcesz uchodzić za znawcę a zachowujesz się jak 13 latek - nie pokazuj mi swojego języka tylko przedstaw konkrety o których sam wspominasz.
_________________
 
 
kiniecki 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 227
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-05-2018, 21:21   

Gorzej niż dzieci ;)
Prawda jest taka ani UPC, ani Orange ani żaden inny operator idealny nie jest.
Każdy z nich ma coś na sumieniu.
Na forum każdy z nas chwali to co ma i co mu dobrze działa...
W mojej lokalizacji UPC tak samo jak Netia po kablach Asterowych, są mówiąc bardzo delikatnie do pupy... Kanały HD cały czas pikselizują, znikające EPG, resetujące się modemy i inne dziwne rzeczy... natomiast u siostrzenicy UPC działa bardzo dobrze i nie ma z ich usługami żadnego problemu...
A Orange jak to Orange tam gdzie jest światłowód działa dobrze po miedzi już nie koniecznie. Też mam światłowód i jestem bardzo zadowolony i złego słowa nie mogę powiedzieć... prawie... bo dekoder UHD88 ma trochę do życzenia...
Więc koledzy więcej luzu... Nie brońcie tych operatorów jak konstytucji... szkoda zdrowia ;)
Ostatnio zmieniony przez kiniecki 19-05-2018, 21:25, w całości zmieniany 1 raz  
  kiniecki
 
effe 
classic master

Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 219
Wysłany: 19-05-2018, 21:24   

Wymień ten UHD88 na ICU100 bo ten pierwszy to tragedia. Może nie tak słaby jak horizon, ale kiepski. ICU100 lepszy obraz, szybszy interfejs. 8)


Poza tym nikt tu nie twierdzi, że jego operator jest idealny. Orange też nie jest. Jednak nie zmienia to faktu, że obraz jest lepszy od upc z faktami nie da się dyskutować. Nawet nc+ ma lepszy obraz od upc, a orange ma lepszy obraz od nc+. Co do netu wszystko zależy od sprzętu jakim dysponujemy. Funbox 3.0 wg mnie bije na głowę te białe cudo od upc.
 
 
effe 
classic master

Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 219
Wysłany: 19-05-2018, 21:51   

A co to za różnica. Klienta nie powinno obchodzić czyja to wina. Ma działać i kropka.
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 19-05-2018, 21:53   

A różnica taka - że to była wina sprzętu a nie gównianej usługi.
SPRZĘTU - a to może trafić każdego operatora.
Wymieniono mu sprzęt i jest ok - więc?
Orange nie ma problemów z transferem gdzie jest winny sprzęt a nie operator?
A może nie ma problemów z tym, że się pogorszyła jakość linii telefonicznej i DSLAM przyciął transfer - może to bujda o Orange?
_________________
 
 
effe 
classic master

Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 219
Wysłany: 19-05-2018, 21:55   

KOCUREK1970 napisał/a:


Ja pytałem co z tym całym 4K po mundialu w tym cudownym Orange będzie?


A co ma być? Dalej będą nadawać, tak jak nadawało nc+ przed MS
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 19-05-2018, 21:58   

effe napisał/a:
A co ma być? Dalej będą nadawać, tak jak nadawało nc+ przed MS

Czyli powtórki powtórek.
effe napisał/a:
Klienta nie powinno obchodzić czyja to wina. Ma działać i kropka.

I tu się zgadzam, tylko dlaczego zamieściłeś tamten link sugerując, że to wina UPC i ich usługi?
MrPepka,
Dlatego pewnie nie wstawił linków bo bym też na ten wątek trafił.
Na satkurierze też można sobie o tym świetnym światłowodzie Orange przeczytać.

effe,
Różnimy się tym, że ja potrafię zauważyć dobre i złe strony UPC Polska i ich działań - potrafię ich pochwalić i zgnoić.
Ale wybacz, jeśli mi ktoś takimi tekstami jak Ty wylatuje o przezacudowności Orange, gdzie na każdym kroku w sieci widać też negatywne opinie (jak i na UPC Polska) - to w moich oczach jesteś totalnie niewiarygodny jako piewca ich usługi.
Nie jesteś obiektywny.
_________________
 
 
GDA
[Usunięty]

Wysłany: 19-05-2018, 22:18   

A ja dalej się nie dowiedziałem coz to za cudowna MOC płynie w tym światłowodzie że poprawia obraz?

W UPC obraz idzie swiatlowodem do węzła potem koncentrykiem do mieszkań i nie ma takiej mocy :-(
 
 
Blacha
[Usunięty]

Wysłany: 19-05-2018, 22:19   

KOCUREK1970 napisał/a:

Te 10% posiadających taką usługę jest błędem statystycznym a nie wyznacznikiem czegokolwiek.

Nie byłbym taki pewien ilu klientów skorzysta z przyszłych rozwiązań w UPC. Znając życie niewielka garstka , których będzie na początku na to stać. OT taki bład statystyczny.
Może skorzystaja nowi, może przy przedlużeniu umowy na specjalnych promocjach. Pewne jest ,że UPC będzie chciała zarobić a konkurencja okrzepnie i znowu UPC będzie do tyłu.
Cena za abonament w IPTV Orange jest już obecnie na tym samym poziomie co w UPC, w której brakuje kanałów UHD , więc naszemu operatorowi będzie trudno powalczyć z Orange.
Ostatnio zmieniony przez Blacha 19-05-2018, 22:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
effe 
classic master

Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 219
Wysłany: 19-05-2018, 22:19   

KOCUREK1970 napisał/a:

effe,
Różnimy się tym, że ja potrafię zauważyć dobre i złe strony UPC Polska i ich działań - potrafię ich pochwalić i zgnoić.
Ale wybacz, jeśli mi ktoś takimi tekstami jak Ty wylatuje o przezacudowności Orange, gdzie na każdym kroku w sieci widać też negatywne opinie (jak i na UPC Polska) - to w moich oczach jesteś totalnie niewiarygodny jako piewca ich usługi.
Nie jesteś obiektywny.


Wiadomo, że opinie negatywne zawsze znajdziemy nt każdej firmy i usługi.
Mi chodzi o obraz i 4k, który jest lepszy w orange niż upc. Mistrzostwa obejrze w najlepszej jak można sobie wyobrazić jakości 8) :mrgreen: 8)

Tylko tyle i aż tyle miałem do przekazania. Z faktami nie macie co dyskutować 8) 8) 8) 8)
 
 
MrPepka
[Usunięty]

Wysłany: 19-05-2018, 22:20   

GDA, Musisz sprawdzić w Google wpisując tajemnicze frazy o których istnieniu wie chyba tylko effe :mrgreen:

[ Dodano: 19-05-2018, 22:22 ]
Blacha napisał/a:
Nie byłbym taki pewien ilu klientów skorzysta z przyszłych rozwiązań w UPC. Znając życie niewielka garstka , których będzie na początku na to stać. OT taki bład statystyczny.

Tu chodzi o zasięg tego 4K od Orange. UPC 4K wdroży w całej sieci, a Orange tylko w paru miastach. A ilu klientów z tego korzysta? Znając życie pewnie ci nowi
effe napisał/a:
Mi chodzi o obraz i 4k, który jest lepszy w orange niż upc. Mistrzostwa obejrze w najlepszej jak można sobie wyobrazić jakości

Dobrze. To idź oglądać miszczostwa w najlepszej jakości :mrgreen:
 
 
effe 
classic master

Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 219
Wysłany: 19-05-2018, 22:32   

MrPepka napisał/a:

Dobrze. To idź oglądać miszczostwa w najlepszej jakości :mrgreen:


I wszystko jasne :mrgreen: 8)

Tym zdaniem podsumowałeś WSZYSTKO w czym rzecz 8)

Nie mam więcej pytań. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8)
Ostatnio zmieniony przez effe 19-05-2018, 22:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 19-05-2018, 22:32   

Blacha,
MrPepka napisał/a:
Tu chodzi o zasięg tego 4K od Orange. UPC 4K wdroży w całej sieci, a Orange tylko w paru miastach. A ilu klientów z tego korzysta? Znając życie pewnie ci nowi

Dokładnie też takie uwarunkowanie jak przedstawił MrPepka miałem na myśli.
UPC - w 2 lata 2 miliony klientów z dostępem do 4K, 2 lata i ilu klientów z dostępem do 4k w Orange? (chodzi mi o technologią a nie ofertę).
Blacha napisał/a:
Cena za abonament w IPTV Orange jest już obecnie na tym samym poziomie co w UPC, w której brakuje kanałów UHD , więc naszemu operatorowi będzie trudno powalczyć z Orange.

Skoro patrzysz z tej perspektywy to zauważ, że UPC już ma sieć światłowodów w całej Polsce (tam gdzie dociera) a Orange dopiero taką sieć buduje.
Czy w 2 lata Orange dorówna z zasięgiem i liczbą klientów w liczbie 2 miliony UPC Polska - wątpię.
effe napisał/a:
Wiadomo, że opinie negatywne zawsze znajdziemy nt każdej firmy i usługi.

U Ciebie widzę same pozytywy o Orange.
effe napisał/a:
Mi chodzi o obraz i 4k, który jest lepszy w orange niż upc.

Coś Ty porównywał, jak w UPC Polska nie ma 4K?
effe napisał/a:
Z faktami nie macie co dyskutować

To pozostawię bez komentarza - buhahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaahahahahahahaha
_________________
 
 
effe 
classic master

Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 219
Wysłany: 19-05-2018, 22:34   

KOCUREK1970 napisał/a:
to zauważ, że UPC już ma sieć światłowodów w całej Polsce (tam gdzie dociera) a Orange dopiero taką sieć buduje.


Mówisz o tym koncentryku?


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Buhahahahahhahahahahhahaha
Dobre, napisz coś jeszcze bo śmieszysz. Ide po popcorn :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: