Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsza umowa z UPC
Autor Wiadomość
artuofan 
Klikacz

Dołączył: 04 Lut 2018
Posty: 1
Wysłany: 04-02-2018, 14:18   Pierwsza umowa z UPC

Witam,
Z góry przepraszam jeśli niepotrzebnie zakładam nowy temat.
Chciałem się Was poradzić odnośnie podpisania umowy z UPC jako nowy klient na usługę TV + internet. Na dzień dzisiejszy na podstawie informacji zawartych na stronie UPC znalazłem ofertę pakietu internet 120 mb/s z tv 107 kanałów z dekoderem horizon z nagrywarką plus pakiet mega sport z eleven sport replay tv i telewizja mobilna, a wszystko przy umowie na 24 m-ce w cenie 49,5 zł przez pierwsze 3 miesiące a później 99 zł/m-c. W zasadzie taki pakiet mi odpowiada a powiedziałbym nawet, że niepotrzebny jest mi aż tak szybki internet który używany jest głównie do gier multiplayer na ps4 i przeglądania internetu. Nie interesuje mnie w tym momencie multiroom ewentualnie pakiet C+. W związku z powyższym chciałem się Was poradzić jako laik czy jestem w stanie wynegocjować jako zupełnie nowy klient umowę na lepszych warunkach niż te podane na stronie UPC. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
 
 
misiek122 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 486
Wysłany: 04-02-2018, 14:22   

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xcxzdCVJURFdIJkvQR0mX705ph-qWFyd7MbUOnn8pf4/edit#gid=0
  misiek122
 
Kasia 
chello master


Pomogła: 39 razy
Dołączyła: 08 Lis 2016
Posty: 2794
Skąd: W-wa
Wysłany: 04-02-2018, 15:34   

artuofan,
Z promocji dla nowych klientów "Happy Home 120 -V (2018-1)"
Horizon Select PVR i 120Mbs za 69 zł miesięcznie w zobowiązaniu na 24mce.
Instalacja i aktywacja 1 zł.
Jest to promocja pod adres!!!

Jeśli byś chciał Eleven to (mimo dekodera Horizon) musiałbyś go negocjować z oddzielnej promocji ""Mega Sport w UPC III (2018-1)" za 5 zł miesięcznie w zobowiązaniu na 12 m-cy...
_________________
 
 
LNR 
chello master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Wrz 2012
Posty: 1508
Skąd: Warszawa
Wysłany: 04-02-2018, 16:57   

Zawsze można wziąć ofertę ze strony i odstąpić od umowy w ciągu 14 dni. Wtedy można negocjować również oferty utrzymaniwe.
_________________
 
 
czarek77 
classic master

Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 199
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 04-02-2018, 17:07   Re: Pierwsza umowa z UPC

[quote="artuofan"]Witam,
Z góry przepraszam jeśli niepotrzebnie zakładam nowy temat.
Chciałem się Was poradzić odnośnie podpisania umowy z UPC jako nowy klient na usługę TV + internet. Na dzień dzisiejszy na podstawie informacji zawartych na stronie UPC znalazłem ofertę pakietu internet 120 mb/s z tv 107 kanałów z dekoderem horizon z nagrywarką ..... Poczytaj człowieku pierw o wadach badziewia zwanego Horizon ,,,, jakie ludzie mają z nim kłopoty ..... jak możesz to bierz MODUŁ CI+ ,,,,, ale , twoja sprawa ,,,,,,
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: