Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiana usług bez zmiany sprzętu, a opłata aktywacyjna
Autor Wiadomość
phantom321 
Klikacz

Dołączył: 19 Kwi 2013
Posty: 12
Wysłany: 31-01-2018, 15:45   Zmiana usług bez zmiany sprzętu, a opłata aktywacyjna

Witam, w panelu UPC mam możliwość wybrania nowej oferty. Obecnie mam Horizon MAX z nagrywarką, internet 250 i telefon bez limit (którego i tak nie używam.. ale podobno w pakiecie 3 usług wychodziło taniej). Za to wszystko placę 159zł.

Nowa oferta, która jest dostępna w panelu to praktycznie to samo, z wyższą prędkością internetu - 500Mbit w cenie 165zł, więc cena nieznacznie wyższa.
Co do sprzętu posiadam dekoder Horizon oraz Compala, który wspomniane 500 Mbit obsłuży, tak więc czy jest możliwość podwyższenia pakietu bez konieczności płacenia kolejnej opłaty aktywacyjnej? Chyba do zmiany prędkości internetu nie jest potrzebna wizyta technika UPC?
 
 
Pitrek 
chello guru


Pomógł: 211 razy
Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 4608
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 31-01-2018, 16:41   Re: Zmiana usług bez zmiany sprzętu, a opłata aktywacyjna

Tam powinny być :arrow: regulaminy tych promocji, które masz w "Moje UPC". Wygląda to jak 'Twój Happy Home 500 VI (2017-1)', (=115+45,02+10+5-10,02) 165 zł.

Najwyższe promocje są uznaniowe, dawane najczęściej po wypowiedzeniu i trzeba je sobie wynegocjować.

Według najwyższej promocji :arrow: 'Twój Happy Home 500 XI (2018-1)', za te trzy usługi wychodzi (=115+24,02+10-10,02) 139 zł.

Według powyższej promocji dwie usługi są tańsze, za (=115+24,02-10,02) 129 zł.

Proszę nie mylić opłaty instalacyjnej i aktywacyjnej. W tej promocji INSTALACJA USŁUGI to 49,90 zł. AKTYWACJA (opłata za uruchomienie usługi bez konieczności Instalacji Zakończenia Sieci) to 29,90 zł. Wizyta technika nie jest potrzebna, nie poniesiesz opłaty za instalację tylko za aktywację.

Oczywiście można próbować negocjować zniesienie tych opłat z :arrow: "Bezkosztowej Instalacji" tyle, że ostatnio UPC nie chce tego dawać lub po zapłaceniu pisać :arrow: reklamację.
_________________
 
 
phantom321 
Klikacz

Dołączył: 19 Kwi 2013
Posty: 12
Wysłany: 31-01-2018, 22:24   

Właśnie umowa kończy się dopiero za 13 miesięcy... :) W sumie chyba aż tak mi nie zależy na zwiększeniu prędkości sieci, więc możliwe, że jeszcze poczekam, albo podjadę do salonu UPC porozmawiać o ofercie.

Dzięki za informacje, na pewno przydadzą się podczas negocjacji umowy :)
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 31-01-2018, 23:38   

phantom321 napisał/a:
albo podjadę do salonu UPC porozmawiać o ofercie.

A co ONI tam mają do tej oferty?
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: