Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
chello Żoliborz, Bielany
Autor Wiadomość
maciekece
light master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 79
Wysłany: 04-01-2005, 06:40   chello Żoliborz, Bielany

Witam..
Otóż jutro mam mieć podłączone chello, jednak wciąż zastanawiam sie nad wariantem wstępnie jest to plus. Stąd moje pytanie.. czy osoby mieszkajace gdzieś w okolicy wymienionej w temacie, mogą się wypowiedzieć na temat transferów jakie mają.. i ew. kłopotów z łączem jakie mieli bądź maja.
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 04-01-2005, 08:58   

Czy ja wiem czy warto zamawiać od razu plusa, zmienić abonament na droższy i szybszy można zawsze, a w druga stronę nie jest już to takie proste. Wprawdzie jestem z tond a nie z tamtond więc nie wiem jak tam chodzi ale zaważyłem, że przez pierwszy miesiąc po podłączeniu wszelkiego typu problemy zdarzają się wyjątkowo często zwłaszcza gdy w tym samym czasie podłączanych jest jednocześnie wielu nowych na danym osiedlu. Po jakimś miesiącu czy dwóch sytuacja się stabilizuje i można się spokojnie zastanowić nad taryfą i abonamentem.
  marekd@jabberpl.org
 
psych0l 
Klikacz

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Gru 2004
Posty: 19
Skąd: Warszawa
Wysłany: 04-01-2005, 11:15   

czy ja wiem ja tam bylem na ursynowie wedlug tego co mi technicy mowili podlaczany razem z 12 osobami ja mam chello plus i wszystko jest extra pingi w grach super a transfer to juz nie mowie ;] jak masz kase na chello plus tak jak ja to bierz naprawde najlepszy internet w wawie jak narazie 8)

P.S mam nadzieje ze nie zapesze :lol:
_________________
 
 
 
maciekece
light master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 79
Wysłany: 04-01-2005, 18:24   

Czyby tylko tyle osób było z Żoliborza albo Bielan..? Psy. jak chodza programy p2p.. ??
 
 
Maczolman 
light master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 05 Sty 2005
Posty: 67
Skąd: Warszawa-Bielany
Wysłany: 05-01-2005, 01:46   

Ja mam chello classic na bielanach (borniewskiego) i jak na razie nie narzekam trasfery praktycznie caly czas z maksymalna predkoscia (180kB/s) i pingi tez sa niezle. Jedyny lmangament to te 25 GB :D . Przy takim laczu szybko sie konczy.
Pozdrawiam
 
 
psych0l 
Klikacz

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 11 Gru 2004
Posty: 19
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-01-2005, 12:22   

maciekece napisał/a:
Czyby tylko tyle osób było z Żoliborza albo Bielan..? Psy. jak chodza programy p2p.. ??


Mi chodza bardzo dobrze sciagam sobie z emula po 60-80 KB/s ale to wszystko zalezy od tego na jaka osobe trafie w sieci ale ogolnie wszystko ladnie i szybko chodzi i nic sie nie dzieje. a btw. mieszkam na ursynowie wiec nie mylcie ze mieszkam na bielanach ;]
_________________
 
 
 
kazior 
easy master

Dołączył: 10 Sty 2005
Posty: 28
Skąd: Warszawa - Żoliborz
Wysłany: 10-01-2005, 02:46   Re: chello Żoliborz, Bielany

maciekece napisał/a:
Witam..
Otóż jutro mam mieć podłączone chello, jednak wciąż zastanawiam sie nad wariantem wstępnie jest to plus. Stąd moje pytanie.. czy osoby mieszkajace gdzieś w okolicy wymienionej w temacie, mogą się wypowiedzieć na temat transferów jakie mają.. i ew. kłopotów z łączem jakie mieli bądź maja.


Witam.

Mieszkam przy ul. Mickiewicza i przed dzisiejsza/wczorajsza awaria wszystko bylo super cacy. Mam chello classic i transfery bardzo mile (ze stron ~170kb/s, tak samo torrenty [poki dzialaly...], kazaa etc w okolicach 60).
pzdr.
 
 
maciekece
light master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 79
Wysłany: 11-01-2005, 06:14   

Witam, ja sie skusilem na chello Plus i musze przyznac, ze dziala rewelacyjnie, duzo lepiej niz bym sie spodziewal slyszac opinie innych uzytkownikow, transfery max. lacza - niezaleznie czy z www, czy z torrentow - jesli tylko jest taka mozliwosc to idzie pelnym gwizdkiem..:)
Pozdrawiam
 
 
sebolsm
Klikacz

Dołączył: 25 Sty 2005
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-01-2005, 20:22   

No ja mieszkam na Bielanach i w sumie chello jest git tylko że.............................ping w grze jest spox dopóki nie łącze sie z niektórymi polskimi serwami to wtedy jest kiepsko, emule ogólnie jest spox, tylko nie przechodzi mi testu na TCP/UDP, nie wiem dlaczego, ale chyba jednak zastanawiam się nad zmianą z chello na Trupozdrade.
 
 
 
Anna 
Jr Admin



Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 317
Skąd: z dyrekcji
Wysłany: 05-02-2005, 17:46   

Zgadzam się z przedmówcą.
Właściwie, poza onet-em, to żadem polski serwer nie chodzi przyzwoicie, z www.chello.pl włącznie. Za to zagranica - spoko.
Przy okazji - ostatnio ciągle są tu awarie - od wczoraj właśnie miałam trzecią.

LadyRoot
// Bielany-Piaski //
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-02-2005, 18:11   

LadyRoot napisał/a:
żaden polski serwer nie chodzi przyzwoicie, z www.chello.pl włącznie

Chciałbym zwrócić uwagę, że www.chello.pl nie jest polskim serwerem ;)
Serwer znajduje się w (bodajże) Holandii.

Jacek
 
 
pro 
Klikacz

Dołączył: 01 Lut 2005
Posty: 3
Wysłany: 06-02-2005, 00:59   

no, ja mieszkam na bielanach [kasprowicza] i mi chello bardzo piknie chodzi bo tak z dobrych serwerów ok. ~200kB/s

[ Dodano: Nie 06 Lut, 2005 ]
Jacek, o ile dobrze wiem to serw się znajduje w Austrii ?
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-02-2005, 12:08   

mnie tez chello ladnie chodzi

a co do tego gdzie jest serwer chello to

 
 
brutha 
Klikacz


Dołączył: 11 Lut 2005
Posty: 7
Wysłany: 11-02-2005, 22:18   

A ja chciałbym się zapytać szanownych użytkowników chello na Bielanach z jakiego zakresu maja IP bo ostatnimi czasy z transferami z sieci P2P mam delikatnie mówiąc kłopot.
Zadanie tego pytania spowodował artykuł z głównej strony serwisu "Adresy IP w chello"

moje IP jest z zakresu 83.144.64.0-83.144.127.255
 
 
Puck 
classic master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 294
Skąd: From the Light
Wysłany: 12-02-2005, 09:19   

brutha, pula IP jest suriektywna na tak dużym obszarze. Możesz dostać IP z każdej dostępnej puli.
_________________
 
  maciej@lebkowski.info
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: