Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jest awaria chello w Warszawie
Autor Wiadomość
kvs 
Moderator


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 09 Mar 2005
Posty: 1586
Skąd: Mokotów / Białołęka
Wysłany: 02-10-2005, 10:24   

anmark napisał/a:
W moim bloku jest też sieć Aster. W tej beznadziejnej sytuacji moszę się z zamiarem zmainy operatora. Może na Aster? Czy jesteś zadowolony z ich uslug? Pozdrawiam i dzięki za uwagi...


Nie mam powodów do narzekań, sieć działa b. dobrze, awarie są raczej rzadko, u mnie jeszcze się nic nie popsuło tak żebym musiał wzywać serwis, bez problemu działa p2p, niestety Aster jest trochę droższy od chello i wolniejszy, nie miałem ostatnio możliwości żeby korzystać z chello więc nie będę się wypowiadał co lepiej działa, w każdym razie w Asterze max transfer można bez problemu uzyskać. Jednym minusem jest kiepskie połączenie z TPNETem, pingi i tracerty są ok, ale np. ftp działa w zależności od układu gwiazd na niebie
_________________
 
 
anmark 
light master


Dołączył: 30 Wrz 2005
Posty: 95
Skąd: Warszawa - Gocław Iskra
Wysłany: 02-10-2005, 11:52   

kvs napisał/a:
anmark napisał/a:
W moim bloku jest też sieć Aster. W tej beznadziejnej sytuacji moszę się z zamiarem zmainy operatora. Może na Aster? Czy jesteś zadowolony z ich uslug? Pozdrawiam i dzięki za uwagi...


Nie mam powodów do narzekań, sieć działa b. dobrze, awarie są raczej rzadko, u mnie jeszcze się nic nie popsuło tak żebym musiał wzywać serwis, bez problemu działa p2p, niestety Aster jest trochę droższy od chello i wolniejszy, nie miałem ostatnio możliwości żeby korzystać z chello więc nie będę się wypowiadał co lepiej działa, w każdym razie w Asterze max transfer można bez problemu uzyskać. Jednym minusem jest kiepskie połączenie z TPNETem, pingi i tracerty są ok, ale np. ftp działa w zależności od układu gwiazd na niebie

Dzięki za odpowiedź!!!!
 
 
 
Puck 
classic master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 294
Skąd: From the Light
Wysłany: 02-10-2005, 14:29   

anmark, napisz pismo do UPC, albo pogadaj po prostu z kimś innym niż technik - oni naprawdę nie mają swobody. ;)
_________________
 
  maciej@lebkowski.info
 
flegi 
Klikacz


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Wrz 2005
Posty: 12
Wysłany: 03-10-2005, 19:57   

Tez mieszkam na Goclawiu i kilka tematow nizej w watku Konieczny restart modemu pisalem o tym samym. Objawy identyczne. Od sierpnia mialem problemy, wymieniano mi modem, rozgaleziacz na kablu, 4 razy monitorowano modem za kazdym razem okazywalo sie ze sygnal plywa, ale tylko raz na jakis czas. 23 wrzesnia zamkneli sprawe "na rejonie" jako rozwiazana, jednak po moich telefonach i mailach znow sie tym zajeli i jak na razie (odpukac) od 29 wrzesnia modem sie ani razu nie zawiesil (w tym czasie wlasnie mieli jeszcze raz zobaczyc co dzieje sie "na rejonie" bo zaobserwowali po modemach ze poprzednia naprawa nic nie dala)
Nie musze chyba wspominac ze pomiedzy obiema naprawami "na rejonie" ktore obsluga sieci zlecila probowali usilnie naprawic to u mnie w domu co nie dawalo zadnych rezultatow - chyba sami za bardzo nie wiedzieli o co biega.
 
 
anmark 
light master


Dołączył: 30 Wrz 2005
Posty: 95
Skąd: Warszawa - Gocław Iskra
Wysłany: 07-10-2005, 07:37   

Witam! Od dwóch dni jest cacy, to znaczy nie ma zerwań łącza :-) Wczoraj wieczorem szybkość spadała do 100 - 300 Kbps :-( Dzisiaj od rana ok 1800 - 2000 Kbps !!! Widac coś kombinują mam nadzieję, że z korzyścią dla nas. Ale jeszcze nie zgłaszam ze jest OK, poczekam kilka dni.............. Pozdrawiam z Gocławia (w-wa).............

[ Dodano: Wto 18 Paź, 2005 ]
Ponarzekam dalej. wczoraj nie bylo zerwań połaczenia lecz szybkość "do" nawet mierzona Naumion Max nieprzekraczala 350 Kb/s. Codziennie zgłaszam pod 9480, wysłałem też reklamację. Reklamację będa weryfikować i potrwa to jakiś czas - tak mi odpisano. A wogóle to podobno ekipy cały czas pracują nad usunięciem "mojego problemu" . To mnie rozbawiło, że to nie ich, a mój problem. Mam otwarte zgłoszenie, czego pilnuję, od 30 września. Piszę o tym by podzielić się tymi informacjami z tymi, ktorzy prowadzą podobne walki z chello. Chetnie podzielę się doświadczeniami. Pozdrawiam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: