Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Połączenie Thompsona TWG 850 z Pace pvr hd
Autor Wiadomość
jarex23 
Klikacz

Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 2
Wysłany: 27-01-2012, 22:06   Połączenie Thompsona TWG 850 z Pace pvr hd

Witam. Mam problem z połączeniem lan jak w temacie. Z braku możliwości zastosowania zwykłej skrętki użyłem adapterów homeplug. Urządzenia wykrywają sieć lecz brak połączenia z netem. Może przychodzą komuś do głowy jakieś konstruktywne propozycje?
 
 
bulek 
ultra master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 865
Skąd: 3city
Wysłany: 28-01-2012, 15:54   

Nie bardzo, bo to co piszesz jest dla mnie niejasne. Połączenie Thomsona z Pace??? Po co i na co łączyć modem kablowy z dekoderem i co mają do tego połączenia adaptery homeplug? Poza tym chyba nie istnieje coś takiego jak Pace PVR HD bo jedyny model oferowany przez UPC nie ma nagrywarki. Nie napisałeś jakie adaptery kupiłeś i co z czym połączyłeś.
 
 
jarex23 
Klikacz

Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 2
Wysłany: 28-01-2012, 17:01   

Chodzi o pace pvr cyfry +. Połączenie ma na celu odbiór serwisów internetowych na wymienionym dekoderze (soft nr 150). Nie mam możliwości bezpośredniego połączenia kablem, toteż postanowiłem wykorzystać wspomniane adaptery i sieć elektryczną.
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 29-01-2012, 16:00   

Witam
jarex23 napisał/a:
Z braku możliwości zastosowania zwykłej skrętki użyłem adapterów homeplug. Urządzenia wykrywają sieć lecz brak połączenia z netem

Muszę Cie zmartwić(sam posiadam takie coś w domu bo się skrętki ni jak poprowadzić nie dało) ale by urządzenia zaczeły pracować MUSISZ je skonfigurować na kompie w programie instalacyjnym przewidzianym do tego urządzenia tzw pierwsza instalacja,bo każde z tych urządzeń ma własny nr id i mac i musisz te nry wpisać w programie instalacyjnym by się "zobaczyły" inaczej netu nie ma aa i jeszcze jak to wszystko zrobisz to modem/router czy co tam masz trzeba zresetować(odłączyć prąd by modem pobrał nowe ip) bo dokładając nowy sprzęt sieciowy(a te adaptery to nic innego jak właśnie sprzęt sieciowy) twój dostawca netu musi zarejestrować te adaptery w "swojej" sieci i dostaniesz wtedy nowy adres ip na modemie.
Pozdrawiam
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: