Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sami nie wiedzą co robią...
Autor Wiadomość
Chrzciciel 
easy master

Dołączył: 28 Wrz 2005
Posty: 47
Wysłany: 28-09-2005, 16:41   Sami nie wiedzą co robią...

Dzis okolo poludnia rozlegl sie dzwiek domofonu, mieszkam na parterze wiec otworzylem odrazu i zobaczylem panow ze skrzynka i drabina ktorzy oswiadczyli ze sa z UPC i przyszli "do skrzynki. Nastepnie padl mi internet ale myslalem ze to chwilowe a akurat musialem wyjsc z domu wiec nie zastanawialem sie nad przyczyna. Kiedy wrocilem nie bylo internetu, panow z drabina tez nie.
Zadzwonilem do boku, polaczenie oczywiscie musialo trwac 10 minut a pan powiedzial mi ze to ze wzgledu na zly poziom sygnalu i umowilem sie na jutro na serwis. Po chwil zaczolem kombinowac, przypomnialo mi sie ze ostatnio kiedy dali mi nowy modem zamontowali jakis filtr. Postanowilem zdjac filtr i oczywiscie wszystko zaczelo dzialac... Jeszcze zostal jeden od tv kablowej (ktora tez sniezyla) ale jego nie zdejme, niech sami to zrobia jutro, dla mnie jest za wysoko. :twisted:
Ciekawe ze tak bezmyslnie zrobili cos w skrzynce nie wiedzac ze u mnie w domu sa juz jakies zamontowane i sami sobie komplikuja prace. Dodatkowo pani z BOK powiedziala ze nie bylo zadnych planowanych prac u mnie, a jednak...
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-09-2005, 17:25   

zdarza sie
U mnie z pół roku temu Pan z UPC miał odciąć jednego sąsiada a odciął 2 piętra w tym mnie.
Na zwróconą uwage powiedział że podłączanie nie należy do niego bo on ma tylko kombinerki jeszcze przy nim wykręciłem 94-80 .... i usłyszałem że mogą mnie ponownie podłączyć za 2-3dni bo są takie terminy a jest wieczór ... po kłótni powiedzieli że w ciagu 2h ktoś będzie , było to około pólnocy. Oczywiście każdy z lokatorów musiał udowadniać , że ma podpisaną umowe i opłacony rachunek z UPC , a Pan instalator przez radio sprawdzał czy faktycznie i czy zapłacony ostatni rachunek.
 
 
Oakhallow 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 59
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-09-2005, 10:03   

:evil: Granda !!!!!
Ja przyznam szczerze, że patrzę z niepokojem na każdą wizytę panów przy skrzynce lub na podłączanie nowego abonenta.
_________________
 
 
bestrafer 
Klikacz


Dołączył: 04 Wrz 2005
Posty: 13
Wysłany: 29-09-2005, 11:01   

To ja tez sie pozale i powiem, ze tydzien temu prosilem, zeby sprawdzili czy moge miec ultra. Operacja ta miala trwac trzy dni. Dzwonilem wczoraj spytac czy cos wiadomo, a pan mi oznajmil, ze nie mieli w ogole zgloszenia w tej sprawie... no i znowu czekam :) .
 
 
Chrzciciel 
easy master

Dołączył: 28 Wrz 2005
Posty: 47
Wysłany: 29-09-2005, 12:33   

Byl pan z serwisu. Mimo ze:
UPSTREAM
Moc sygnału wysyłanego przez modem: 36 dBmV (poziom za niski)
Moc sygnału odbieranego przez CMTS: -1 dBmV
Sygnał/szum: 336 dB
To powiedzial ze wszystko ok. :|
 
 
tore 
easy master

Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 39
Skąd: wwa
Wysłany: 29-09-2005, 12:43   

A ja uwazam ze oni wiedza czego chca $$$$$$$$, bo jak ostatnio mi przyszedl wiekszy rachunek bo skonczyla sie umowa ale jeszcze o tym niewiedzialem a mam opcje ze pieniazdze ida przelewem i zawsze jest ta sama suma do przelania z mojego konta na upc, to jak zadzwonilem zeby sie dowiedziec dlaczego taki duzy rachunek to pierwsze co uslyszalem od nich ze mam zalegosc w rachunku 70zł i czy mam zamiar zaplacic a dopiero pózniej powiedzieli ze to koniec umowy ale juz wyrownania niechcieli dac na nowa umowe.Osobiscie uwazam ze sami powinni informowac o tym kiedy umowa sie konczy ale poco lepiej niemowic i kazdego okrasc na pare złotych!!!
 
 
kvs 
Moderator


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 09 Mar 2005
Posty: 1586
Skąd: Mokotów / Białołęka
Wysłany: 29-09-2005, 19:27   

Chrzciciel napisał/a:
Byl pan z serwisu. Mimo ze:
UPSTREAM
Moc sygnału wysyłanego przez modem: 36 dBmV (poziom za niski)
Moc sygnału odbieranego przez CMTS: -1 dBmV
Sygnał/szum: 336 dB
To powiedzial ze wszystko ok.


za przeproszeniem pier@#%$li głupoty
poziom 36 dB jest przynajmniej o 6 dB za niski - powinien w skrzynce założyć tłumik kanału zwrotnego. Nie znaczy to że nie ma to prawa działać - ten parametr ma bardziej wpływ na działanie całej sieci HFC...
Sygnał szum chyba jest 33,6 bo nie ma możliwości aby wynosił 336 :) pow. 30 dB można uznać że jest OK
_________________
 
 
Chrzciciel 
easy master

Dołączył: 28 Wrz 2005
Posty: 47
Wysłany: 29-09-2005, 22:51   

kvs napisał/a:
Sygnał szum chyba jest 33,6 bo nie ma możliwości aby wynosił 336 pow. 30 dB można uznać że jest OK

Ale naprawde mam jak wol napisane ze jest 336. :?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: