Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UPC podpisanie umowy z obecną promocją czy czekanie?
Autor Wiadomość
grom546 
Klikacz

Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 13
Skąd: Wawa
Wysłany: 09-11-2011, 18:40   UPC podpisanie umowy z obecną promocją czy czekanie?

Hej, mam dylemat i szukam opinie użytkowników z dłuższym stażem / większa wiedzą / doświadczeniem z tym temacie :) Zainteresowałem się promocją UPC 3 w 1 pakiet internauty za 120zł. Obecny abonament w netii kończy mi się 31.01 tak jak owa promocja w UPC. Oczywiście mógłbym podpisać nową umowę 30. Ale zastanawiam się czy nowa promocja która nastąpi po obecnej (no a raczej nastąpi ;) ) nie będzie korzystniejsza. Jak to jest czy zawsze nowe promocje są lepsze?
Pozdrawiam
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 09-11-2011, 19:01   Re: UPC podpisanie umowy z obecną promocją czy czekanie?

grom546 napisał/a:
Jak to jest czy zawsze nowe promocje są lepsze?
Nie zawsze.
 
 
yacub10 
Klikacz

Dołączył: 01 Lut 2011
Posty: 9
Wysłany: 22-11-2011, 21:12   

teraz raczej jest dobra promocja - chyba że jeszcze cos przed swietami wymyśla :) ale nie sądze
 
 
sofii 
Klikacz

Dołączyła: 25 Lis 2011
Posty: 6
Wysłany: 25-11-2011, 11:36   

nowej promocji przed świętami nie było i nie będzie aktualne się zmieniły tylko wysokością opłaty instalacyjnej :) standard
jedyne co dodano to jeszcze przez 10 dni całkiem nowi klienci mogą mieć abonament do końca grudnia za darmo a później zgodnie z cenami paczek które już wcześniej były

ale pamiętajmy o jednym będąc klientem możemy zmienić umowę promocyjną na lepsze warunki jeżeli nie obniżymy abonamentu ,chyba że mamy umowę na czas nieokreślony to można powalczyć z działem utrzymania kl o obniżkę :)
 
 
travis 
easy master

Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 23
Wysłany: 28-11-2011, 14:25   

nie chcę zakładać nowego tematu, więc napiszę tutaj.
otóż mam następujący problem.
jakiś czas temu skończyła mi się umowa terminowa i przeszedłem na bezterminową. płacę 177,05 (internet 25 i max hd z nagrywarką).
teraz chcę podpisać umowę promocyjną (super pakiet) za 130 zł (120 + 10 za nagrywarkę). i tu pojawia się problem. muszę robić ten cały cyrk i wypowiadać umowę, a za chwilę zamówić tą? czy istnieje jakiś mniej bolesny sposób; np. telefon do kogoś, napisanie meila, itp.

Proszę o poradę :)
 
 
gbbsoft 
plus master

Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 302
Wysłany: 28-11-2011, 15:53   

telefon do działu utrzymania klienta.
  gbbsoft
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: