Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z DC++
Autor Wiadomość
cOOkie 
easy master


Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 30
Skąd: Warszawa-Ursynów
Wysłany: 11-09-2005, 18:28   Problem z DC++

Witam

Ostatnio zauwazylem problem z moim DC++. Podpinam sie do hubow i probuje wyszukac jakikolwiek plik. Problem tkwi w tym, ze czasem szuka, a czasem nie. Mowie o plikach popularnych, przykladowo jak wpisuje chociazby na probe "Britney" :) . To jest pierwszy problem. Nastepny zaczyna sie gdy probuje cos sciagnac. Zadko kiedy jakikolwiek plik przeskakuje do okienka transferowego, praktycznie nigdy.Nigdy nie mialem tego rodzaju roblemu. Zawsze bylo tak, ze plik albo stal w kolejce albo natychmiastowo zaczal sie sciagac. Tutaj nawet nie widze zeby cokolwiek sie z nim dzialo :/. Za czasow kiedy mialem Astera wszystko chodzilo jak tralala, a teraz mnie krew zalewa. Nie moge sobie z tym poradzic. Probuje kombinowac z TCP i UDP, ale bez powodzenia. Ma ktos jakies pomysly??
_________________
 
 
 
Rodzyn1212 
Klikacz

Dołączył: 30 Sty 2005
Posty: 18
Skąd: 3Miasto
Wysłany: 11-09-2005, 18:49   

Mysle iz dobre czasy P2P powoli odchodza do lamusa. Na dc++ wiekszosc cos chce a nic nie daje w zamian albo inaczej maja tak "cienkie" transfery ze sie nie oplaca siedziec na dc++ ( zuzycie pradu - sciagany plik malo oplacalny ) Jak chce cos sobie sciagnac to tylko z skandynawskich hubow gdzie wstep maja tylko ci co udostepniaja powyzej 50- 80 GB i tam mozna juz cos posciagac a z hubow bez ograniczen jak pisalem wczesniej 90% uzytkownikow nastawiona na sciaganie a 10% na udostepnienie zasobow :( . Zobacz zreszta z jaka predkoscia moga inni od ciebie sciagnac ! ( odemnie przy chello clasic tylko 48 Kb/s - chyba nie jest to zabojcza predkosc zwlaszcza przy powiedzmy 5 chetnych to wychodzi po 10 kb/s i sciagniecie czegos np. filmu 700Mb mija sie z celem !
pozdrawiam
ps. ja w wiekszosci uzywam Emula - jakos bardziej jestem do niego przekonany i wydaje mi sie iz wiecej mozna na nim sciagnac - obserwuje ze transfery dochodza na nim do 100 kb/s .ale kazdy ma swoj ulubiony program P2P. Moze mam zle skonfigurowany ale mi to wystarcza szczegolnie w nocy transfer podnosi sie jak "amerykanie" zasiadaja przed kompy :mrgreen: moze inni wypowiedza sie co i jak --- znalazlem poradnik jak co ustawic ale i tak znaczaco mi transfer nie skoczyl do gory .
 
 
cOOkie 
easy master


Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 30
Skąd: Warszawa-Ursynów
Wysłany: 11-09-2005, 18:55   

Mi na chwile obecna rowniez emul sciaga lepiej niz DC++, co byloby nie do pomyslenia za czasow, kiedy mialem jeszcze aster. Najgorsze jest to ze bardziej potrzebuje tego pierwszego, bo wiele rzeczy nie znajduje na mulku. Czekam na dalsze odpowiedzi, moze ktos cos wymysli :)
_________________
 
 
 
Rodzyn1212 
Klikacz

Dołączył: 30 Sty 2005
Posty: 18
Skąd: 3Miasto
Wysłany: 11-09-2005, 18:56   

moze UPC blokuje niektore porty dlatego sa takie slabe transfery na dc++. tak jak pisalem dc++ ostatnio totalna kicha dlatego kozystam z emula .
Ostatnio zmieniony przez Rodzyn1212 11-09-2005, 20:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
brak danych 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 60
Skąd: StolicaPolski-Szczecin;)
Wysłany: 11-09-2005, 20:12   

Rodzyn1212 napisał/a:
pozdrawiam wszystkich
wszycy pozdrawiaja Ciebie...
P.S jak to sie ma do problemu?
 
 
 
Krzyś 
light master


Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 54
Wysłany: 11-09-2005, 20:20   

brak danych napisał/a:
Rodzyn1212 napisał/a:
pozdrawiam wszystkich
wszycy pozdrawiaja Ciebie...
P.S jak to sie ma do problemu?


Myślę, że to jakaś zagadka filozoficzna... :D
 
 
night
[Usunięty]

Wysłany: 14-09-2005, 13:11   

na chello sciagaj tylko z polskich hubow, zagranicy nie tykaj
da sie znaleźć usera ktory ładnie podaje ale troche ci to zajmie czasu
 
 
Krzyś 
light master


Dołączył: 08 Wrz 2005
Posty: 54
Wysłany: 14-09-2005, 13:45   

night napisał/a:
na chello sciagaj tylko z polskich hubow, zagranicy nie tykaj
da sie znaleźć usera ktory ładnie podaje ale troche ci to zajmie czasu


Szukaj na zagranicznych hubach, szukaj - szczególnie na skandynawskich (szwedzkich) z tamtąd 4Mb/s można sciągać - to są huby gdzie trzeba mieć 80GB udstępnione i jakiś tam procent w rarach i z plikiem nfo. Już nie pamiętam, kiedyś się tym bawiłem...

Przy okazji przestrzegam udostępniać (jeżeli cos takieg masz) - wytwory Columbia Pictures, kolega za to poleciał...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: