Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Brak możliwości wyświetlenia strony gdy działa uTorrent
Autor Wiadomość
askocze 
Klikacz


Dołączył: 16 Kwi 2011
Posty: 9
Wysłany: 17-04-2011, 09:38   Brak możliwości wyświetlenia strony gdy działa uTorrent

Witam,

mam pewien problem z nowym modemem Thompson FP 50mb (choć nie wiem czy dokładnie z nim :) )

Otóż problem pojawia się w momencie uruchomienia uTorrenta. Gdy ściągam jakikolwiek plik nie mogę wyświetlić żadnej strony w internecie. Tak jakby przestawał działać :( (choć oczywiście działa świetnie 5,8mb/s) wcześniej przy FP25mb/s nie miałem takiego problemu nawet gdy ściągałem 2,8mb/s strony się odpalały (oczywiście trochę wolniej).

Podejrzewam że w jakiś dziwny sposób uTorrent wykorzystuje 100% łącza stąd problemy - choć przy automatycznej konfiguracji mam komunikat że port jest zablokowany :sad:

proszę o jakąś radę ;)

pozdrawiam serdecznie
askocze
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 17-04-2011, 13:14   

Zaloguj się do Thomsona, http://192.168.0.1/ (user: puste pole - nic nie wpisujesz, hasło: admin) i w zakładce Firewall odznacz opcję "IP Flood Detection" - zatwierdź i sprawdź, czy pomogło.

Warto też przekierować porty, z których korzysta klient torrenta, zakładka "Forwarding" w ustawieniach Thomsona. Instrukcję do routera masz tu: http://www.upc.pl/pdf/upc...n_twg870-eu.pdf
 
 
askocze 
Klikacz


Dołączył: 16 Kwi 2011
Posty: 9
Wysłany: 17-04-2011, 16:55   

no i to by było na tyle dzięki Susane pomogło :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: