Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wypowiedzenie umowy w UPC a pakiety specjalne...
Autor Wiadomość
tomirek 
easy master

Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 43
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-02-2011, 15:55   Wypowiedzenie umowy w UPC a pakiety specjalne...

Sprawa wygląda tak. Mam pakiet w UPC:

- telewizja
- Internet
- telefon

Dodatkowo kilka dodatkowych pakietów telewizyjnych (canal+, HBO, HD...). Umowy promocyjne na wszystko poza jednym pakietem dodatkowym już się pokończyły. Jeden z pakietów kończy się dopiero za kilka miesięcy. Gdybym chciał przedłużyć z nimi umowę, to UPC kolejne zawiera na dwa lata co mi zupełnie nie odpowiada. Poza tym ceny i jakość usług też mi nie odpowiadają i w związku z tym postanowiłem podziękować im za ponad 10 letnią współpracę i przejść do Vectry.
W związku z tym chcę wypowiedzieć WSZYSTKIE usługi poza tym jednym pakietem dodatkowym za cos koło 20PLN i przez kilka miesięcy, aż do zakończenia umowy opłacać go. W UPC coś kręcą, że musi być powiązany z pakietem głównym TV.

Czy ktoś wie może jak to jest? ;] Mogę wypowiedzieć WSZYSTKO poza tym jednym pakietem i otrzymywać fakturę tylko na 20kilka zeta za ten jeden pakiet?
Z góry dzieki za podpowiedzi.
_________________
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 16-02-2011, 16:02   

Wypowiedz umowę na świadczenie wszystkich usług. Nawet jeśli obowiązuje Cię odrębna umowa terminowa na dany pakiet, to też możesz ją wypowiedzieć - ewentualnie będziesz musiał zapłacić im rekompensatę (karę), ale to może być bardziej korzystne niż opłacanie pakietu. Trzeba sobie to doczytać w umowie/regulaminie i przeliczyć.

Napisz wypowiedzenie, zanieś do BOK albo wyślij poleconym za potwierdzeniem odbioru (mail i telefon odradzam, z nimi trzeba mieć wszystko na piśmie). Może okazać się, że po tym kroku zadzwonią do Ciebie z lepszą ofertą, niedostępną dla stałych klientów. Jak nie zadzwonią to sam możesz to zrobić (Dział Utrzymania Klienta, tel. 32 49-49-937) albo przejść do konkurencji.

[ Dodano: 16-02-2011, 17:15 ]
tomirek napisał/a:
Mogę wypowiedzieć WSZYSTKO poza tym jednym pakietem i otrzymywać fakturę tylko na 20kilka zeta za ten jeden pakiet?
Jeśli chcesz zrezygnować z tv w UPC, a zachować pakiet dodatkowy, to obawiam się, że to się nie uda. Gdyby się tak dało, to wiele osób pewnie chciałoby z tego skorzystać ;)
 
 
tomirek 
easy master

Dołączył: 13 Wrz 2005
Posty: 43
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-02-2011, 17:51   

Dzięki,

Na tym dodatkowym pakiecie absolutnie mi nie zalezy. Najchetniej zrezygnowalbym ze wszystkiego. :)
_________________
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 16-02-2011, 18:16   

tomirek napisał/a:
Najchetniej zrezygnowalbym ze wszystkiego
Pewnie nawet nie będzie innej możliwości niż rezygnacja z usług i opcji dodatkowych. Jeśli mogę coś zasugerować, w piśmie z wypowiedzeniem dodaj, że chętnie znów będziesz korzystał z ich usług, pod warunkiem, że zaoferują to czego oczekujesz (napisz im konkretnie czego sobie życzysz). To znacznie ułatwia sprawę negocjacji, po prostu jeśli będą zainteresowani, to sami zadzwonią i powiedzą, że się zgadzają :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: