Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozłączanie co 10 minut
Autor Wiadomość
arek_inc 
Klikacz

Dołączył: 30 Lip 2005
Posty: 4
Wysłany: 19-08-2005, 09:16   Rozłączanie co 10 minut

Od 4 dni mam probelm - internet co 10-20 minut mi sie wyłącza (wszyskie diody pracują ok), jak wyjme i włoże zasilacz to jest już ok. Czego to moze byc wina? Antyvira mam dobrego...
 
 
gadzecik 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Lut 2005
Posty: 107
Wysłany: 19-08-2005, 09:38   Re: Rozłączanie co 10 minut

arek_inc napisał/a:
Od 4 dni mam probelm - internet co 10-20 minut mi sie wyłącza (wszyskie diody pracują ok), jak wyjme i włoże zasilacz to jest już ok. Czego to moze byc wina? Antyvira mam dobrego...


Tez tak mialem kilka telefonow do BOKu, prosba o monitoring modemu (nie wolno go wtedy wylaczac, z drugiej strony nie masz tez internetu :/), poczytaj sobie tez o warunkach zwrotu abonamentu gdy interenet nie dziala - winna lezy po stronie chello. U mnie naprawili po 1.5 mies :twisted:
 
 
rcube 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 338
Skąd: Gocław
Wysłany: 19-08-2005, 11:33   

Mam to samo. W sobote przychodzi technik i wymienia moj modem (Cm200) a jesli to nie pomoze to wtedy moze bedzie monitorowanie lacza itp.....


PS.
Te problemy wystepuja u mnie od kiedy nastapilo przyspieszenie do 1,5 Mbps. Niemal w kazdym miesiacu trafia sie seria kilku dni pod rzad z takim wlasnie problemem. Tym razem nie wytrzymalem i wezwalem technika ;)
_________________
 
 
 
toktom 
Klikacz

Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 8
Skąd: Warszawa-Żoliborz
Wysłany: 19-08-2005, 19:15   

:D Miałem coś podobnego (problem jak sie okazało był Upstream - ciągłe wachania Power Level -/+8dBmV )zadzwoniłem do bok gość umówił technika a dzisaj jakoś przeszło ( zmienili czestotliwos i chanel id - widać w logach ) technik przyszedł spr sygnał a ze net juz wczesniej zaczoł działać poprawnie, gość sie ulotnił nie wnikając w szczgóły.

Ps.Coś panowie mieszja zdrowo :twisted:
 
 
rcube 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 338
Skąd: Gocław
Wysłany: 19-08-2005, 19:34   

Hehe zaczelo jaks chodzic a jutro technik przychodzi :roll:
_________________
 
 
 
Miman 
Klikacz

Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 1
Skąd: WWA
Wysłany: 24-08-2005, 17:38   

Miałem taki sam problem. Przysłali technika, wymienili modem (CM200) na nowy (CM450B). Podobnież CM 200 miają coś z zasilaniem i się często im sypią, więc bez wnikania w szczegóły wymieniają je.
 
 
 
arek_inc 
Klikacz

Dołączył: 30 Lip 2005
Posty: 4
Wysłany: 24-08-2005, 18:41   

No ale zadzwonilem i ponoc jakas "modernizacja linii byla" (jasne) :) i dziala juz :P
 
 
rcube 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 338
Skąd: Gocław
Wysłany: 06-09-2005, 14:04   

Mi modem wymienili na cm450B tuz przed moim wyjazdem. Wczoraj wieczorem wrocilem i net jest nie do poznania. Na plus oczywiscie ;)
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,34 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: