Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nietypowy problem z internetem
Autor Wiadomość
Pitrek17 
Klikacz

Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 1
Wysłany: 13-12-2010, 21:02   Nietypowy problem z internetem

Witam, mam taki problem, na moim komputerze nie działa mi tak jak powinien internet, mam neostradę 6 mb/s, ściąga max 400 kb/s, na speedtestach wychodzi że mam 3 mb/s, natomiast na laptopie wszystko chodzi bez problemowo, w speedtestach pokazuje 6 mb/s i ściąga prawie 700 kb/s. Co może być przyczyną że mi zwalnia na kompie neta, tak jak by go blokowało, modem jakiego używam to speedtouch 330 pod usb, czy możliwe że właśnie zwalnia mi usb ?
 
 
KOCUREK1970 
chello guru


Pomógł: 67 razy
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 5625
Skąd: a żebym to ja wiedział:)
Wysłany: 13-12-2010, 21:31   Re: Nietypowy problem z internetem

Pitrek17 napisał/a:
Witam, mam taki problem, na moim komputerze nie działa mi tak jak powinien internet, mam neostradę 6 mb/s, ściąga max 400 kb/s, na speedtestach wychodzi że mam 3 mb/s, natomiast na laptopie wszystko chodzi bez problemowo, w speedtestach pokazuje 6 mb/s i ściąga prawie 700 kb/s. Co może być przyczyną że mi zwalnia na kompie neta, tak jak by go blokowało, modem jakiego używam to speedtouch 330 pod usb, czy możliwe że właśnie zwalnia mi usb ?


Witam
Może ten opis Ci pomoze

http://pl.wikipedia.org/w..._SpeedTouch_330

Maksymalna prędkość transferu:
Przy standardowych ustawieniach sterowników jest ograniczenie prędkości synchronizacji do 3072 kb/s związane z trybem transmisji USB: BULK. W celu uzyskania większych prędkości należy przełączyć metodę transferu USB z BULK na ISO w aplikacji "SpeedTouch USB Diagnostics", zakładka "USB". Warto dodać, że ustawienie BULK/ISO dotyczy transmisji na kablu USB pomiędzy komputerem, a modemem USB. Dlatego bezsensownym jest włączenie trybu ISO gdy wykupione łącze ADSL jest o mniejszej przepustowości niż 4Mb/s, gdyż modem zarezerwuje dla siebie pasmo transmisji USB, którego nie będzie w stanie w pełni wykorzystać. Efektem takiej nadmiarowej rezerwacji pasma USB dla modemu może być spowolnienie lub brak reakcji innych urządzeń USB dla których już nie starczy wolnego pasma USB.

Pozdrawiam
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: