Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czyżby awaria? Sosnowiec i strasznie słaby transfer
Autor Wiadomość
Sour 
Klikacz

Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 1
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 06-08-2005, 21:53   Czyżby awaria? Sosnowiec i strasznie słaby transfer

Witam, tak jak w tytule - moje chello light od jakiegoś czasu łączy się tragicznie. Wczoraj i dziś wieczorem transfery na torrentach były strasznie słabe. Z ftp do niedawna ściągałem z maks. łącza, ale teraz prędkość spadła do poziomu modemu. Na kilku stronach do mierzenia przepustowości (w tym i tutaj) wyszło mi 44kbit/s zamiast 1024... Czy ktoś wie o ew. awariach na terenie Sosnowca, lub Katowic?
 
 
Rusłan 
Klikacz

Dołączył: 06 Sie 2005
Posty: 4
Skąd: Katowice
Wysłany: 06-08-2005, 22:20   

Ja mam Lighta w Katowicach, wczoraj i dziś rano było okey, przepustowość ok. 900 kbps, ale dziś ok. 14.00 wszystko padło, w ogóle nie umiałem się połączyć z netem...Dopiero po przełączeniu z usb na etherneta udało mi się połączyć, ale przepustowość waha się pomiędzy 40-70 kbps, tragedia :/ Oby to naprawili jak najszybciej...
_________________
 
 
 
marcel599 
easy master


Dołączył: 06 Lut 2005
Posty: 31
Skąd: gdansk
Wysłany: 06-08-2005, 22:28   

.::prace planowane katowice::.

W związku z koniecznością przeprowadzenia niezbędnych prac modernizacyjnych, w dniu 8 sierpnia 2005 roku w godzinach od 03:00 do 08:00, nastąpi przerwa w dostawie usługi na terenie osiedla Paderewskiego w Katowicach.
2005-08-05 22:11:45

moze to ma cos wspolnego

pozdrawiam
 
 
 
cede1987 
Klikacz

Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-08-2005, 19:17   

tylko ciekawe czemu ja też mam problemy z netem... od tygodnia występują u mnie wysokie pingi na zagranicznych serwerach tzn. niemieckich, holenderskich ( i na dodatek nie na wszystkich ), jednak od wczoraj ping na większości serverów, w tym polskich, wacha się od 30-180. jestem z wawy i mam łącze chello light.
 
 
 
Bartas 
Klikacz

Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 9
Wysłany: 14-08-2005, 17:44   

Witam to chyba tak u wszystkich bo ja w bydzi mieszkam i transfery sa slabe jak cholera. Max 50 kilo czasami skonczy do 70. Pingi jeszcze da sie przezyc. Jak taka kaszke beda odpierdzielac no to co? No jak co? do BOKU marsz!:P Pozdrawiam.
 
 
kid 
Klikacz

Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 4
Wysłany: 17-08-2005, 21:20   

w dupsko jeza ja jestem za szczecina test predkosci lacza przed chwila 300kbps przesada.. przepustowosc okolo 32kB/s ehh co jest 5 z tym cholernym chello wczesniej bylem w tepsie przez rok mialem gowniane lacze bo 128kbps ale tam takich szopek nie bylo ze mi zwalniali jak limitu nieprzekroczylem takze bylem spokojny o net a tutaj to sobie troszke w kulki leca ja widze jakies wytlumaczenie uwazam ze sie nalezy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: