Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lagi w q3 :)
Autor Wiadomość
dopesc 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 247
Skąd: Warszawa-Bródno
Wysłany: 15-08-2005, 18:18   

Rcube


rcube napisał/a:
p.s. Nie dziw sie ze kolega ma lagi skoro sam w tym czasie pewnie sciagasz XXX .



TO nie bylo do ciebie a do kolegow narzekajacych na chello i pingi.




rcube napisał/a:
Ja nie pamietam czasow 1mbita w classicu pewnie dlatego ze o ile mnie pamiec nie myli nie bylo 1mbita w classicu. Dluuuuuugo bylo 0,5Mbita, potem 768kbps, nastepnie 1,5 Mbps a teraz 2Mbps. Dosyc krotko bylo 768kbps ale wtedy mialem niezle pingi w ET




Masz racje pokopalem fakty.
Jestem z ta firma od czasow PTK. <kablowka> potem przez chello.

I nie pamietam abym mial lagi a gram ponad 5 lat w Urt.Problemy <u mnie> zaczely sie po podwojnych przyspieseniach :-/.


rcube napisał/a:
To nie sa czasy komuny, ludzie placa i wymagaja i maja do tego prawo. Nic nie jest za darmo i nikt laski nie robi



Masz racje wiec jesli masz problem to zrezygnuj.
Ja nie lubie jak ktos tylko narzeka a nie widzi plusow.
Wole 100 razy AChello od neos+ czy dsl.
Dsl jest koszmarnie drogi .

P.s. Nie pisalem txt aby sie z toba spierac albo ci cos udowadniac poprostu patrze na firme z perspektywy czasu i widze ze Upc ma problemy teraz ,ale plusy sa rownie duze .

Pozatym sam pracuje w handlu i to ze klient placi to moze besztac kogos innego z obslugi tylko za to ze mu nei odpowiada uwazam za debilizm.

p.s. nie twierdze ze ty besztasz ale widzialem juz kilku takich osilkow na tym forum.
<jacy oni nie sa dobrzy w zalatwianiu spraw i gnojeniu ludzi>


Peace all :lol:
_________________
 
 
m2m 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 66
Skąd: Katowice
Wysłany: 15-08-2005, 19:41   

lol ;q myslisz ze ja nie mam co robic i sciagam se tylko filmy xxx ? wiesz ze to przez takich jak ty mamy lagi ;) bo np ty masz 4mb\s i kozak :wink: ciekawe jak ty bys byl w takiej sytulacji co my jestesmy teraz Q: ^^ pOzdrO

[ Dodano: Wto 16 Sie, 2005 ]
lag+nudy+lag+nudy = chello sux !! q; =/ ;q;q;q;q;q;q;q;q;q;;q;q;q;q;q;q;q;q;q;q
 
  lol
 
m2m 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Lip 2005
Posty: 66
Skąd: Katowice
Wysłany: 17-08-2005, 12:13   pro ludzie :Q

jestes pro :Q boze stac mnie na wiele wiele wiecej niz ciebie to ze masz PLUS to nic nie znaczy ale ja nie bede placil 169zl za neta aby sobie spokojnie grac mam chello light i place 59 zl na miecha :Q poprzednio mialem neo 128 za ktore placilem 79 :Q jak jestes taki bystry to chyba widzisz roznice ? ja nie siedze non stop na hacie i nie sciagam gierek filmow itp.. wiec nie mule sieci tak jak ci z PLUS ktorzy maja ta opcje do celow sciagania z p2p itp ja nic wiece nie potrzebuje tylko dobrego pingu w godzinach popoludniowych i to mi wystarczy eTo

byw. wracam na hate o 13 - 15 i co ? lag do rana :/ bezsensu

[ Dodano: Czw 01 Wrz, 2005 ]
od rana przez caly dzien mam laga =/ zajebiscie....

moze ktos mi powiedziec dlaczego jak odpale emule i jak mi cos pobiera to ping spada do
35 i sie utrzymuje ? bezsensu ale przy emule komp nie wyrabia i mi skacza fps z 30 do 50
a normalne mam 125 i tak se nie pogram bo tnie ;/ i dlaczego przepustowosc mojego lacza
wynosi tylko 13kb\s ? ;/

[/b]
 
  lol
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: