Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
koniec umowy - wypowiedzenie
Autor Wiadomość
piszpunta 
Klikacz

Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 12
Wysłany: 13-09-2010, 09:18   koniec umowy - wypowiedzenie

witam, za okolo miesiac konczy mi sie umowa na telewizje i internet. dzwonilem do bok aby zapytac na jakie znizki moge liczyc gdy bede przedłuzal umowe, niestety niedostalem ani grosza mniej niz aktualne promocje na głównej stronie upc. postanowilem zerwac umowe. co musi zawierac pismo i na jaki adres mam email mam je wyslac?? a moze jest jakis wzor?
 
 
TePeO 
ultra master


Pomógł: 40 razy
Dołączył: 03 Gru 2007
Posty: 836
Wysłany: 13-09-2010, 09:31   

Proszę, ten link powinien być pomocny.
 
 
petryk 
ultra master

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2005
Posty: 830
Wysłany: 13-09-2010, 09:32   

masz racje pisz rezygnacje

[ Dodano: 13-09-2010, 09:34 ]
tu masz mail info.upc@upc.com.pl
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 13-09-2010, 10:00   

Napisz pismo i zanieś do BOK lub wyślij poleconym za potwierdzeniem odbioru. Maile i formularze odradzam, najlepiej mieć potwierdzenie wpłynięcia takiego pisma na papierze. Jeśli jednak zdecydujesz się wysłać je mailem, to pamiętaj, że UPC musi potwierdzić jego wpłynięcie (w formie pisemnej).

Wzór wypowiedzenia umowy napisał/a:
Imię i Nazwisko / Data
Adres miejsca świadczenia usługi
ID Abonenta / PESEL

Wypowiedzenie umowy

Z dniem ........... wypowiadam umowę "o świadczenie usług telekomunikacyjnych" zawartą w dniu ........... pomiędzy ........... a Spółką UPC Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jana Pawła II 27.

Czytelny podpis
Być może sami do Ciebie zadzwonią po pewnym czasie z korzystniejszą propozycją.
 
 
minejtor1 
easy master

Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 31
Wysłany: 13-09-2010, 11:41   

witam

Mam pytanie co mam zrobić żeby płacić za Fiber Power 25 79zł a nie 90zł jak teraz. Mam umowę na czas nieokreślony z Wi-fi. Proszę o info bo dzwoniłem i niestety nie moge zmienić ceny bo mam umowę na czas nieokreślony. A jeszcze miesiąc wcześniej jak dzwoniłem to mówili mi że mam umowę na czas określony i żebym dzwonił do nich we Wrześniu. Ale jak się okazało dzisiaj to mam umowę na czas nieokreślony. Robią nas w jajo jak chcą i kiedy chcą.Pani nie potrafiła odpowiedzieć na pytanie kiedy moja umowa na czas określony przeszła na czas nieokreślony.

Proszę o info czy mam pisać rezygnacje.
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 13-09-2010, 11:47   

minejtor1, zajrzyj tu: http://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=6233
 
 
minejtor1 
easy master

Dołączył: 21 Wrz 2009
Posty: 31
Wysłany: 13-09-2010, 11:58   

czyli co pisać reklamację do nich ?? Za sierpien i wrzesien płaciłem 90zł a chce płacić mniej za tą samo usługę
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 13-09-2010, 20:36   

Reklamuj obydwie faktury.
 
 
Rostoff 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 342
Skąd: Mielec
Wysłany: 16-09-2010, 13:15   Re: koniec umowy - wypowiedzenie

piszpunta napisał/a:
witam, za okolo miesiac konczy mi sie umowa na telewizje i internet. dzwonilem do bok aby zapytac na jakie znizki moge liczyc gdy bede przedłuzal umowe, niestety niedostalem ani grosza mniej niz aktualne promocje na głównej stronie upc. postanowilem zerwac umowe. co musi zawierac pismo i na jaki adres mam email mam je wyslac?? a moze jest jakis wzor?



Dziwne ja tez mam dwie usługi TV Analog + FP25 umowa kończy mi się 29.09 do tej pory płaciłem 121zł . Dzwoniłem do nich w tamtym tygodniu i nie było problemu umowa została przedłużona na kolejny rok a cena spadła do 105zł
_________________
  rostoff
 
petryk 
ultra master

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2005
Posty: 830
Wysłany: 16-09-2010, 13:57   

W UPC to sie ludzie mylą ciągle czy komputery ? :P
ciekawe jeszcze dlaczego UPC na reklamacje nie odpowiada zraz bedzię dwa tygodnie i cisza
 
 
piszpunta 
Klikacz

Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 12
Wysłany: 16-09-2010, 21:09   Re: koniec umowy - wypowiedzenie

Rostoff napisał/a:
Dziwne ja tez mam dwie usługi TV Analog + FP25 umowa kończy mi się 29.09 do tej pory płaciłem 121zł . Dzwoniłem do nich w tamtym tygodniu i nie było problemu umowa została przedłużona na kolejny rok a cena spadła do 105zł


Źle mnie chyba zrozumiałes. Gdybym przedłużył umowę też bym placil mniej i dostal bym lepszy internet i lepsza telewizje, ale teraz poprostu jest taniej niz rok temu. przedłużajac umowe jako stały klient licze na znizke z aktualnych promocji, a konsultant oferuje mi promocje z ktorych moze skozystac kazdy NOWY klient. przeciez to zrozumiale ze po koncu umowy moge sobie skozystac z tych promocji, ja liczylem na cos wiecej za to ze przedłuzam umowe.
 
 
Susane
[Usunięty]

Wysłany: 16-09-2010, 21:52   

piszpunta, spróbuj zadzwonić do nich jeszcze raz, poproś z działem utrzymania klienta. Nie należy się zrażać tak szybko, co konsultant to inne spojrzenie na sprawę.

[ Dodano: 16-09-2010, 22:05 ]
Od dawna wiadomo, że klienci z dłuższym stażem mało dla nich znaczą.
 
 
Rostoff 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 342
Skąd: Mielec
Wysłany: 17-09-2010, 10:19   

piszpunta

raczej nie liczył bym na więcej niż 10% rabatu od cen podstawowych oni gorzej traktują klientów starych niż nowych


Ja jestem u nich od 1999 roku i co z tego :sad:
_________________
  rostoff
 
petryk 
ultra master

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 13 Wrz 2005
Posty: 830
Wysłany: 17-09-2010, 13:30   

Myślisz że jak jesteś od 1999 roku to będziesz inaczej traktowany
mylisz sie UPC wszystkich tak samo traktuje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,51 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: