Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
moje chello
Autor Wiadomość
supx 
Klikacz

Dołączył: 04 Sie 2005
Posty: 4
Wysłany: 04-08-2005, 23:58   moje chello

witam

po dwuletnim zwiazku nastapil dzis rozwod z neostrada 640 :( , zlego slowa nie moge powiedziec, gdyz przez dwa lata nie mialem zadnej awarii i transfery zawsze byly maksymalne (nawet moge sobie 6mbit zalozyc :shock: ), no ale nie stac mnie na miesieczne rachunki w okolicach 260 zl (neo, haracz i kilka rozmow) tym bardziej, ze stacjonary telefon mi niepotrzebny a kablowka owszem
do rozwodu jeszcze niecaly miesiac - czy sa jakies wiadomosci o jakichs promocjach w chello czy nie czekac na nic i zakladac (druga opce, czyli 1 mbit)? ogolnie to jak wyglada to wszystko - zglaszam do nich chec przystapienia do klubu, przychodzi Pan ja mu daje karte i on to wszystko laczy za z 1 zl w promocji?
i ostatnie pytanie - modernizowali mi siec - ma to jakis wplyw na transfery itp?
 
 
budry 
plus master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 433
Skąd: Szczecin
Wysłany: 05-08-2005, 15:04   

z jakiego miasta jesteś?
_________________
 
  budry
 
i.maliszewski 
Klikacz


Dołączył: 14 Maj 2005
Posty: 18
Skąd: Warszawa Turmoncka
Wysłany: 07-08-2005, 12:16   

chello jakoś tak ma że samemu trudno się czegoś u nich doprosić,

trzeba po prostu czekać aż to oni do ciebie zadzwonią z jakąś propozycją,

a rzeczywiście co jakiś czas mają takie napady,

przeważnie wtedy gdy zbliża się koniec umowy i mógłbyś się na przykład

zdecydować na zmianę operatora...
_________________
 
 
atomowy 
Klikacz

Dołączył: 23 Lip 2005
Posty: 10
Skąd: Ch-ów
Wysłany: 09-08-2005, 10:30   Re: moje chello

supx napisał/a:
do rozwodu jeszcze niecaly miesiac - czy sa jakies wiadomosci o jakichs promocjach w chello czy nie czekac na nic i zakladac (druga opce, czyli 1 mbit)? ogolnie to jak wyglada to wszystko - zglaszam do nich chec przystapienia do klubu, przychodzi Pan ja mu daje karte i on to wszystko laczy za z 1 zl w promocji?
i ostatnie pytanie - modernizowali mi siec - ma to jakis wplyw na transfery itp?


Obecnie w chello trwa promocja (jak donosi komunikator gadu-gadu), że przez dwa miesiące możesz próbowac opcję chello z 1mbit za 9,90 zł. A co do samej instalacji to w moim przypadku było tak, ze zadzwoniłem, zamówiłem, umówiłem się na konkretny dzień oraz godzinkę, facet przyszedł, zamontował, poprawił sygnał i poszedł. Nie wiem jak z kartą sieciową (czy oni samo montują), bo swoją już miałem zamontowaną z poprzedniej sieci osiedlowej ;-)
 
 
 
supx 
Klikacz

Dołączył: 04 Sie 2005
Posty: 4
Wysłany: 10-08-2005, 18:20   

budry napisał/a:
z jakiego miasta jesteś?


z krakowa, dzieki wszystkim za odpowiedzi - u mnie jakas wieksza promocja bo opcja 1 mbit jest za 2 zl za miesiac przez dwa miesiace
 
 
atomowy 
Klikacz

Dołączył: 23 Lip 2005
Posty: 10
Skąd: Ch-ów
Wysłany: 10-08-2005, 21:42   

supx napisał/a:

z krakowa, dzieki wszystkim za odpowiedzi - u mnie jakas wieksza promocja bo opcja 1 mbit jest za 2 zl za miesiac przez dwa miesiace


Tak. Tylko ta promocja o której ty piszesz polega na tym, że od razu odpisujesz umowę z chello na rok (2 pierwsze meisiące za 1zł + 10 miesięcy "po normalnemu") bez możliwości rezygnacji. A ta promocja, która ja opisałem polega na tym, że bez zobowiązań przez dwa miesiące możesz "testować" chello z 1 mb/s i jak ci się spodoba wtedy zamówić "na tsałe".
 
 
 
supx 
Klikacz

Dołączył: 04 Sie 2005
Posty: 4
Wysłany: 11-08-2005, 13:11   

atomowy napisał/a:
A ta promocja, która ja opisałem polega na tym, że bez zobowiązań przez dwa miesiące możesz "testować" chello z 1 mb/s i jak ci się spodoba wtedy zamówić "na tsałe".


oo :lol: ta mi sie podoba - mozesz dac linka albo jakis inny namiar na te informacje?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: