Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
dalsze korzystanie z chello
Autor Wiadomość
-=Piter=- 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Mar 2005
Posty: 54
Skąd: Rumia
Wysłany: 29-07-2005, 21:17   dalsze korzystanie z chello

Moje pytanie dotyczy sytuacji gdy skonczy sie umowa po roku korzystania z chello.
Czy z tego tytułu? np obniżenie ceny czy jakiś prezencik? Miał ktos taką sytuacje?
Może się ktoś podzieliś swoim doświadczeniem? Czy chello docenia swoich stałych klientów?

z góry dzieki i pozdrawiam.
 
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-07-2005, 21:35   

zależy ile teraz płacisz
ale ogólnie mówiac to nie ma nic specjalnego tylko kolejna lojalka .
ew z 10zl moga zejsc.

zerknij na promocje i ceny na http://dareksantor.upc.chello.webpark.pl/
 
 
i.maliszewski 
Klikacz


Dołączył: 14 Maj 2005
Posty: 18
Skąd: Warszawa Turmoncka
Wysłany: 04-08-2005, 21:53   

Z rozmów ze znajomymi korzystających z innych dostawców wnioskuję że jeśli chodzi o chello to naprawdę źle nie trafiliśmy.
Nawet bez jubileuszy możesz liczyć na to że firma walczy o zdobywanie i utrzymywanie klienta (czasami chyba aż nie dają rady).

np. w ciągu roku light mając na początku 256
w prezencie świątecznym został powiększony do 512
jako rekompensatę za wat do 1024
(cały czas w tej samej cenie- nie licząc oczywiście watu który doszedł)
a ostanio jest promocyjnie za zdaje się +7 pln możliwa jest zamiana na clasic 2048

Trzeba takie rzeczy zauważać...
_________________
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-08-2005, 09:22   

Tak, ale w sumie wszedzie zwiekszali predkosc (np. w Neo i Aster), bez zwiekszania oplaty. Po prostu konkurencja nie spi, a UPC nie chce byc gorsze. A propo VAT-u - jak rzad zmniejszyl do 0%, to chello wcale nie stanialo. Potem jak przywrocono VAT na internet, UPC zwiekszylo oplaty argumentujac je miedzy innymi tym, ze VAT wzrosl. Czy UPC az tak o nas dba? :) Predzej dba o swoja polityke finansowa i o to jak tu zwabic nowych klientow promocjami. :) O stalych klientow az tak nie dba (czyt. w ogole) - mam internet i kablowke w UPC od poczatku - i nic mi nie zaoferowano (promocje sa tylko dla nowych klientow lub dla uzytkownikow zwiekszajacych predkosc). Place za chello classic 119 zl (w umowie na 12 miesiecy), to cena wyzsza niz dla osob korzystajacych z promocji. A co ze stalymi klientami? Niby trzeba z UPC negocjowac, ale jakos nie udalo mi sie nic w tej kwestii osiagnac - sztywno trzymali sie regul promocji. Np. nie moglem skorzystac z promocji 105 zl za internet i 39 zl za kablowke, bo nie jestem nowym uzytkownikiem. Pewnie bylaby szansa, gdybym mial chello light i chcialbym zmienic je na classic, czyli placic UPC wiecej kasy. To wlasnie taka maja polityke - jak naciagnac stalych uzytkownikow na wyzszy abonament i rachunek. :) Kiedys trzeba bylo placic 159 zl, a teraz 172 zl za chello classic i kablowke. Reszte pozostawiam do przemyslenia.
 
 
Supafax 
classic master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 163
Skąd: Warszawa - SND
Wysłany: 05-08-2005, 14:02   

szkoda ze sie na to zgodziles, bo niby jakim prawem masz placic wiecej niz nowi klienci ?!
w moim przypadku tez sie troche opierali, ale w koncu opuscili cene.
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-08-2005, 15:15   

Nie mialem wyboru, bo nic lepszego mi nie zaproponowano. Moglem niby wybrac inna siec, ale po co, skoro chello mialo w czerwcu najlepsza oferte netu w Warszawie. Teraz neo ma 6 mbit, ale za jaka cene. Supafax, sam widzisz jak UPC traktuje stalych klientow. :( Wyciaga tylko kase, a lojalnosc i terminowe placenie rachunkow ma gdzies. Dobija mnie to, ze mnie tak traktuja, a jak czytam to forum, widze, ze czesc stalych uzytkownikow, ma na prawde sensowne i nizsze ode mnie ceny za chello classic. I tak jest co roku, jak podpisuje nowa umowe. W przyszlym roku sprobuje cos wykombinowac, tak abym w koncu nie byl traktowany gorzej niz nowy klient. Moze zmienie chello na light, a potem zwieksze opcje na classic w promocji. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
A ile placisz Supafax?

pozdrawiam
 
 
AriseK 
Klikacz

Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 4
Skąd: z nienacka
Wysłany: 06-08-2005, 01:11   

IMO z nimi (chello) trzeba postępować tak jak z operatorami telefonów komórkowych. Jak się zbliża koniec umowy to im się mówi "papa" a oni wtedy szybciutko jakąś promocyjkę wynajdują :) i wtedy łaskawie się zostaje jeszcze na rok
 
 
Supafax 
classic master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 163
Skąd: Warszawa - SND
Wysłany: 06-08-2005, 05:51   

clarkkent napisał/a:

A ile placisz?

w sumie 144 zł za TV i classic. bez podpisywania nowwej umowy czy tez jakiegokolwiek aneksu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: