Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Udostępnienie chello - 2 Win XP PRO
Autor Wiadomość
jeżu 
Klikacz

Dołączył: 30 Lip 2005
Posty: 1
Wysłany: 30-07-2005, 09:00   Udostępnienie chello - 2 Win XP PRO

witam, ostatnio mam dosyć poważne problemy z siecią. chello mam juz od dawna i dopiero ostatnio zaczeło się dziać coś dziwnego a mianowicie kiedyś w drugim komputerze - nazwe go M (tym które odbiera udostępnione połączenie internetowe) przy ikonce połaczenia pokazał sie komunikat "To połaczenie ma ograniczoną łączność lub brak łączności " pokombinowałem i znowu zaczeło działać to dałem sobie już spokój i nie drazyłem dalej tylko cieszyłem sie udostepnionym polaczeniem i siecią. wczoraj zaś przytrafiło mi się to samo, bo wyłączyłem na czas burzy komputer w pokoju syna (M) a moj był cały czas włączony - nazwe go 'A'. po burzy właczyłem komputer M i znowu pokazał mi sie ten komunikat i do teraz komputery ani nie widzą sie po sieci ani na komputerze M nie działa internet. czym to może byc spowodowane? zaczyna mnie to juz pomału denerwować ze raz działa a raz nie działa chociaż zadnych ustawień nie zmieniałem. z modemu kabel internetowy idzie do mnie, komputera "A", nastepnie ode mnie do switcha a od switcha do komputera 'M'.

modem -> kom 'A' -> switch -> kom 'M'

wspomne jeszcze ze na moim komputerze "A" mam dwa połaczenia lokalne, jedno które jest automatyczne przez DHCP od chello i drugie zwiazane z komputerem "M".

prosze o pomoc bo już dostaje szału z tą siecią. niby dwa te same xp'ki a przestaje działać...i czy to wogóle jest wina xp
pozdrawiam


edit
zapomniałem wspomnieć ze juz próbowałem ustawić u siebie w połaczenie lokalnym 2 - 192.168.0.1 jako IP, maska automatycznie a w komputerze 'M' jako ip 192.168.0.2 brama 192.168.0.1 i nic....
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-07-2005, 09:05   

temat zostaje zablokowany ze względów regulaminowych
w profilu masz łącze classic które nie pozwala na podział.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,61 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: