Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
torrentbits.org [*] ??
Autor Wiadomość
rcube 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 338
Skąd: Gocław
Wysłany: 19-12-2004, 13:10   torrentbits.org [*] ??

Zdechlo ??? :shock:





:( :cry: :x

Zadna inna stronka sie nie umywala, nawet jak chello mi blokowalo p2p to zawsze na TB byla taka ilosc seedow i peerow ze ciagnac po 1 kB/s od kazdego mialo sie transfer = przepustowosci lacza (ponad 175 kB/s jak w banku). :(

Trzeba czekac az inne stronki stana sie popularne, tylko ze najbardziej popularne obecnie pliki na elitetorrent czy filelist mialy mniej peerow/seedow niz......... najmniej popularne pliki na TB :shock: . Rowniez srednia ilosc usersow z laczami 10 Mbit byla najwieksza, wiecej tam takich userow byla niz ludzi z 2 mbit na innych stronach razem wzietych :cry:

Umarl krol, i dlugo bedzie trzeba czekac na jego nastepce..............


Chyba ze to jakis dowcip :roll: TB nie dzialala juz od 3 czy 4 dni, dali znac ze cos naprawiajaja i nagle taki komunikat ?
_________________
Ostatnio zmieniony przez rcube 19-12-2004, 13:18, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
FlashMan 
classic master


Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 157
Skąd: Szczecin
Wysłany: 19-12-2004, 13:14   

[`] Przykro mi :(
_________________
 
 
rcube 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 338
Skąd: Gocław
Wysłany: 19-12-2004, 13:31   

Cytat:

Do amerykańskich i brytyjskich sądów wpłynęły pierwsze pozwy przeciw operatorom serwerów sieci BitTorrent. Stroną pozywającą są hollywoodzkie wytwórnie filmowe, oskarżające użytkowników BitTorrenta o piractwo. John Malcolm, szef MPAA (Motion Picture Association of America), oświadczył, że działania te wymierzone są w operatorów serwerów sieci BitTorrent, którzy celowo naruszają przepisy prawa autorskiego. Jak dotąd, do sądów wpłynęły pozwy przeciw ponad stu operatorom takich serwerów.

http://www.searchengines....ead&news_id=219


Cytat:

MPAA (Motion Picture Association of America) atakuje kolejną sieć Peer2Peer. Tym razem jest to zdobywający coraz większą popularność BitTorrent, który stal się obecnie najszybszą drogą rozpowszechniania dużych plików, jak filmy w formacie avi, bądź nawet nieskompresowane obrazy płyt DVD. Przygotowywane pozwy sądowe nie atakują bezpośrednio użytkowników, a najsłabsze ogniwo sieci, czyli tzw. trackery. Są to serwery, które wymieniają między użytkownikami informacje o ilości ściągających, wielkości pliku, umiejscowienia danego fragmentu etc. Jak do tej pory ofiarami akcji stało się kilka stron w Finlandi oraz Francji.

http://www.frazpc.pl/komentarz/12574

Cytat:

Holenderska organizacja antypiracka BREIN wraz z FIOD-ECD (Economic Inspection Service of the Fiscal Intelligence and Investigation Service) zrobiła nalot na dwie popularne strony, ShareConnector i Releases4u, zawierające linki do chronionych prawem autorskim treści. Aresztowano osiem osób i skonfiskowano dwanaście serwerów.

Fińska policja zrobiła nalot na operatorów popularnej strony BitTorrenta konfiskując sprzęt w domach czterech osób, które stworzyły serwis. Zjawiła się również w domach 30 woluntariuszy pomagających w jego utrzymaniu.

Za wszystkimi tymi działaniami stoi Motion Picture Ass. of America, które swoje credo wyłożyła wczoraj w formie pisemnej.

http://www.cdrinfo.pl/comment.php?id=7467

i wiele innych.

Beda zamykane kolejne strony (te wielkie) z torrentami. :shock:
Ktora nastepna?
_________________
 
 
 
zwierzak_krak 
classic master


Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 155
Skąd: Krakow
Wysłany: 19-12-2004, 14:13   

Bedzie lipa :(
_________________
 
 
Over 
easy master


Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 27
Wysłany: 19-12-2004, 18:08   

suprnova.org też padła
_________________
 
 
zwierzak_krak 
classic master


Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 155
Skąd: Krakow
Wysłany: 19-12-2004, 18:18   

suprnova.org działa !!!
_________________
 
 
rcube 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 338
Skąd: Gocław
Wysłany: 19-12-2004, 18:31   

zwierzak_krak napisał/a:
suprnova.org działa !!!


Chiales napisac ze nie dziala ;)
Lipa

Cytat:

Greetings everybody,

As you have probably noticed, we have often had downtimes. This was because it was so hard to keep this site up!
But now we are sorry to inform you all, that SuprNova is closing down for good in the way that we all know it.
We do not know if SuprNova is going to return, but it is certainly not going to be hosting any more torrent links.
We are very sorry for this, but there was no other way, we have tried everything.

Thank you all that helped us, by donating mirrors or something else, by uploading and seeding files, by helping people out on IRC and on forum, by spreading the word about SuprNova.org.
It is a sad day for all of us!

Please visit SuprNova.org every once in a while to get the latest news on what is happening and if there is anything new to report on.

As we wish to maintain the nice comunity that we created, we are keppig forums and irc servers open.

Thank you all and Goodbye!
sloncek & the rest of the SuprNova Team


choc nigdy za nia nie przepadalem :/

Kolejna stronka to ............ nie bede krakal.
_________________
 
 
 
zwierzak_krak 
classic master


Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 155
Skąd: Krakow
Wysłany: 19-12-2004, 19:10   

Nie wiem jakie masz ustawione proxy ale ja mam krakow.chello.pl, port 8080 i suprnova.org działa mi
_________________
 
 
FlashMan 
classic master


Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 157
Skąd: Szczecin
Wysłany: 19-12-2004, 19:12   

Oni zamykaja strony by uniknac aresztowania. Oni wroca po tej "holenderskiej burzy". Wola dmuchac na zimne niz sie dac aresztowac. Znajda sposob na ich obejscie i wroca. Nawet nie mam pojecia w jaki sposob ale znajda sposob.

Moze poprzez poczta pantoflowa, grupy dyskusyjne?

zwierzak_krak napisał/a:
Nie wiem jakie masz ustawione proxy ale ja mam krakow.chello.pl, port 8080 i suprnova.org działa mi


Nie dziala juz, dostalem ten sam komunikat, w serwerze proxy zachowal sie stan tej strony www przed zamknieciem.
_________________
 
 
rcube 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 338
Skąd: Gocław
Wysłany: 19-12-2004, 19:15   

zwierzak_krak napisał/a:
Nie wiem jakie masz ustawione proxy ale ja mam krakow.chello.pl, port 8080 i suprnova.org działa mi


LOL :mrgreen:
_________________
 
 
 
rcube 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 338
Skąd: Gocław
Wysłany: 19-12-2004, 21:47   

Elitetorrents.org [*] ??



Na jak dlugo ? :(



Jest jednak nadzieja ze TB powroci !

Server irc.freequest.net , kanal #tb2 . Zazarta dyskusja o przyszlosci co jak i gdzie !
_________________
 
 
 
czesiu 
light master


Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 93
Skąd: Warszawa - Gocław
Wysłany: 19-12-2004, 22:35   

rcube napisał/a:

Jest jednak nadzieja ze TB powroci !

Server irc.freequest.net , kanal #tb2 . Zazarta dyskusja o przyszlosci co jak i gdzie !

podaj potem wnioski z dyskusji;)
i kto dyskutowal :P
 
 
Kozuch 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 208
Skąd: Gdańsk Wrzeszcz
Wysłany: 19-12-2004, 23:06   

to sie porobilo. u mnie dziala tylko Elitetorrents :?
 
 
rcube 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 338
Skąd: Gocław
Wysłany: 19-12-2004, 23:18   

No elitetorrents wstalo :mrgreen:

Nie bylo ich tylko 2 h ale ludzie juz tracili wiare. Ale dobrze ze wrocili.

Co do TB to nie mam teraz czasu siedziec na kanale :( Ogolnie szukaja servera i ogolny offtopic jest :/
_________________
 
 
 
rcube 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 338
Skąd: Gocław
Wysłany: 21-12-2004, 20:20   

No coz elitetorrent i filelist , przynajmniej teraz sa kaput. Raczej wyglada to na obciazenie servera choc kto wie :|

Ktore z tych faworyzujecie ?
http://www.searchengines....showtopic=11950
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: