Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bardzo niski transfer w sieci p2p
Autor Wiadomość
jysk 
Klikacz

Dołączył: 03 Lip 2005
Posty: 1
Wysłany: 03-07-2005, 20:00   Bardzo niski transfer w sieci p2p

Był sobie temat na forum, dodałem go do zakładek żeby powrócić do niego i blizej mu sie przyjrzeć ale..... minął może tydzień i wątku nie ma. Jedyne co teraz widze po kliknięciu to informacja "Wybrany przez Ciebie temat lub post nie istnieje"

Biorąc pod uwage treść tamtego tematu, wypowiedzi uzytkowników, to że wątek traktujący o podobnej tematyce ("Chyba UPC coś kombinuje z portami p2p...") został zamkniety przez moderatora, to wszystko mi tutaj mocno smierdzi :roll:

Prosze userów, którzy zabierali głos w tamtym usuniętym temacie o napisanie jakiego programu uzyli do polepszenia działania programów p2p w sieci chello.
To że od jakiegoś czasu niektóre programy p2p nie działają poprawnie w chello, jest dla mnie faktem.
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 03-07-2005, 20:35   

Cytat:
Był sobie temat na forum, dodałem go do zakładek żeby powrócić do niego i blizej mu sie przyjrzeć ale..... minął może tydzień i wątku nie ma. Jedyne co teraz widze po kliknięciu to informacja "Wybrany przez Ciebie temat lub post nie istnieje"

Z tego co pamiętam to wątek ten po prostu wygasł (miał ustawiony czas po którym zniknoł - i nie był to napewno tydzień tylko znacznie dłużej). Wysyłając każdego posta na forum można ustawić takie coś "Wygaśnie za X Dni" jeśli ustawimy to pole dla pierwszego posta w wątku po upływie zadanego czasu zniknie cały wątek.Przeglądając forum na drugi raz sprawdzaj czy pod tematem nie ma dopisanej daty
Cytat:
Biorąc pod uwage treść tamtego tematu, wypowiedzi uzytkowników, to że wątek traktujący o podobnej tematyce ("Chyba UPC coś kombinuje z portami p2p...") został zamkniety przez moderatora,
Tamten wątek został zamknięty ponieważ nie była to normalna dyskusja czy wymiana informacji tylko awantura i wzajemne obrzucanie się błotem. Nie wiem kto konkretnie zablokował i komu się narażę odblokowując, ale myślę, że mineło już dość czasu i trochę wszyscy ochłonęli więc o ile masz coś sensownego do dodania mogę odblokować.
  marekd@jabberpl.org
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 03-07-2005, 20:39   

http://www.chellopl.one.p...topic.php?t=487 - wejdz tutaj i poczytaj :D
_________________
 
 
 
SiNuS 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 375
Skąd: Kraków
Wysłany: 03-07-2005, 20:55   

Cytat:
Tamten wątek został zamknięty ponieważ nie była to normalna dyskusja czy wymiana informacji tylko awantura i wzajemne obrzucanie się błotem. Nie wiem kto konkretnie zablokował i komu się narażę odblokowując, ale myślę, że mineło już dość czasu i trochę wszyscy ochłonęli więc o ile masz coś sensownego do dodania mogę odblokować.

Moderator mógłby pisać w zamykanym temacie (tj. dopisując coś do ostatniego
postu kolorkiem innym niż czarny) np. dlaczego zamyka temat...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,69 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: