Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
eMule, bezużyteczne peery
Autor Wiadomość
LoHinVar 
light master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 17 Mar 2005
Posty: 108
Skąd: Warszawa-Piaseczno
Wysłany: 01-07-2005, 01:06   eMule, bezużyteczne peery

Na emule bardzo często kiedy doczekam się na kolejkę, ściągam od kogoś z prędkością około 0KB/sec, po ściągnięciu dosłownie kilkudziesięciu kilobajtów się rozłącza.
Problem jest w tym że od ponad połowy osób ściągam te 0KB/sec ;/
Pól godziny temu miałem moment, że na jednym pliku od 4 osób leciało w sumie 600B/sec ;/
Przed chwilą robiłem screena jak sytuacja wygląda:

nullspee.gif
Plik ściągnięto 8271 raz(y) 3,44 KB

 
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 01-07-2005, 12:07   

No patrz na jaką bandę złośliwych leecherów trafiłeś, poblokuj darmozjadów i tyle.

Przenosze do działu p2p bo piszesz w niewłaściwym miejscu.
  marekd@jabberpl.org
 
czesiu 
light master


Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 93
Skąd: Warszawa - Gocław
Wysłany: 01-07-2005, 16:01   

a czy te 2 rzeczy ktore maja zerową predkosc to nie sa jakies polskie filmy przypadkiem?
bo ja mam taka (niepotwierdzona w sumie;-) teorie na temat mozliwosci laczenia sie uzytkownikow neo+ i chello w emule i dosyc powaznymi trudnosciami w uzyskaniu normalnego transferu... (ja wiem... jak zwykle brzmi to dosyc absurdalnie;-)
 
 
LoHinVar 
light master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 17 Mar 2005
Posty: 108
Skąd: Warszawa-Piaseczno
Wysłany: 01-07-2005, 18:53   

O trudnościach w łączeniu się użytkowników neo i chello już kiedyś pisałem, ale to chyba było na newsgrupie.
Nie chciałem do tego wracać, ale w tym przypadku też będzie tak, że jak się trafi jakaś osoba z neo to będzie takim ziomkiem od którego leci 0KB. I to nie są żadni leecherzy jak to Marek napisał, tylko ludzie, którzy chociażby z całego serca chcieli, nic nie poradzą.

Niedawno ściągałem dość rzadkie pliki i potrzebowałem pomocy, żeby inni ludzi też ściągali. Poprosiłem dwóch kumpli z neo. Dawałem im "friend sloty", ściągali ode mnie jak miałem jakiś kawałek którego oni nie mieli. Ale niestety, ściągali najwyżej kilkadziesiąt sekund, tak samo jak uploadowali 0KB/sec i klient eMule ich rozłączał.

Nie wiem o co w tym chodzi, ale przeprowadze wkrótce testy na obciążonym łączu neo, może czegoś się dowiem (choć śmiem w to wątpić - jak to powiedział keidyś O.S.T.R :) )
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: