Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
CS PING
Autor Wiadomość
kuba319 
Klikacz

Dołączył: 01 Mar 2010
Posty: 4
Wysłany: 01-03-2010, 19:43   CS PING

Witam,
Mam powazny problem od tygodnia moj ping w cs po godzinie 10 i przed godzina 24 jest 60-90,
mam internet 20 mega upc, w speed testach jest czasami 1.5 mega dochodzi czasem do 8 mega , ale ping w cs nadal mam powyzej 60, przed tym problemem moj ping nie bylo wyzszy niz 30 (10-25), na poczatku myslalem ze wina tego pingu jest program antywirusowy ( NOD) zmienilem go na AVASTA lecz problem nadal byl, wirus chyba tez odpada bo zeskanowalem kompa , przeinstalowalem cs ale problem nie znikl, wydaje mi sie to dziwne bo nawet jak w dzien predkosc neta spada mi do 1 mega to ping nie powinien byc az tak wyskoki ( dla mnie ping moze byc wysoki nie przeszkadza mi to ) ale mam okropne lagi, co mi bardzo przeszadza . Prosze was bardzo o pomoc i z gory dziekuje.
 
 
loozaqq 
Klikacz

Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 6
Wysłany: 02-03-2010, 19:18   

Wczoraj wystąpywały tzw. "lagi". Aktualnie usterka została naprawiona, pingi Twoje powinny wahać się ~20 w Polsce, jeżeli masz dobrze RATE ustawione w CS, spróbuj komend:

Kod:
CL_RATE 25000
cl_updaterate 101
cl_cmdrate 101
ex_interp 0.01
_________________
 
 
kuba319 
Klikacz

Dołączył: 01 Mar 2010
Posty: 4
Wysłany: 03-03-2010, 17:25   

ie pomoglo, uzywlame programu hltoolz wiec komedny mam poustawiane, ale ja te lagi mam od ponad tygodnia
 
 
snail 
Klikacz

Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 4
Wysłany: 05-03-2010, 21:59   Ping UPC chello Kraków problem

Witam, dołączę się do tematu i stwierdzam, że u mnie w Krakowie wystepuje ten sam problem, posiadam łącze 8mb UPC chello , wracam do domu (17:00-18:00) ping "szaleje" do godz 23:00 po czym sie stabilizuje. Dzowniłem na infolinie, kazali wykonać mi testy programem WimMTR, zassać jakiś plik z internetu, w godzinach kiedy jakość łącza świruje, a nastepnie wtedy gdy jest taka jak powinna być. Wysłałem im logi z onet.pl pukawka.pl 1shot1kill.eu . Za 2 dni otrzymalem odpowiedź że problem został rozwiązany i że proszą o odpowiedź zwrotną. Owszem poprawiło się na jeden dzień, potem to samo.. Wczoraj odpisałem że jednak problemu nie zażegnali, nie usyskałem odpowiedzi (prosiłem o pilną odpowiedź) Dzisiaj wykonałem znów testy WinMTR, wysłem znowu z wiadomością że niestety ich łącze jest dla mnie bezużyteczne. Wszystko było by wporządku gdybym za to nie płacił 75zł/m-c. i nie brał udziału w rozgrywkach ESL gdzie niestety nie mogę być obecny przez ping.. Gdybym tylko wiedział że tak będzie skorzystał bym z usługi u konkurencji. Gdy tylko mi odpowiedzą i coś sie poprawi z super mega extra rewelacyjnym szybkim internetem, dam znać. Pozdrawiam
 
 
kuba319 
Klikacz

Dołączył: 01 Mar 2010
Posty: 4
Wysłany: 05-03-2010, 22:52   

kolego mam ten sam problem co ty CW i ESL ;/ i jeszcze Admin ;/ a od tygodnia nie gram bo NIE MOGE PRZEZ UPC pzdr...
 
 
LukerAl 
Klikacz

Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 7
Wysłany: 06-03-2010, 22:51   

Gdańsk ten sam problem

od pon do piątku Lagi w godzinach od 18 do 23
w weekendy lagi od 15 do 24 nawet

czyli wtedy kiedy najwięcej osób korzysta z internetu [;

rzucili się na fiber power i teraz mamy

kończy się umowa i zmieniam dostawce
 
 
iNteNse 
easy master

Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 40
Wysłany: 07-03-2010, 14:31   

Na śląsku tak samo, ale jak powiedział TePeO awaria łącza sieci światłowodowej. Niby została naprawiona usterka, a tu psikus dalej to samo : /
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: