Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiana cennika usług telefonicznych
Autor Wiadomość
jedrek 
ultra master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Maj 2006
Posty: 786
Skąd: Ursynów
Wysłany: 26-01-2010, 13:42   Zmiana cennika usług telefonicznych

Witam W dniu dzisiejszym otrzymałem pocztą pismo z TP SA datowane z dnia 30.12.2009 roku o zmianie od 1.03.2010 roku Cennika usług telekomunikacyjnych w planach telefonicznych. Dziwne jest to że pisząc to pismo już nas informują że we wszystkich planach zakończono przyjmowanie zamówień a w wymyślonej usłudze tp mix i jakiś tam kwotach przedpłacowych. Po wykorzystaniu tych kwot usługa będzie blokowana. No i ten znany ze wszystkich firm dopisek że w przypadku braku akceptacji zmian przysługuje Państwu itd. To się nazywa iść frontem do klienta :)
  jedrek
 
marcinbb 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 744
Skąd: Wawa
Wysłany: 27-01-2010, 14:15   

Też dostałe pisemko trochę wcześniej... i powiedziałem po przeczytaniu że super oferta pre payd w TP brak abonamentu ( bo o nim nie wspomnieli ) kupujesz karte utrzymujesz nr a dzwonisz z voip`a.
Do czasu aż któregoś dnia zadzwoniła do mnie strasznie miła pani z TP z propozycją wybrania tej opcji ( zaznaczę że mam plan socialny za 29 PLN ), przez około 5 minut opowiadała jaka to świetna oferta że jako pierwsza wprowadziła ją TP, że to rewolucja na Polskim rynku. Przyznaje że zaciekawiony myślę że skorzystam z tej oferty, ale pani wymsknęło się coś o tym że będę płacił o wiele mniejszy abonament... i tu czas się zatrzymał... myślę jaki abonament, telefon stacjonarny na kartę a ona o abonamencie?
Pytam jaki abonament jak to na kartę miało być? W odpowiedzi słyszę tak że aby skorzystać z TP mixa należy opłacać abonament w wysokości 48 PLN.
Do czasu kiedy to starałem się podnieść szczękę z ziemi, nastała niezręczna cisza... ale udało się i wykrztusiłem z siebie aby sprawdziła ile teraz płacę za abonament, poklikała i rzekła: No tak ta oferta nie jest dla Pana.

I w ten oto piękny sposób jako jedyna TP sa wprowadziła pre paid wraz z gigantycznym abonamentem.
 
 
jedrek 
ultra master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Maj 2006
Posty: 786
Skąd: Ursynów
Wysłany: 27-01-2010, 18:49   

Mam jeszcze ciekawą sprawę związaną z TP SA. Zmieniłem pakiet domowy 60 z dawnego TP 60 chyba coś tak było. Czasem zdarza mi się że nie wydzwonię 60 minut w ramach abonamentu i co reszta niewykorzystanych minut przepada. Po złożeniu zapytania do TP SA odpowiedziano mi że tak ma być ale na pytanie o regulamin tej taryfy gdzie go znajdę nabrali wody w usta. Wydaje mi się że już nie skorzystam z żadnej ich promocji. A tak na marginesie to czy Ciebie powiadamiali o nowych pakietach. Mnie nie ale jako że zgodziłem się na elektroniczne faktury i przesyłanie nowych ofert e pocztą to z ich strony dostaję ale bzdury dotyczące kupna aparatu telefonicznego Neostrady i innych bzdur. Nic na temat nowych usług.
  jedrek
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: