Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery na 50 i 120 Mbit na Torrentach ?
Autor Wiadomość
Wariacik 
easy master


Dołączył: 19 Paź 2009
Posty: 21
Skąd: Kraków
Wysłany: 21-12-2009, 00:44   Transfery na 50 i 120 Mbit na Torrentach ?

Witam ,zakładam nowy temat ,gdyż chce się dowiedzieć konkretnie ,jakie macie transfery na takich łączach !

Wiele osób narzeka na problemy po przejściu na "szybszy internet" - dodam ,że interesują mnie konkrety i prywatne trackery takie jak : TorrentGigs(TG) , PolishTracker(PT) ,HeavenTracker(HT) ,TorrentLeech(TL) .

PROSZĘ NIE PISAĆ O PUBLICZNYCH BADZIEWIACH TYPU TORRENTY.ORG !!!

Zamierzam przejść na szybsze łącze i bardzo mnie interesuje jak wygląda sprawa transferu na prywatnych stronkach ! Dodam ,że w chwili obecnej osiągam MAX łącza w 99% przypadków pobierań plików na stronkach które podałem ,dlatego też zakładam nowy temat . Proszę o info pozdrawiam .
 
 
KeFaS 
ultra master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 1286
Wysłany: 21-12-2009, 07:17   

Publiczne nie zawsze są takie złe, no ale jak chcesz.

na PT i TL przy "ruchliwych" pozycjach na pewno osiągniesz prędkości zbliżone do maksymalnych. Ja mam FP25 i na tych trackerach prawie zawsze mam łącze wysycone na maksa i jakbym miał szybsze to na pewno ściągałoby się jeszcze szybciej, więc nie masz co się obawiać o to. Jedynie starsze pozycje z mniejszą ilością seedów gorzej się ściągają, no chyba że są to szybkie seedy. Generalnie wszystko zależy od ilości i prędkości osób udostępniających.
Jednak część osób ostatnio zaczęła narzekać na to, że UPC filtruje P2P (wystarczy poczytać trochę forum). Kiedyś była afera o przycinanie DC++, teraz są to torrenty, jednak tylko u niektórych osób.
 
 
Wariacik 
easy master


Dołączył: 19 Paź 2009
Posty: 21
Skąd: Kraków
Wysłany: 21-12-2009, 10:59   

Publiczne dla mnie są wolne ,chodź przyznam ,że czasem można "wyszperać perełkę" .

Napiszcie mi może jeszcze , czy w przypadku problemów z transferem na szybkich łączach ,można z nich zrezygnować (do ilu dni) i czy jest szansa zostać na starej prędkości - chodzi mi o zachowanie Uploadu 2Mbit ( teraz miałem roczną umowę ) a chcę korzystać z usług bez żadnej umowy . Jak to wygląda w przypadku gdyby coś było nie tak po przyśpieszeniu internetu .
 
 
KeFaS 
ultra master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 1286
Wysłany: 21-12-2009, 18:30   

Jeżeli umowę zawrzesz przez telefon to masz 10 dni na rezygnację.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: